Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

DŮLEŽITÉ INFORMACE: 

TESTOVÁNÍ na koronavirus a REZERVAČNÍ SYSTÉM naleznete zde *** Ve FN Brno platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV a také zpřísněná hygienická pravidla vstupu pro ambulantní pacienty  *** Informační linka MZ ČR ke koronaviru 1221

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Jiří Sár13.10.2020 06:10
Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat všem lékařům, zdravotním sestrám a dalším pracovníkům z urgentního oddělení a neurologické JIP ve 12.patře budovy L, že se o moji maminku paní Hanu Sárovou profesionálně, ale i lidsky chovali až do její smrti 10.10.2020.
Ještě jednou děkuji :-)

S úctou a s pozdravem
Jiří Sár
Napsal(a) Rostislav Zeman7.10.2020 21:10
S hlubokou úctou se skláním před doktory a sestřičkami na covidových odděleních Kliniky infekčních chorob FNB za jejich neuvěřitelnou péči ztíženou neprodyšnými osobními ochrannými prostředky. Jen škoda, že pacient není schopen identifikovat jejich „čumáčky“ a tím si je spojit s lidmi, kterým by chtěl moc poděkovat.
Napsal(a) Kateřina Králová5.10.2020 18:10
Ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu porodnice v Bohunicích za záchranu života nejen mě, ale i mého syna u dlouhého a náročného porodu. Zejména pak panu doktorovi M. Antonovi, paní doktorce I. Rejdové a paní porodní asistentce Š. Harcové. Dále bych ráda poděkovala celému personálu oddělení Perinatologie B a v neposlední řadě také celého novorozeneckého oddělení. Děkuji za veškerou péči, ohromnou trpělivost, ochotu vyslechnout i poradit nehledě na denní dobu a množství práce s tolika maminkami i miminky. Jste úžasní!!!
Napsal(a) Jana Hamšíková3.10.2020 18:10
Chtěla bych mockrát poděkovat za profesionální a milou péči porodní asistentky Reginy Kohoutkové a lékařky Elišky Gazárkové při porodu syna. Díky oběma panovala na porodním sále příjemná atmosféra a tak budu mít na svůj první porod krásnou vzpomínku. Také bych chtěla poděkovat za cenné rady staniční sestře Martiny Baďurové 😉

Děkuji vám všem!

Jana Hamšíková
Napsal(a) Kateřina Levová3.10.2020 10:10
Dobrý den.
19.července si náš syn Dominik zlomil ruku a bohužel se nevyhnul operaci, kdy mu musel být do loktu zaveden šroub. I když tato zkušenost nebyla příjemná (kor přez léto), musím velice poděkovat všem lékařům a sestřičkám co se o nás tak úžasně starali. Nešlo jen o profesionální přístup, ale především o ten lidský. Na kontroly jsme chodili prakticky každý týden a nikdy jsme nenarazili na nikoho arogantního ani nepříjemného. Vždy jsme se setkali s úžasným a milým přístupem. Každý se nám maximálně věnoval, bylo vždy vše do podrobna vysvětleno a to s úsměvem na tváři. Doufám, že se naše poděkování dostane na všechna oddělení dětské nemocnice, která jsme navštívili. Opravdu si velice vážím Vaší práce a tak úžasného přístupu. Konkrétně se jedná o chirurgické ambulance 1,3 a 4. Ambulanci ARO, oddělení chirurgie 16, oddělení jednodenní chirurgie 6. A nerada bych zapomněla na personál z radiologie a sádrovny. Ještě jednou veliké díky! Jste úžasní a svoji práci děláte opravdu skvěle! Levovi
Napsal(a) Eva Sedláčková29.9.2020 15:09
Chtěla bych tímto poděkovat za perfektní péči jak na porodním tak i na poporodním oddělení a to zejména porodní asistentce paní Kateřině Jurdové. Byla milá a laskavá a zároveň velmi profesionální.
Zároveň chci poděkovat dětským sestřičkám. Zejména za perfektní a trpělivý přístup k maminkám a za laskavou péči o miminka ve dne v noci.
Nesmím zapomenou ani na laktační poradkyni a fyzioterapeutku.
Před vámi všemi klobouk dolů, dámy.

Děkuji všem ze srdce, Eva Sedláčková a dcera Evička.
Napsal(a) Josef Čech28.9.2020 08:09
Dnes opouštím po 3 týdnech FN Brno, kde jsem absolvoval operaci kyčelního kloubu. Chci velice poděkovat prof. MUDr. Martinu Repkovi, Ph.D. a jeho operačnímu týmu za velkou ochotu a skvěle provedenou profesionální práci. Chci také poděkovat sestřičkám a lékařům z oddělení JIP, kde jsem přímo na pokoji obdivoval jejich nelehkou a trpělivou práci. Rád bych ocenil velikou obětavost a zvláště trpělivost a pevné nervy s některými pacienty u sestřičky Evy. Následně jsem byl převezen na odd. ortopedické kliniky 8B, kde jsem se za pomoci ochotných sestřiček učil chodit první kroky s berlemi a byla mi poskytnuta velice kvalitní péče po operaci. A nakonec mnohokrát děkuji za příjemný pobyt celému oddělení rehabilitace C, zvláště pak Mgr. Marii Juráčkové za její rady, příjemné jednání a pozitivní energii při rehabilitačních cvičeních. Strava byla rovněž vynikající. Vám všem patří můj vřelý dík, přání pevného zdraví a hodně sil do vaší náročné a obětavé práce.
Ing. Josef Čech
Napsal(a) Jan Spružina23.9.2020 09:09
JCH6

Tímto bysme velice rádi vzdali hold a upřímně poděkovali všem milým sestřičkám, které se staraly, aby jsme se na JCH6 cítili dobře a nic nám nechybělo.
Samozřejmě děkujeme také milé paní doktorce, která Kubíkovi hodně pomohla.

Milé sestřičky, pokud to u vás nebyl ráj, ale „pouze“ oáza klidu a míru, tak určitě ne proto, že byste nebyly anděly. :)

Ať se vám všem daří dobře.
Kubík a Honza
Napsal(a) Alexandr Vondra20.9.2020 15:09
Dobrý den,
chtěl bych poděkovat pani doktorce Olesje Parmové za profesionální přístup při ošetření mé dcery Terky Vondrové na urgentním příjmu v sobotu 19.9.2020.
S pozdravem A. Vondra
Napsal(a) Ilona Popelková20.9.2020 11:09
Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za příkladnou péči chirurgické kliniky, oddělení A a JIP, celému týmu lékařů i sestřičkám. Byla jsem velmi příjemně překvapena profesionálním jednáním a přístupem k pacientům na tomto oddělení. Zvláštní poděkování patří také MUDr. Filipu Markovi, Ph.D. za jeho empatický a lidský přístup a péči o pacienta.
Napsal(a) Karolina Bartková14.9.2020 03:09
Rada bych touto cestou poděkovala za ty nejkrásnější chvíle svého i partnerova života. Náš synek se narodil 9.9.20. Velké díky patří celému personálu porodní ambulance, kdy se k nám chovali vlídně a laskavě. Dále bych ráda poděkovala všem kteří de o nás starali na porodním boxu, primárně porodní asistentce i sestřičce která mě v těžkých chvilích uklidňovala, rozmlouvala mé obavy a pečlivě vše vysbětlovala. Vaše péče na boxu byla úžasná nebýt Vás jistě bych si přivodila nějaké komplikace. Nicméně ještě větší díky, za Vaši péči a přístup patří Neonatalogickému odd., kde chování sester i lékařek předčilo všechna moje očekávání. Je vidět že Vaše láska k práci je nedílnou součástí, je těžké uspokojit mnoho maminek a jejich otázek, každá jsme jiná, ale Vaše trpělivost, odvaha a otevřenost ve mě vyvolala klid a pohodu při celém pobytu na lůžkovém. I přes všechny komplikace jste mi byly oporou při rozkojování a Toníčkovi sudičkami, které mu do vínku daly vše krásné. Jmenovitě chci poděkovat sestřičce Vodáčkové a Malínkové protože Vaše rady a přistup mě držely nad vodou a díky Vám jsem 13.9. opouštěla porodnici se slzami v očích.. protože mi opravdu budete chybět. Nicméně nebylo by fér děkovat pouze Vám dvěma takže tímto chci poděkovat i zbytku personálu Neonatologického odd. a odd. Šestinedělí. Bohužel více jmen jsem si za ten krátký, ale úžasný pobyt nezapamatovala. Ženy, které tento příspěvek čtete, uvědomte si, že i sestřičky jsou jen lidi, které mají city a starosti a nedejte hned na někdy ukvapený první dojem či negativní recenzi. Váš pobyt bude přesně takový jaký si jej uděláte. A jejich přistup k Vám bude odrazem jejich. Jestě jednou díky za vše z domova Vás zdraví syn Toníček a nejspokojenejší mamina pod sluncem a tatínek ♡... třeba se ještě potkáme..
Napsal(a) Zdeněk Neckař30.8.2020 15:08
Dne 25.8 jsem byl přivezen na koronární jednotku a následně operován. Chtěl bych poděkovat lékařům a personálu tohoto oddělení a oddělení lůžkové části ve 13. patře A. Děkuji za profesionální a lidský přístup všech ošetřujících.

Zdeněk

« Předchozí 1 2 3 4 38 74 111 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji