Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Lenka Boháčková9.1.2021 11:01
Dobrý den, ráda bych poděkovala na oddělení Orim 4 sestřičkám Evičce Barunce za jejich lidský úžasný perfektní přístup. Moc vám holky děkuji, vám všem na oddělení, jste úžasný 💖🍀Taky na gynekologii dr. Antonovi , za jeho milý lidský hodný přístup... sestřičkám a Martinice Baďurové která čiří dobrou náladou.
Napsal(a) Martina Koubíková7.1.2021 10:01
Ráda bych poděkovala všem zaměstnancům porodního a neonatologického oddělení a oddělení šestinedělí. Všichni, se kterými jsem se setkala (a tím nemyslím pouze zdravotníky), byli velmi přátelští, vstřícní, profesionální a zároveň lidští, nabízeli pomoc, zohledňovali má přání a dokázali poradit a vysvětlit.
Váš přístup mi umožnil příjemně prožít tak důležitý okamžik jako bylo narození mého syna.
Napsal(a) Jitka Benedíková17.12.2020 18:12
Dobrý den,
děkujeme všem sestřičkám a celému personálu oddělení dětské chirurgie za jejich neuvěřitelně profesionální, milou a trpělivou péči o dceru a vlastně i o mne po dobu její hospitalizace. Děkuji také za váš empatický přístup.

S přáním pevného zdraví

Jitka Benedíková
Napsal(a) Michaela15.12.2020 18:12
Chtěla bych poděkovat, ze mi bylo umožněno být hospitalizovaná na gynekologii (7.patro) i s miminkem a partnerem i když jsem Byla na urologické operaci.. přístup sester i doktorů byl skvělý. Byla jsem tam už 3x a pokaždé jsem odcházela spokojena. Taky bych chtěla poděkovat paní Baďurové za skvělý lidský přístup a zvednutí nálady :)
Napsal(a) Šárka26.11.2020 10:11
Velké poděkování sestřičkám na oddělení JIP 46 za milý a vstřícný přístup.
Napsal(a) Ivanka Šprdlíková30.10.2020 12:10
Dobrý den,
děkujeme všem sestřičkám, sanitárkám a celému personálu oddělení KICH 5 za jejich neuvěřitelně profesionální a zároveň lidskou, obětavou a trpělivou péči o naši babičku Blaženu Chmelařovou po dobu její hospitalizace s COVID 19. Zvláštní poděkování paní doktorce MUDr. Lence Vojtilové za její vysoce odborný a současně empatický přístup.
JSTE NEJLEPŠÍ, VYDRŽTE !!!

S obdivem, úctou a přáním pevného zdraví

Ivanka Šprdlíková za vděčnou rodinu
Napsal(a) mia.kowacz@hotmail.com23.10.2020 17:10
Děkuji všem lékařům za jejich péči v této nelehké době.
Napsal(a) Jiří Sár13.10.2020 06:10
Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat všem lékařům, zdravotním sestrám a dalším pracovníkům z urgentního oddělení a neurologické JIP ve 12.patře budovy L, že se o moji maminku paní Hanu Sárovou profesionálně, ale i lidsky chovali až do její smrti 10.10.2020.
Ještě jednou děkuji :-)

S úctou a s pozdravem
Jiří Sár
Napsal(a) Rostislav Zeman7.10.2020 21:10
S hlubokou úctou se skláním před doktory a sestřičkami na covidových odděleních Kliniky infekčních chorob FNB za jejich neuvěřitelnou péči ztíženou neprodyšnými osobními ochrannými prostředky. Jen škoda, že pacient není schopen identifikovat jejich „čumáčky“ a tím si je spojit s lidmi, kterým by chtěl moc poděkovat.
Napsal(a) Kateřina Králová5.10.2020 18:10
Ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu porodnice v Bohunicích za záchranu života nejen mě, ale i mého syna u dlouhého a náročného porodu. Zejména pak panu doktorovi M. Antonovi, paní doktorce I. Rejdové a paní porodní asistentce Š. Harcové. Dále bych ráda poděkovala celému personálu oddělení Perinatologie B a v neposlední řadě také celého novorozeneckého oddělení. Děkuji za veškerou péči, ohromnou trpělivost, ochotu vyslechnout i poradit nehledě na denní dobu a množství práce s tolika maminkami i miminky. Jste úžasní!!!
Napsal(a) Jana Hamšíková3.10.2020 18:10
Chtěla bych mockrát poděkovat za profesionální a milou péči porodní asistentky Reginy Kohoutkové a lékařky Elišky Gazárkové při porodu syna. Díky oběma panovala na porodním sále příjemná atmosféra a tak budu mít na svůj první porod krásnou vzpomínku. Také bych chtěla poděkovat za cenné rady staniční sestře Martiny Baďurové 😉

Děkuji vám všem!

Jana Hamšíková
Napsal(a) Kateřina Levová3.10.2020 10:10
Dobrý den.
19.července si náš syn Dominik zlomil ruku a bohužel se nevyhnul operaci, kdy mu musel být do loktu zaveden šroub. I když tato zkušenost nebyla příjemná (kor přez léto), musím velice poděkovat všem lékařům a sestřičkám co se o nás tak úžasně starali. Nešlo jen o profesionální přístup, ale především o ten lidský. Na kontroly jsme chodili prakticky každý týden a nikdy jsme nenarazili na nikoho arogantního ani nepříjemného. Vždy jsme se setkali s úžasným a milým přístupem. Každý se nám maximálně věnoval, bylo vždy vše do podrobna vysvětleno a to s úsměvem na tváři. Doufám, že se naše poděkování dostane na všechna oddělení dětské nemocnice, která jsme navštívili. Opravdu si velice vážím Vaší práce a tak úžasného přístupu. Konkrétně se jedná o chirurgické ambulance 1,3 a 4. Ambulanci ARO, oddělení chirurgie 16, oddělení jednodenní chirurgie 6. A nerada bych zapomněla na personál z radiologie a sádrovny. Ještě jednou veliké díky! Jste úžasní a svoji práci děláte opravdu skvěle! Levovi

« Předchozí 1 2 3 4 38 74 111 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji