Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Marie Holoubková17.10.2019 10:10
Děkuji tímto pracovníkům celého rehabilitačního oddělení, zvláště fyzioterapeutům v pavilonu P, umí a zabývají se teké souvislostmi vzniklého problému, což může být klíčové. Nesmím zapomenout ani na pracovnice evidence, oceňuji jejich profesionalitu a úsměv, který víme že také léčí.
Moje poděkování patří také Dr. Kandrnalovi, odborníkovi na svém místě.
Marie Holoubková
Napsal(a) Jana Ždánská16.10.2019 20:10
Dnes jsme se synem absolvovali stříhání podjazykové uzdičky na ORL odd. 18. Moc ráda bych pochválila a zároveň poděkovala veškerému personálu, který jsme měli tu čest na oddělení potkat. Sestřičky i lékaři byli výborní, měli jsme se synem pocit, že ani nejsme v nemocnici, ale na jednodenní dovolené, starali se o nás naprosto vzorně. :) Všem přeji pevné zdraví a když už je třeba, tak stejně pohodový personál!
Napsal(a) Adamkova16.10.2019 09:10
Dne 15.10.2019 jsem se synem absolvovala trhani nosní mandle. Za mě jen a jen mohu doporučit jak doktoři tak sestřičky velice mile a ochotne. Velice mile a příjemné prostředí. Ještě jednou moc děkujeme sestrickam z ORL odd 18 :)
Napsal(a) Markéta Kejíková15.10.2019 21:10
Moc děkujeme lékařům a sestřičkám z oddělení ORL 18 - jednodenní chirurgie.
Dnes jsme byli se synem na adenotomii a všichni byli na nás hodní, milí a vstřícní, všechno nám v klidu vysvětlili. Syn (7) po operaci prohlásil, že to bylo mnohem lepší, než čekal. :) Navíc jsme mohli jít večer po zákroku domů, což byla pro nás ta nejlepší odměna. Díky všem, moc si Vaší práce vážíme! :)
Napsal(a) Pavla Esterková15.10.2019 17:10
Dobrý den,
chci touto cestou poděkovat za profesionální péči a lidský přístup při hospitalizaci syna a mě jako doprovodu (4.-7.10.2019) v Dětské nemocnici. Velký dík patří zejména celému kolektivu Pediatrické kliniky, lůžkového oddělení C (67) lékařům a zdravotním sestřičkám, potom také lékařům z revmatologie a kožního oddělení, kteří chodili na konzilia. Velice si vážím citlivého přístupu a času, který si vždy vyčlenili na zodpovězení mých dotazů.
Děkuji a přeji hodně spokojených pacientů.

S pozdravem

Mgr. Pavla Esterková a syn Bruno
Napsal(a) Novotná Jiřina14.10.2019 21:10
Dobrý den,

prosím o sdělení důvodu, proč lékaři vaší nemocnice na infekční klinice vypisují pacientům recepty na dlouhodobý penicilin (Lentocilin) při prevenci růže za plnou úhradu pacientem (hradí pacient) v ceně kolem 300 Kč. V lékárně se mi po předložení receptu posledně dokonce vysmáli, prý že platím zbytečně a pojišťovna již lék platí! No kde to jsme?
Napsal(a) Mgr. Erna Mičudová16.10.2019 07:10
Vážená paní Novotná,

obsah Vašeho sdělení opakovaně řešíme a bohužel se informace z lékárny, kde jste lék vyzvedla, nezakládají na pravdě. Přikládám citaci vyjádření odborné společnosti a také doplňuji, že výše doplatku se může lišit dle cenové politiky jednotlivých lékáren.

Zápis ze schůze výboru SIL dne 24.9.2019 konané na Klinice infekčních nemocí Nemocnice Na Bulovce

„Dostupnost léčebných přípravků Depotní PNC – dosud hradí pojišťovny pouze cca 1/3 ceny a zbylé 2/3 hradí pacient (asi 250 Kč).
VZP mylně sděluje pacientům, že je lék plně hrazený“.Mgr. Erna Mičudová
náměstek ředitele pro NLZP
Napsal(a) Katarína Machálková5.10.2019 21:10
Dobrý den, srdečně a s obrovskou vděčností děkujeme porodní sestře pí. Šárce Harcové a její asistentce (studentka, omlouvám se, nevzpomenu na jméno) za úžasnou, profesionální, citlivou, empatickou, láskyplnou péči během celého porodu naší prvorozené dcery Terezky. Váš přístup v nás vyvolal okamžitou důvěru ve Vaše schopnosti, cítili jsme se naprosto komfortně a věděli jsme, že se na Vás můžeme plně spolehnout. Díky Vám se z obáváné situace stal nejkrásnější životní zážitek - nejen samotné narození, to je samozřejmě samo o sobě úžasné, ale také vše co s tím souviselo (na porodní bolesti už ani nevzpomenu). Pokračujte prosím ve Vaší práci tímto způsobem, nechť mají z Vaší péče radost i další maminky a tatínci, a můžou vzpomínat s úsměvem na tváři. Ještě jednou moc díky, přejeme mnoho dalších úspěšných porodů. Se srdečným pozdravem, Katarína a Radovan Machálkovi
Napsal(a) Stanislav Polách3.10.2019 10:10
Poděkování a pochvala oddělení interní a hematologické onkologie za naprosto profesionální a přitom lidský a vstřícný přístup po celou dobu pobytu jak doktorům, tak i sestřičkám a ostatnímu personálu. Velké díky patří zejména MUDr. Yvoně Brychtové, MUDr. Anně Panovské a MUDr. Stanislavě Mašlejové, které se o manželku staraly také v době ambulantní léčby.
Napsal(a) Michaela Cmorjaková26.9.2019 16:09
Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat celému personálu ortopedického oddělení č.16 (Dětské nemocnice), jmenovitě panu Doc. MUDr. Jiřímu Jochymkovi, který operoval mou dceru a všem ostatním lidičkám (JIP, anesteziologie, operační sál), kteří se o nás starali v období od 16.-20.9.2019.
Dcera se dříve hodně bála „bílých plášťů“, ale díky domácímu a i přesto odbornému přístupu sestřiček zvládla celou hospitalizaci včetně operace bez jakékoliv psychické újmy. Z nemocnice odjížděla s hrdostí, že vše „sama“ skvěle zvládla.
Velmi příjemně mne potěšilo, jak sestřičky respektují a snaží se být oporou také rodičům hospitalizovaných dětí. Ošetřující lékaři reagovali bez zaváhání na veškeré dotazy a nejistoty z naší strany.
Jejich péče byla úžasná, dcera i já jako doprovod jsme se cítily po celou dobu příjemně a bezpečně. Moc všem děkujeme.
Michaela Cmorjaková
Napsal(a) Jana Součková25.9.2019 12:09
Dobrý den, musely jsme s dcerou (3 roky) podstoupit sanaci zubů v celkové anestezii. Přijaly nás na oddělení chirurgie 6. Už samotné přijetí bylo velmi milé a přátelské. Hned se nás ujala paní učitelka, která si s malou i hrála. Oddělení je malé, a proto tak příjemné. Sestřičky se celý den usmívaly. Po zákroku se o nás staraly a radily, co máme dělat. Díky nim jsme vše zvládly. Měla jsem velký strach, ale takto laskavý, příjemný přístup je super. Děkuji touto cestou sestřičkám: Jindřišce, Dášence a dalším- nepamatuji si jména. Jana Součková
Napsal(a) Dominika Hutařová23.9.2019 20:09
Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Markovi Bezděkovi, za profesionální a velmi lidský přístup během mé týdenní hospitalizace na klinice infekčních chorob. Poděkování patří také paní doktorce Zuzaně Rundesové, která mě přijímala.

« Předchozí 1 2 3 4 35 70 104 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.

E-mail nebude zobrazen
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji