Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Dovolujeme si Vás upozornit, že osobní údaje o Vás či dalších osobách, které ve svém příspěvku uvedete, budou volně přístupné pro všechny  návštěvníky internetových stránek FN Brno bez omezení, proto prosíme zvažte, které údaje chcete publikovat.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Lucie Krčková19.9.2023 11:09
Dobrý den,

dne 7.7. 2023 se nám v porodnici v Bohunicích narodil už druhý syn.
Proto bych ráda touto cestou poděkovala všem zaměstnancům gynekologického a novorozeneckého oddělení, díky kterým bylo o nás skvěle postaráno. Za profesionální a empatický přístup patří velké díky porodní asistentce Evě Pehalové, která shodou okolností pomáhala přivést na svět i prvního syna.
Během svého pobytu v porodnici jsem se setkala se vstřícným, ochotným a milým přístupem sestřiček i lékařů i dalšího personálu, a to i přes jejich velké pracovní vytížení.

Vřele doporučuji porodnici Bohunice budoucím maminkám a personálu přeji mnoho úspěchů a radosti z práce.
Pokud budu ještě někdy v budoucnu rodit, tak jedině v Bohunicích.
Mgr. Lucie Krčková
Napsal(a) Veronika B.16.9.2023 18:09
Chtěla bych moc poděkovat celému týmu oddělení ORL DN, kde jsme byli 15.9. se synem na adenotomii. Přístup všech byl na jedničku s hvězdičkou. Vstřícným a lidským přístupem nás den před zákrokem již přijímali na ambulanci MUDr. Bartoš a MUDr. Šmerdová, kterým patří samostatný velký dík. Pana doktora na oddělení anestezie označil syn za největšího sympaťáka, bohužel si nepamatuji jeho jméno, ale rovněž bych mu chtěla poděkovat za jeho krásný přístup, kdy syn se na druhý den do nemocnice vyloženě těšil :-)
Ještě jednou velmi děkuji za Vaši skvělou práci.
Napsal(a) Zuzana Králová16.9.2023 12:09
Chci touto cestou nesmírně moc poděkovat sestřičce paní Vojtěchové a panu doktorovi Gerstbergerovi za mimořádně vlídný, profesionální a lidský přístup na ambulanci chirurgické kliniky. Velmi si jich vážím a přeji jim mnoho štěstí a zdraví.

Zuzana Králová
Napsal(a) Jana Č14.9.2023 16:09
14.9.2023 / Klinika infekčních chorob … Dnes jsem měla možnost poznat osobně oddělení a za mě velké překvapení. Neuvěřitelná ochota, milý personál, obětavost, úsměv. Jak sestřičky, tak pan doktor, paní doktorka… Musím dát velmi pozitivní hodnocení. 🩵Jsem potěšená, že jsem takový přístup měla možnost poznat. Personál téhle kliniky je vzácnost
Napsal(a) Oldřich Cafourek13.9.2023 20:09
17. srpna 2023 jsem podstoupil operaci zhoubného nádoru slepého střeva. Protože je mi 77 roků a jsem vozíčkář, byl pobyt v nemocnici náročný pro mě i pro všechny zdravotníky, kteří o mě pečovali. Díky jejich profesionalitě a obětavosti jsem necelý měsíc po operaci zpět doma, cítím se dobře a postupně se vracím k normálnímu životu. Rád bych touto cestou poděkoval paní doktorce Vašíčkové ze Spinální jednotky a pracovníkům Endoskopického centra a Kliniky radiologie, kteří se všichni zasloužili o včasné stanovení diagnózy. Dále bych chtěl poděkovat lékařům a sestrám z Centrálních operačních sálů, JIP a lůžkového oddělení Chirurgické kliniky a Rehabilitačního oddělení, kteří se podíleli na mé léčbě a rehabilitaci. Zvláštní poděkování patří docentu Procházkovi, který mě operoval, a také paní doktorce Kosíkové z Ambulance pro solidní nádory IHOK.
Napsal(a) Petra Kunešová13.9.2023 17:09
Velmi děkuji za profesionální, ale přitom velmi milý a lidský přístup všem na oddělení chirurgie 7.patro oddělení B.
Napsal(a) Tomáš Buček12.9.2023 17:09
Dobrý den,
dnes sem byl poprvé ošetřen u Vás. Naprostá spokojenost,velmi milý personál a opravdu klobouk dolů před přístupem,umem pana doktora P.Lukáče. Více takových mladých a sympatických doktorů !!! Opravdu děkuji za pomoc a zlepšení dne.
Napsal(a) jiří ošťádal7.9.2023 12:09
dobrý den,
minuly týden jsem byl na operaci pupeční kýly.Touto cestou bych chtěl Vám všem poděkovat za perfektní přístup od příjmu až po propuštení.
Po operaci jsem byl hospitalizován na chirurgii v sedmém patře odďělení C,kde se o mně skvěle všichni starali.
Ještě jednou moc děkuju a smekám před Vámi.

Jiří Ošťádal
Napsal(a) Jan Herudek31.8.2023 08:08
Dobrý den,
rád bych poděkoval personálu jednodenní chirurgie Dětské nemocnice. Dcera podstoupila operaci kýly a vše proběhlo velmi hladce s milým a profesionálním přístupem jak sester, tak i lékařů. Provoz jednodenní chirurgie s možností přespání rodičů malých dětí je velmi potřebný a měl by být zachován i do budoucna.

S pozdravem
Jan Herudek
Napsal(a) Michaela Hložková30.8.2023 10:08
Dne 18.7.2023 se nám v porodnici na Obilním trhu narodila dcera Julie. Tímto bych chtěla moc poděkovat vedoucí porodních asistentek, paní Milušce Kameníkové, za úžasné předporodní kurzy, které jsem navštívila během těhotenství a za péči během hospitalizace po porodu. Paní Kameníková je velmi empatická, profesionální a i přes svoji vytíženost si vždy našla čas a se vším mi ochotně poradila. Věřím, že díky tomu byl můj druhý porod krásný zážitek. Ještě bych chtěla moc poděkovat porodní asistentce paní Vogelové, která mi přivedla dceru na svět. Pokud budu ještě někdy v budoucnu rodit, tak jedině na Obilním trhu.
S Pozdravem M. Hložková
Napsal(a) Tereza Rozmarínová26.8.2023 18:08
Dobrý den,
ráda bych moc poděkovala celému zdravotnímu personálu z chirurgie odd. A. Byla jsem tu na operaci žlučníku, která dopadla na jedničku a vedl ji pan doktor Benda.
Sestřičky velmi milé, ochotné a profesionální, zpříjemnily mi zde pobyt.
Velké díky patří vrchní sestře PhDr. Zdence Suché, která mi zařídila třílůžkový pokoj, kde semnou mohl byt manžel s 3 měsíčním miminkem, které je plně kojené. A já jsem se tak nemusela vzdát kojeni a mohla být s malým. Moc si toho vážím a vim, ze to není samozřejmost, ještě jednou moc moc dekuju!!
Brno Bohunice za mě opět naprosto bezkonkurenční.
Maximální spokojenost.
Napsal(a) Soňa Mrkvičková26.8.2023 17:08
Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala všem zaměstnancům z oddělení gynekologie a neonatologie FN Brno Bohunice.
V srpnu se nám v této nemocnici narodila už druhá dcera a bylo tam o nás vzorně postaráno. Během svého pětidenního pobytu v porodnici jsem se setkala s milým a vstřícným přístupem sestřiček, lékařů a vůbec celého personálu. Sestřičky mi vždy všechno trpělivě vysvětlily, předvedly manipulaci s miminkem a zodpověděly všechny mé dotazy. Mohla jsem se na ně s důvěrou s čímkoliv obracet a vždy jsem se setkala s milým přístupem, pochopením a ochotou pomoci. Děkuji jmenovitě paní Iloně Malinkové, laktační poradkyni, která mi pomáhala s technikou kojení.
Je vidět, že zaměstnanci jak neonatologie, tak gynekologie, jsou profesionálové, kteří svoji práci dělají s láskou.
Přeji všem maminkám, aby z porodnice odcházely stejně spokojené, jako jsem odcházela s miminkem já. A celému týmu přeji mnoho zdraví a úspěchů v další práci.

Soňa M. s dcerou Simonkou

« Předchozí 1 2 3 4 44 88 131 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji