Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Dovolujeme si Vás upozornit, že osobní údaje o Vás či dalších osobách, které ve svém příspěvku uvedete, budou volně přístupné pro všechny  návštěvníky internetových stránek FN Brno bez omezení, proto prosíme zvažte, které údaje chcete publikovat.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Ilona Kunzeová18.3.2023 15:03
Dobrý den.
Jsem hospitalizovaná na plicnim oddělení A.Pokoj číslo 6.Stara zástavba pavilon E
Touto cestou chci poděkovat sestričkám sanitařum a všem zaměstnancům co se tu o mě moc hezky starají.Nic neni problém.Vše hezký v klidu vysvětlí a člověka uklidní.Všichni jsou velice příjemní a ochotni jsou to andělé.
Moje poděkování patří i pánům doktorum.
Vše v klidu vysvětlí a mám k nim důvěru
Moc vám za všechno děkuji.Kunzeová
Napsal(a) Simona Klímová16.3.2023 12:03
Dobrý den,
chci poděkovat za perfektní ošetření mého manžela
MUDr. D. Szárazovi, M. Šoupalové a L. Soustružníkové
z KÚČoch. Děkuji Simona Klímová
Napsal(a) Dana Kozlová13.3.2023 13:03
Dne 8.3 jsem musela ve večerních hodinách nečekaně navštívit Urologickou kliniku ve Fakultní nemocnici kvůli bolesti břicha.
Ochotně se mě ujala paní doktorka Kubolková i se sestřičkou kterým tímto moc děkuji za jejich práci ….a ochotný a laskavý přístup.
Byly jste užasní👍
Ještě jednou děkuji.
Napsal(a) Návarová Renata6.3.2023 13:03
Dobrý den,
touto cestou bychom chtěli z celého srdce poděkovat všem z ORIM 3, kde doslova a do písmene zachránili život naši mamince p. L. Kafkové.
Všem, ale opravdu všem a to nejen lékařům, ale i sestřičkám moc , moc, moc děkujeme za vstřícný
a především profesionální přístup. Příkladná ochota, vstřícnost celého kolektivu. Nikdy jsme nepocítili, že bychom někoho obtěžovali svými telefonáty, vždy jsme dostávali veškeré potřebné informace,...
Opravdu obrovitánské díky celému personálu.
Jsme vám všem moc vděčné. Manžel a dcery p.Kafkové
Napsal(a) Anna Pirklová4.3.2023 11:03
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat a pochválit personál gynekologické a porodnické kliniky v Bohunicích. Rodila jsem zde své první i druhé dítě. Porodni oddělení bylo úžasné u prvního dítěte v roce 2020 vedla porod PA Sršňová. Nyní druhý byl delší protože byl vyvolávaný kvůli velké váze miminka. Vystřídala se směna nejdříve PA Hrušková a poté PA Xenophontos obě byly úžasné. Nejenom ony dvě, ale i studentky co mě chodily kontrolovat a ostatní co pomáhaly.
Při prvním porodu bylo oddělení šestinedělí pro mě hrůza. Až na pár výjimek byly sestry příšerné a mě vyděšené prvorodičce moc psychicky nepřidalo. Nyní při druhém pobytu jsem byla nadšená. Dětské sestřičky ochotné a milé.
Takže vřele doporučuji obě oddělení a moc děkuji.
Napsal(a) Monika Talašová28.2.2023 10:02
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za vaši péči. Porodila jsem u vás (Bohunice) 16. 1. 2023 syna Maxíka, všechen personál od PA na sále po sestřičky na novorozeneckém byl úžasný. Všichni byli milí a usměvaví, kdykoli jsem potřebovala, mohla jsem se na cokoli zeptat nebo přijít a vždy se mi někdo věnoval, nebo poradil. Jmenovitě děkuji sestřičce Šlesingerové díky které jsem začala kojit (dlouho nám to nešlo a bojovali jsme s tím) a paní doktorce Ťápalové, která o mě skvěle pečovala celé těhotenství a dovedla nás ke zdárnému konci. Ještě jednou velké díky!
Napsal(a) Lucie Šuhajdová27.2.2023 15:02
Dobrý den.
Obrovské PODĚKOVÁNÍ patří celému personálu ( porodnímu, gynekologickému a novorozeneckému oddělení ) péče nebyla nadstandardní, ale MILIONOVÁ!!! Vážím si všeho co jste pro mě a mého syna udělali. Jména personálu si bohužel nepamatuji, neboť se za moji hospitalizaci vyměnilo nespočet sestřiček a lékařů, ale všem náleží medaile. Jsem obyčejná maminka, žádný VIP pacient a i přesto ta péče byla neskutečně nadstandardní. Jediné jméno co jsem si zapamatovala je sestřička DORI, neboť jsem se s ním ještě nesetkala. Byla tu v době kdy se mi chtělo plakat bolestí a dokázala mi přinést každý den úsměv a pozitivní náladu. Tolik vstřícnosti a optimismu, co se od vás všech dostanete, už vlastně uzdravuje. FN Brno by měla být ukazována jako vzor. Ještě jednou všem moc DĚKUJI!!!
Napsal(a) Petra Jenišová27.2.2023 12:02
Dobrý den,
12. února jsem porodila chlapečka v bohunické porodnici. Dlouho jsem se rozhodovala, kde rodit a...nemohla jsem si vybrat lépe. I když porod byl dlouhý, 26 hodin, ale vše bylo naprosto bez problémů. Každý věděl, co má dělat a, i když porod je prostě porod, byla jsem vnitřně v naprostém klidu už jen tím faktem, že kolem mě jsou samí profesionálové a odborníci. Neměla jsem ani sepsaný žádný plán k porodu, ale ve finále bylo vše tak, jak jsem si tajně přála - bez nástřihu, s dotepáním pupečníku, bonding...Ani na vteřinu během porodu mě nepřepadla jediná pochybnost o správném průběhu a kvalitním přístupu.
ALE PŘEDEVŠÍM! Na oddělení šestinedělí mě čekalo největší překvapení. Neuvěřitelně milý personál. Od sestřiček přes paní na úklid až po doktor(k)y. Hlavně první večer po porodu jsem měla štěstí snad na nejlepší sestřičku /laktační poradkyni/ na světě - paní Malínkovou. Malý se mi nedokázal přisát a já byla přesvědčená, že bez kloboučku to nepůjde. A šlo to. Opravdu krásný lidský přístup a trpělivost, co nám paní Malínková věnovala mě hřeje ještě teď. A upřímně, přála bych si potkávat víc takových lidí v každodenním životě jako je ona.
Takže na závěr ve zkratce - z bohunické porodnice jsem nadšená a z přístupu personálu jsem velice mile překvapená. A všem moc děkuji z celého srdce za každou jednu péči, co nám věnovali.
Petra a Toníček
Napsal(a) Lucie Štěpánková26.2.2023 13:02
Dobrý den,
Chtěla bych touto cestou poděkovat za všechno, čeho se mi dostalo na Gynekologicko-porodnické klinice FN Brno v Bohunicích. Konkrétně bych chtěla poděkovat paní Kateřině Jurdové, která byla moji porodní asistentkou.
Vybrali jsme si s manželem porodnici FN Brno, kde sama pracuji. V situaci, kdy vás čeká první porod, jste plná obav a chcete pro sebe i pro dítě to nejlepší. Ze začátku jsem trochu váhala, zda rodit „v práci“, je ta nejlepší volba. Dnes už vím, že jsem rozhodla správně. Musím i z profesního hlediska vyzdvihnout, jakým způsobem funguje celý kolektiv na porodních sálech. Po celou dobu porodu, se mnou všichni vstřícně komunikovali, zajímali se a pečovali. Tento přístup ve mně budil důvěru a tolik důležitý klid. I když jsem v porodnici strávila více než čtyřiadvacet hodin a střídali se kolem mě různí pracovníci z nových směn, tak ani na minutu jsem neměla pocit, že se něco může pokazit.
Kateřině Jurdové chci poděkovat za to, že se mě doslova ujala. Možná i z důvodu, že jsme se znali už z předporodních ambulancí. Myslím, že jsme si lidsky sedly. Když jsem opouštěla porodní sál, tak jsem plná emocí plakala, protože mně bylo líto, že to všechno končí. Dnes už vím, že poznat se dopředu s člověkem, který vás provází těmito důležitými životními okamžiky, je nedocenitelná výhoda.
Chci doporučit všem nastávajícím maminkám, aby při rozhodování, kde a s kým chtějí rodit, měly šťastnou ruku a vybraly si porodnici ve FN Brno, protože se jim dostane stejně láskyplného přijetí, jako se má dostat každému novému dítěti, které na tento svět přichází.
Těším se, pokud budu mít znovu to štětí, že se k Vám brzy vrátím a přivedeme na svět další krásné miminko. I za mého několikadenního syna Viktora Štěpánka i manžela Zdeňka, Vás všechny z Gynekologicko-porodnické kliniky FN Brno v Bohunicích srdečně zdravíme a přejeme Vám další vydařené porody ve Vaší skvělé a možná trochu nedoceněné práci.
Lucie Štěpánková
Napsal(a) Jiří Životský24.2.2023 11:02
Dobrý den.
V lednu 2023 jsem absolvoval operaci levého kolene (totální endoprotéza). Operoval mě MUDr. Luděk Ryba. Chtěl bych využít tuto cestu a ze srdce poděkovat jak panu doktorovi Rybovi, tak i kolektivu sester z ortopedie a jednotky intenzivní péče.
Doktor Ryba je špičkový lékař a skutečný odborník ve své profesi. K pacientům je laskavý a jeho klidný, lidský přístup se dnes vidí málokde. Ochotně vysvětlí vše co je třeba a dokáže povzbudit a poradit. Tímto mu moc a moc děkuji.
Po operaci kolene se o mě celý kolektiv ortopedie a JIP vzorně staral. Když jsem viděl, jaké neskutečné množství práce musí sestry stihnout, hluboce před nimi smekám. I zde musím ocenit trpělivý a lidský přístup k pacientům. Být zdravotní sestrou není povolání, ale poslání. Moc a moc děkuji za všechnu péči.
Jiří Životský
Napsal(a) Drahomíra Sovičová17.2.2023 16:02
Chci moc poděkovat sestřičce Katce Vránové, která mě svou energií a veselým přístupem nabíjela během pobytu na chirurgii a zároveň i celému kolektivu sestřiček chirurgie č.4 lůžkového oddělení.
Napsal(a) Drahomíra Sovičová17.2.2023 16:02
Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Linhartové z chirurgické kliniky, za perfektní a profesionální přístup před i po operací štítné žlázy, díky ní mám opět radost ze života.
Děkuji moc
Drahomíra Sovičová

« Předchozí 1 2 3 4 43 85 127 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji