Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Kristina Ingrová17.4.2019 09:04
Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem sestřičkám (ranní i odpolední směně) a paní sanitárce, které sloužily v pondělí 15.4.2019 na ORL18. Byly jsme s dcerou Natálkou na odstranění nosní mandle a personál se k nám choval úžasně. Dokážu to velmi ocenit, sama jsem zdravotní sestra. Velmi si vážím toho, jak profesionálně a zároveň lidsky se sestřičky k dětem chovali. Diplom na rozloučenou a malý dáreček k tomu- úžasné! I když Natálce nebylo po operaci moc dobře, tak už mluví jen o těch pozitivních zážitcích. Za to jsem moc ráda.
Jediné co mě mrzí, celý den jsem se vlastně musela hrozně strachovat tím, co by bylo, kdyby večer nebylo možné propuštění a dcerku přeložili na oddělení 20, kde je omezený počet míst pro doprovod. A vím z okolí, že s tímto rodiče velmi bojují. Nedokážu si představit, že bych v nemocnici nechala 3leté dítě samotné. Naštěstí jsme to řešit nemusely a jsem moc ráda, že vše dopadlo a mohly jsme domů.
Ještě jednou moc sestřičkám a paní sanitárce děkuji!
Napsal(a) Tomáš Laz16.4.2019 08:04
Vážení pracovníci nemocnice, v minulém týdnu jsem byl zde hospotalizovaný a chtěl bych vyjádřit velký dík celému personálu ortopedie (8A) a anestezilogii. Váš profesionální a přesto lidský přístup mě těšil po celou dobu a ani v jeden okamžik jsem nazalitoval, že jsem si zvolil právě tuto nemocnici. Velmi za vše děkuji a přeji spoustu sil do další (sám vím, že nelehké) práce. Ještě jednou za vše děkuji
Napsal(a) Hana Kryštofová16.4.2019 07:04
Děkuji moc za péči o dceru personálu dětského ORL v Černých Polích. Mé díky patří samozřejmě operatérovi ( plastika zšních boltců) ale hlavně sestřičkám, které všechny naše prosby řešily s úsměvem. Kryštofová
Napsal(a) Marek Glozar7.4.2019 21:04
Jsem pacient navštěvující FN Bohunice více jak 20 roků, Chtěl bych poukázat na nadstartantí péči paní doktorky Kavříkové.Je schopna bez odkladu řešit problémy pacienta. S tak nadstardní péčí jsem se u Vás setkal pouze s doktory kteří již pracují v zahraničí.
Je škoda že jsem svědkem odchodu schopných lékařů , proto premierově odesílám pochvalu paní doktorce Kavříkové.Těchto osobností by jste si měli vážit, následně ocenit a ohídat.
Napsal(a) Nicoleta Talabová5.4.2019 20:04
Dobrý den,
chtěla bych velice poděkovat za vstřícný, emaptický a milý personál na chirurgii-oddělení CH, kde jsem byla hospitalizována ve dnech 22.3.-1.4.2019. Byla jsem velice mile překvapena a cítila se výborně. Moc děkuji za podporu.
Napsal(a) Zdeňka Klimešová, DiS.3.4.2019 16:04
Dobrý den, chtěla bych tou cestou poděkovat pracovníkům neurochirurgické kliniky, jmenovitě panu MUDr. Hovorkovi, kterým mne operoval vyhřezlou ploténku a všem lékařům, sestrám a nelékařským pracovníkům, kteří se o mne starali v době mé hospitalizace na oddělení A. Jejich péče byla naprosto úžasná a jejich odborný a pozitivní přístup ke mě, jako pacientce, mi velmi pomohl k tomu, abych se cítila navzdory svým zdravotním potížím velmi dobře. Moc všem ještě jednou děkuji. Zdeňka Klimešová
Napsal(a) Lucie Vykoukalová24.3.2019 22:03
Dobrý večer,od 14.-19.3.2019 jsem ležela se synem v dětské nemocnici na odd.8-chirurgie,traumatologie a ortopedie.Syn byl na plánované operaci hypospádie.Velmi moc bych chtěla poděkovat panu doktorovi Husárovi a panu primáři Zerhauovi,kteří operovali synka,moc si jich vážím a věřím,že udělali vše,co bylo v jejich silách a synek bude naprosto v pořádku.Také bych chtěla poděkovat všem sestřičkám za péči a čas,který nám věnovaly a nejvíc sestřičkám Martině Nimčové a Evě Vejtasové za vzornou péči na noční,kdy syn 3.den po operaci v noci dost vyváděl,opakovaně zvracel a průjmoval,moc mně jako vystresované matce pomohly a o syna se hezky postaraly.Sestřička Nimčová za naší hospitalizaci měla 3 služby a vždy se chovala velmi lidsky,byla příjemná a profesionální,moc ji děkuju a celkově děkuji celému kolektivu,že to s námi vydržel,bylo to pro mě velmi náročné a díky profesionální péči sestřiček a lékařů jsme to zvládli a nyní se doléčujeme doma.S pozdravem Lucie Vykoukalová a syn Jáchymek.
Napsal(a) Lucie Kočvarová22.3.2019 10:03
Chtěla bych poděkovat všem na KD ORL 18 za velmi dobrý přístup. Malý byl na trhání mandlí a všichni se k nám chovali moc pěkně.
Napsal(a) Kateřina Holubová20.3.2019 17:03
Poděkování
Touhle cestou bych ještě jednou chtěla poděkovat Pediatrické klinice - oddělení 48 za profesionalitu, zájem sestřiček a za zpříjemnění každé hospitalizace.
Dále také lékařkám, lékařům a sestřičkám z ambulance dětské revmatologie, ortopedie, rehabilitace a cévní ambulance za profesionalitu a humánní přístup. Pacienti jsou pro ně na prvním místě.
Poděkování patří i ošetřovatelkám, radiologickým asistentům
a také personálu na evidenci za jejich ochotu, úsměv a vstřícné jednání.
Všechen personál Dětské nemocnice má moje uznání.
Napsal(a) Jan6.3.2019 14:03
Je smutné, že ani odpovědný pracovník vaší nemocnice nezná rozdíly mezi návštěvou a zákonným zástupcem a právem dítěte a odpírá mi přístup k dceři která je hospitalizovaná na samostatném pokoji.

Zákaz návštěv nemůže omezit přítomnost rodiče u dítěte!! Vy to víte a jen spoléháte na to, že si to rodiče nechají líbit.

Tak zásadní zásah do osobní sféry dítěte, jako je zamezení styku s jeho zákonným zástupcem, který je navíc spojen s faktickým odepřením dítěti možnosti právně jednat, musí být odůvodněný v každém jednotlivém případě.

Zákonodárce samozřejmě dává poskytovateli zdravotních služeb možnost omezit v určité extrémní výjimečné situaci právo pacienta na přítomnost zákonného zástupce nebo osoby blízké. Není to ale zákaz návštěv. Je to případ, kdy taková přítomnost naruší poskytování zdravotních služeb.

Nesmí jít ale o hypotetické a jen potencionálně možné ohrožení. Musí zde být jasný, konkrétní a bezprostřední důvod, proč taková přítomnost poskytování zdravotních služeb narušuje.

Bohužel váš pracovník se o nic takového ani nezajímal a rovnou odpírá přístup. Nepřeji nikomu odpovědnému z vedení nemocnice, abyste se dostali do stejné situace. Možná že potom si uvědomíte důsledky svého chování.
Napsal(a) Iveta Daňková5.3.2019 10:03
Dobrý den, malý (3,5 roku) byl hospitalizován na oddělení ORL po operaci nosních mandlí, krčních mandlí a operaci uší. Včera nás propoušteli domů. Každý den našeho pobytu a i teď doma pořád nemůžu uvěřit tomu jak úžasný personál je na tomto oddělení. A to počínaje paní uklízečkou, přes sestřičky až po lékaře a lékařky. Sestřičky jsem sice chválila osobně, ale musím to říct i veřejně. Všichni jsou tam tak neskutečně milí, ochotní, příjemní, usměvaví, hodní... Vím, že vaše práce není snadná, ale děláte ji skvěle! Na tomto oddělení je vidět, že to pro ty lidi není pouhé zaměstnání, ale jejich poslání. Děkuju, děkuju, děkuju, milionkrát děkuju za vše!
Napsal(a) Jana Špičková4.3.2019 09:03
Dne 13.2.2019 se u Vás v porodnici narodila naše dcera Natálka. Děkuji paní asistentce Procházkové za skvělou péči na porodním boxu a doktorům Havránkovi a Ťápalové za včasné rozhodnutí císařského řezu a zachráněni tím mě i naší Natalky:) Pokud v budoucnu rodit tak jedině u Vás :)

« Předchozí 1 2 3 4 34 66 99 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.

E-mail nebude zobrazen
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji