10 důvodů proč pracovat ve FN Brno

1. Fakultní nemocnice Brno je druhá největší fakultní nemocnice v ČR poskytující komplexní diagnostiku, specializovanou a superspecializovanou péči ve všech oborech medicíny v souladu s dostupnými poznatky současné lékařské vědy.

2. Fakultní nemocnice Brno úzce spolupracuje s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity a dalšími prestižními institucemi.

3. FN Brno působí ve třech areálech rozmístěných po celém Brně - Bohunice, Obilní trh (společně s Bohunicemi se jedná o největší porodnici v ČR) a Dětská nemocnice (zaměřuje se výhradně na pacienty ve věku 0 - 18 let).

4. Nabízíme velmi širokou škálu pozic, možnosti uplatnění pro zdravotnický i nezdravotnický personál, výzkumné i technicko-hospodářské pracovní pozice.

5. Podporujeme celoživotní vzdělávání a osobní růst zaměstnance, bezplatně lze využívat Lékařskou knihovnu FN Brno a získat informace o FN Brno pro studijní účely.

6. Nabízíme široký výběr benefitů a zaměstnaneckých výhod, které se neustále doplňují a rozšiřují.

7. Ve FN Brno nabízíme možnosti plných i zkrácených úvazků, práce je možná v jednosměnném i vícesměnném provozu.

8. Zaměstnanci mají možnost umístění svých dětí v benefitní školce a jeslích.

9. Mimobrněnští zájemci mají možnost využít ubytování ve vlastní ubytovně v areálu Bohunic.

10. Uplatnění ve FN Brno najdou jak absolventi, tak zkušení profesionálové ve svém oboru. Podporujeme i práci při studiu s možností následného zaměstnání, poskytujeme adaptační programy i vedení zkušenějších kolegů.

11.