Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Sarah8.8.2022 21:08
Chtěla by jsem poděkovat panu doktorovi chirurgovi MUDR Pospíšilovi, že mne dobře ošetřil . Je nejlepší doktor ve Fn Bohunice
Napsal(a) Jana Stará29.7.2022 21:07
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat Amb.pohotovostních popálenin. Jmenovitě pí.Mudr. Hana Krupicová, p.Mudr. Radomír Mager, p.Mudr. Suchánek za profesionální přístup a příkladnou péči, vstřícnost při ošetřování mých popálenin.
Dále bych chtěla moc poděkovat sestřičce pí.Silvie Bezrouková.Je to ANDĚL v bílém s velkým srdcem. Svým přístupem, profesionalitou, obětavostí, mi dala velikou podporu a klid při bolestech, které jsem měla. Klobouk dolů před Vámi - JSTE TÍM NEJVĚTŠÍM VZOREM OSTATNÍM SESTŘIČKÁM ❤️ .
Moc Vám všem děkuji. S úctou Jana Stará
Napsal(a) Natálie Koníčková29.7.2022 18:07
Chci podekovat celemu oddeleni porodnicko - gynekologickemu za vse, co pro me udelali, jakou se mnou meli trpelivost a jak se o me hezky starali a vysli vstric. Zacatkem 6. mesice jsem prisla o dve miminka.. porodila jsem je, ale bohuzel mrtve. Co me neskutecne pomohlo a drzelo, byl taky muj pritel, ktery tam mohl byt se mnou od zacatku az do konce na samostatnem pokoji. Pani doktorka Hedvika (prijmeni si bohuzel nepamatuji), byla se mnou od zacatku do konce a chci ji moc podekovat, ze to se mnou zvladla a podporovala me. Ostatnim sestrickam taky moc dekuji za profesionalni pristup a vsem, co tam pro me byli, vse mi hezky vysvetlili..
Konickova.
Napsal(a) Emília Kopecká26.7.2022 20:07
Pán doktor David Vydrár z infekčnej kliniky je naozaj zlatý človek a lekár s veľkým L!
Napsal(a) Otakar Šnevajs24.7.2022 07:07
Dobrý den.
Tímto bych chtěl poděkovat všem lékařům, sestrám a sanitarkam luzkoveho oddělení B chirurgické kliniky. Je to jednoznačně nejlepší pracoviště v FN BRNO kde jsem se zatím léčil. S úctou a respektem Otakar Šnevajs.
Napsal(a) Veronika23.7.2022 19:07
Chtěla bych poděkovat za profesionální a zároveň lidský přístup pracovníkům porodního oddělení na Jihlavské. Umělé přerušení těhotenství je pro každou ženu velmi nepříjemné. Díky možnosti mít soukromý pokoj, manžela celou dobu vedle sebe a přístupu sestřiček, porodních asistentek a lékařů to všechno bylo mnohem snazší. V mém případě nastaly komplikace a díky paní doktorce Szikulové a jejímu konzervativnímu přístupu budu ještě moci mít děti. Velmi jí tímto ze srdce děkuji. Zároveň bych chtěla také poděkovat porodní asistentce paní Coufalové, protože nebýt jí a jejím cenným zkušenostem, trápila bych se v bolestech mnohem déle. Děkuji jí také za její lidský přístup a umění nakombinovat léčbu tak, aby měl člověk tak nepříjemnou věc jako je potrat dítěte rychleji za sebou. Děkuji Vám moc! Doufám, že se příště uvidíme u porodu našeho zdravého miminka, které určitě brzy budeme mít. Díky Vám!
Napsal(a) Roubalovi18.7.2022 15:07
Moc děkujeme porodnici FN Brno Bohunice, a to jak zaměstnancům porodního sálu, tak i zaměstnancům na šestinedělí a na novorozeneckém oddělení. Vše bylo naprosto super a perfektní, moc děkuji za přístup hlavně PA paní Bc. Iloně Rašovské a PA nebo sestřičce (bohužel nevím jméno), co měla službu v noci z 8. na 9.7.2022 a spolu s PA Kristýnou se o nás starala na JIP porodního sálu. Na novorozeneckém oddělení taky super, lékaři i sestry, jednak vše vysvětlí, poradí a v našem případě dokázaly včas pomoct s kojením tak, že už jsme doma týden a mimčo je plně kojené bez dokrmu. Člověk nemá pocit, že otravuje, sestřičky na neonatologii se k dětem chovají tak trochu jako tety, dokážou podpořit, uklidnit, není problém se na cokoli zeptat. Jste všichni super.
Napsal(a) V. Čermák7.7.2022 21:07
Vždy mi dělá radost, když vidím, že lidé jsou v práci profesionální a vykonávají ji pečlivě a s maximálním nasazením. Přesně to jsem zažil, když jsem byl hospitalizován v Brně – Bohunicích, na chirurgické klinice oddělení C, kvůli nutnému odstranění žlučníku. Bylo o mě opravdu dobře postaráno a co víc, jakýkoli dotaz byl do detailu zodpovězen. Chtěl bych tedy tímto poděkovat tamějšímu zdravotnickému personálu za jejich skvělou péči. Procestoval jsem velkou část světa a vím, že kvalitně fungující zdravotnický systém není samozřejmost. My, v České republice ho naštěstí máme, Vy jste toho důkazem! Ještě jednou díky, s pozdravem, V. Čermák.
Napsal(a) Sabina23.6.2022 18:06
20.6. jsem v Bohunicích porodila svoje první miminko. Moje porodní asistentka Kristýna Hrachovinová byla neskutečně trpělivá,profesionální a skvělá!!!Pak jsem se ocitla na odd. šestinedělí, kde se na mě navalila hromada pocitů,nervů,obav a především problémy s kojením. Musím všem sestřičkám nesmírně poděkovat,byly hodné,trpělivé,podporující! Chci vyzdvihnout 2 jména a to paní Hanku Hrabovskou a paní Ilonu Malinkovou,které mě neskutečně podporovaly!Jsou to sestry na svém místě!Moc si vážím jejich pomoci i pomoci všech dalších zaměstnanců!
Napsal(a) Vlasta Nečasová23.6.2022 13:06
dne 22.června jsem podstoupila bronchoskopické vyšetření a chtěla bych tímto poděkovat za veškerou péči kterou mně věnoval ochotný ,vstřícný a profesionální tým sester a lékař .Díky těmto lidem jsem to zvládla a ještě jednou veliké díky za lidský přístup k pacientům s pozdravem Nečasová
Napsal(a) Tomáš Studený22.6.2022 20:06
Chtěl bych pochválit personál Fakultní nemocnice Brno na klinice infekčních chorob, oddělení 5 a . Doktoři, sestřičky, uklízečky a další pracovníci měli k pacientům profesionální a zároveň lidský přístup. Týdenní pobyt mi zde utekl celkem rychle.
Mgr. Tomáš Studený
Napsal(a) Zdeňka Babková13.6.2022 15:06
Velká pochvala a hlavně poděkování:
Od 24.5. do 6.6.2022 jsem byla hospitalizována ve FN Brno-Bohunice na rehabilitační klinice lůžkové oddělení C. Tímto bych chtěla všem zaměstnancům této kliniky moc poděkovat. Všem lékařům, sestrám, fyzioterapeutkám i sanitárkam. Opravdu všichni byli velice příjemní ochotní a profesionální. Kromě toho že mi pomohli po zdravotní stránce jsem se díky jejich skvělé péči a osobnímu přístupu cítila velice dobře. Ještě jednou vám všem moc děkuji. Zdeňka Babková

« Předchozí 1 2 3 4 41 82 122 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji