Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Aleš Burian18.10.2018 15:10
Dobrý den,
byl jsem s dcerou na jednodenní chirurgii,kde jsme byli na jednu noc hospitalizováni. Chtěl bych poděkovat lékařům za skvělou práci. A moc poděkovat sestřičkám za naprosto dokonalý servis jak po profesionální stránce tak po stránce lidské.
Ještě jednou moc děkuji za dceru ...
Aleš Burian
Napsal(a) Alexandra Tomíšková10.10.2018 20:10
Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat ze srdce, celému personálu gyn.-porodnické kliniky, za naprosto perfektní a profesionální přístup, na všech pracovištích, kterými rodička u vás projde. Jako zdravotní sestra vím, jak to s naší prací je náročné a o to více bych chtěla, aby se slova díků dostala k těmto lidem, kteří dnes a denně pomáhají budoucím maminkách a miminkům na svět a jsou jim oporou v prvních dnech, i když z jejich pohledu je to rutinní práce.
Porodili jsme u vás 6.10.2018 v 1:05 našeho Kryštůvka Tomíška. Moc a moc děkujeme za všechnu péči!
Napsal(a) Eva Krupicová6.10.2018 18:10
Ráda bych touto formou poděkovala personálu Vaší nemocnice na interním oddělení a na ortopedii za profesionální a přesto velmi citlivý a ochotný přístup při řešení mé zdravotní indispozice. Velice si vážím Vaší práce a ještě jednou moc děkuji. Eva Krupicová.
Napsal(a) Simona Humpolová29.9.2018 13:09
Dobrý den,

chceme moc poděkovat a to konkrétně Fn Bohunice odd. KARIM ( přijetí ) a Neurologické klinice odd. muži ( hospitalizace ) co se podíleli o péči našeho tatínka, dědečka, pradědečka, tchána pana Ing. V. Kučery (90) v termínu 17. 08. - 21. 08. 2018.

Za celou rodinu a pěkné podzimní dny

S. Humpolová ( vnučka )
Napsal(a) Zuzana Borková23.9.2018 10:09
Dobry den, chteli bychom touto cestou vyjadrit obrovsky dik MUDr. Jakubovi Turkovi z detske chirurgicke ambulance, ktery vcera na prvni pohled poznal vymknuty loket nasi osmimesicni dcery a jednim suverennim chvatem loket opravil. Ve srovnani s o mnoho starsim a zkusenejsim doktorem z predesleho dne, ktery nic nepoznal ani z rentgenu a poslal nas domu se slovy "nechte to byt, ono se to spravi samo", musim konstatovat KLOBOUK DOLU PRED TAK MLADYM PROFESIONALEM! Jeste jednou z celeho srdce dekujeme!
Napsal(a) Josef Weis20.9.2018 07:09
Jsem strojař, ne spisovatel, proto to napíši stučne a srozumitelně. Chirurgie je špičkové oddelení, ktere funguje na naprosto nejvyšší úrovni. Chválím lékaře i ostatní personál, zejména sestru Martinu Barnetovu.
Napsal(a) Lenka Komarkova8.9.2018 20:09
Dobry den, rada bych touto cestou moc a moc podekovala za naprosto bezproblemovy a diky lidem ve Vasi porodnici uzasny porod naseho prvniho syna Davidka. Rada bych predevsim podekovala uzasne porodni asistence Michaele Rossmannove, pani doktorce Scvrckove a take studence mediciny Lence. Na oddeleni novorozeneckem patri velke podekovani predevsim pani Ilone Malinkove, ktera mi naprosto genialne a ochotne se vsim poradila, pomohla v oblasti kojeni, ktere nas potrapilo. Je videt, ze vsichni jsou profesionalove a delaji svou praci s laskou a v plnem nasazeni!
Napsal(a) Čermákovi2.9.2018 18:09
Chtěli bychom poděkovat za skvělý přístup personálu jak porodního oddělení, tak oddělení šestinedělí. Všichni byli moc milí, ochotně nám zodpovídali naše dotazy a pomáhali s péči o naše první miminko. I přes velmi velké vytížení se personál choval naprosto perfektně, za což bychom jim chtěli poděkovat. Čermákovi
Napsal(a) Lenka Jandová16.8.2018 20:08
Chtěli bychom moc poděkovat porodnímu oddělení FN Bohunice. Naše Lucinka se narodila 20.6. 2018. Především musíme vyzdvihnout práci paní porodní asistentky Kristýny Hrachovinové, která byla velmi milá, vstřícná ochotná a se svým profesionálním přístupem nás skvěle provedla celým porodem.
Dále bychom rádi poděkovali sestřičce Malinkové z oddělení na šestinedělí, která mi ochotně a skvěle radila a pomáhala s péčí o miminko a především s technikou kojení.
Moc děkujeme!
Napsal(a) Jana Peštová8.8.2018 19:08
Ráda bych poděkovala MUDr. Turkovi z chirurgické ambulance dětské nemocnice, u kterého jsme dnes byly s dcerou na kontrole zlomeniny prstu. Navzdory tomu, že jsme přišly nevhod v odpoledních "pohotovostních" hodinách, choval se k nám mile a zároveň dostatečně rozhodně na to, aby v nás vzbudil důvěru v jeho lékařské schopnosti. Kromě toho vše vysvětlil, pacient pro něj byl důstojným partnerem - díky!
Napsal(a) Monika Mechová1.8.2018 17:08
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za pozitivní zkušenost s oddělením 69 Dětské nemocnice. Byli jsme přijati se synem 3roky pro akutní obstrukční bronchitidu a těžkou dušnost. Sestry i lékaři velmi ochotní a milí, když mě malý pozvracel, sestrička mi půjčila vlastní oblečení, protože erár na dospělé nemají. Žádné miminko nenechaly sestry vyplakat, nosili je a chovali, když maminka nebyla k dispozici (jídlo, sprcha), s mým kloučkem si hrály, když jse potřebovala na chvilku odejít apod. Krásně vybavená herna, kde jsme si mohli půjčit hromadu hraček. Jen jídlo je tragédie ;-) Ale to je jiná kapitola. Takže za mě fajn :-) Moc děkuji všem sestrám a lékařům. Monika a Jeníček
Napsal(a) Augusta Jaroslav31.7.2018 20:07
Poděkování týmu lékařů a sester urologické kliniky. Od 25.7. do 28.7. 2018 jsem byl hospitalizován na urologii,odd.B.,s ledvinovou kolikou.
Akutně mě vyšetřila MUDr.Limová,její přístup byl vysoce profesionální a citlivý.Na odd.B.,jsem byl v péči
lékařů MUDr.Wasserbauer,MUDr.Limová,MUDr.Jenčová.Moc děkuji za jejich citlivý a profesionální přístup a péči,jsou skvělý tým,patří jim úcta a hluboká poklona,s jakou péčí se věnovali nejen mě,ale i ostatním pacientům.
Práce sestřiček,mimořádná...empatie,profesionalita,skvělý tým...poklona,hluboká úcta.....nevím,jak poděkovat...
Všem moc děkuji.
S pozdravem vděčný pacient
Augusta Jaroslav

« Předchozí 1 2 3 4 32 64 95 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.

E-mail nebude zobrazen
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji