Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Jindřich Hnízdo19.11.2019 13:11
Dobrý den,

moc děkuji všem lékařům i sestrám z lůžkového oddělení CH Chirurgické kliniky, kteří se o mě minulý týden starali. Byl jsem velmi spokojen.

S pozdravem
Jindřich Hnízdo
Napsal(a) Pavla9.11.2019 07:11
Dobry den , žijem na Slovensku, ale narodila som sa v Brne v krajskej nemocnici.A práve preto sa obraciam na vás všetkych s obrovskou prosbou. V rodnom liste mam udaj nar. 1989 16.květen. - krajska nemocnica Brno II. Ma vasa nemocnica archív o evidencii pacientov?alebo viete mi dat radu alebo nejak ma nasmerovat kam a na koho sa obratit aby som sa posunula?HLADAM SVOJICH RODICOV -mamu aj otca! , z nemocnice som bola umiestnena do domova a neskor na adopciu !! a vaša nemocnica je posledny udaj v mojich dokladoch. Volala som sa Pavla Stojkova , a niekto ma tam predsa priniest musel ? neviem ako to fungovalo v r.1989 ale akakolvek rada mi velmi pomoze! dakujem moc
Napsal(a) Ing.arch. Hana Čurdová28.10.2019 10:10
Krásný den a jedno velké díky za moc příjemný pobyt na porodním oddělení nahoře, v 7 patře i dole na JIP. Pár dní jsem s vámi pobyla dole na porodní Jipce a bohužel si nepamatuji jména, ale všichni byli neskutečně příjemní a pohodoví. Obdivuji jak kmitali, kolik měli práce a přitom bylo perfektně postaráno o všechny pacientky. Při porodu syna Štěpánka se o mě starali p.a. R. Kohoutová a MUDr. A. Solárová, kterým moc děkuji za profesionální péči a za to, že jsme se společně nasmáli a porod díky tomu proběhl rychle, hladce a velmi příjemně :-).
Na 7. patře děkuji všem sestřičkám, hlavně Martině Řezáčové, Hedvice Coufalové a Dominice Králové, za jejich vřelou péči, ochotu a úsměv při práci. Sanitárce Martině Baďurové, která s vtipem pokaždé otvírala dveře a celý pokoj se těšil až nás přijde ,,nakrmit,, :-). Velké díky a klobouk dolů celému personálu, čistota prostředí, profesionalita, vstřícnost a empatie dodala mému delšímu pobytu v červnu a červenci 2019 spíše pocit dovolené, než pozorování rizikového těhotenství.
Jediný černý puntík bych připsala sestře Zuzaně Bučkové, za její ,,mírně,, arogantní přístup a bouchání dveří, který ruší maminky, jejich miminka a tak i celkový dojem z pobytu v ,,Grand hotelu FN Brno,,.
Ještě jednou velké díky celému personálu porodního a poporodního oddělení. Zvolit vás, jako místo pro krásný porod, bylo výborné rozhodnutí a můžu vás jen vřele doporučit.
S úctou
Ing.arch. Hana Čurdová a Štěpánek
Napsal(a) Marie Holoubková17.10.2019 10:10
Děkuji tímto pracovníkům celého rehabilitačního oddělení, zvláště fyzioterapeutům v pavilonu P, umí a zabývají se teké souvislostmi vzniklého problému, což může být klíčové. Nesmím zapomenout ani na pracovnice evidence, oceňuji jejich profesionalitu a úsměv, který víme že také léčí.
Moje poděkování patří také Dr. Kandrnalovi, odborníkovi na svém místě.
Marie Holoubková
Napsal(a) Jana Ždánská16.10.2019 20:10
Dnes jsme se synem absolvovali stříhání podjazykové uzdičky na ORL odd. 18. Moc ráda bych pochválila a zároveň poděkovala veškerému personálu, který jsme měli tu čest na oddělení potkat. Sestřičky i lékaři byli výborní, měli jsme se synem pocit, že ani nejsme v nemocnici, ale na jednodenní dovolené, starali se o nás naprosto vzorně. :) Všem přeji pevné zdraví a když už je třeba, tak stejně pohodový personál!
Napsal(a) Adamkova16.10.2019 09:10
Dne 15.10.2019 jsem se synem absolvovala trhani nosní mandle. Za mě jen a jen mohu doporučit jak doktoři tak sestřičky velice mile a ochotne. Velice mile a příjemné prostředí. Ještě jednou moc děkujeme sestrickam z ORL odd 18 :)
Napsal(a) Markéta Kejíková15.10.2019 21:10
Moc děkujeme lékařům a sestřičkám z oddělení ORL 18 - jednodenní chirurgie.
Dnes jsme byli se synem na adenotomii a všichni byli na nás hodní, milí a vstřícní, všechno nám v klidu vysvětlili. Syn (7) po operaci prohlásil, že to bylo mnohem lepší, než čekal. :) Navíc jsme mohli jít večer po zákroku domů, což byla pro nás ta nejlepší odměna. Díky všem, moc si Vaší práce vážíme! :)
Napsal(a) Pavla Esterková15.10.2019 17:10
Dobrý den,
chci touto cestou poděkovat za profesionální péči a lidský přístup při hospitalizaci syna a mě jako doprovodu (4.-7.10.2019) v Dětské nemocnici. Velký dík patří zejména celému kolektivu Pediatrické kliniky, lůžkového oddělení C (67) lékařům a zdravotním sestřičkám, potom také lékařům z revmatologie a kožního oddělení, kteří chodili na konzilia. Velice si vážím citlivého přístupu a času, který si vždy vyčlenili na zodpovězení mých dotazů.
Děkuji a přeji hodně spokojených pacientů.

S pozdravem

Mgr. Pavla Esterková a syn Bruno
Napsal(a) Novotná Jiřina14.10.2019 21:10
Dobrý den,

prosím o sdělení důvodu, proč lékaři vaší nemocnice na infekční klinice vypisují pacientům recepty na dlouhodobý penicilin (Lentocilin) při prevenci růže za plnou úhradu pacientem (hradí pacient) v ceně kolem 300 Kč. V lékárně se mi po předložení receptu posledně dokonce vysmáli, prý že platím zbytečně a pojišťovna již lék platí! No kde to jsme?
Napsal(a) Mgr. Erna Mičudová16.10.2019 07:10
Vážená paní Novotná,

obsah Vašeho sdělení opakovaně řešíme a bohužel se informace z lékárny, kde jste lék vyzvedla, nezakládají na pravdě. Přikládám citaci vyjádření odborné společnosti a také doplňuji, že výše doplatku se může lišit dle cenové politiky jednotlivých lékáren.

Zápis ze schůze výboru SIL dne 24.9.2019 konané na Klinice infekčních nemocí Nemocnice Na Bulovce

„Dostupnost léčebných přípravků Depotní PNC – dosud hradí pojišťovny pouze cca 1/3 ceny a zbylé 2/3 hradí pacient (asi 250 Kč).
VZP mylně sděluje pacientům, že je lék plně hrazený“.Mgr. Erna Mičudová
náměstek ředitele pro NLZP
Napsal(a) Katarína Machálková5.10.2019 21:10
Dobrý den, srdečně a s obrovskou vděčností děkujeme porodní sestře pí. Šárce Harcové a její asistentce (studentka, omlouvám se, nevzpomenu na jméno) za úžasnou, profesionální, citlivou, empatickou, láskyplnou péči během celého porodu naší prvorozené dcery Terezky. Váš přístup v nás vyvolal okamžitou důvěru ve Vaše schopnosti, cítili jsme se naprosto komfortně a věděli jsme, že se na Vás můžeme plně spolehnout. Díky Vám se z obáváné situace stal nejkrásnější životní zážitek - nejen samotné narození, to je samozřejmě samo o sobě úžasné, ale také vše co s tím souviselo (na porodní bolesti už ani nevzpomenu). Pokračujte prosím ve Vaší práci tímto způsobem, nechť mají z Vaší péče radost i další maminky a tatínci, a můžou vzpomínat s úsměvem na tváři. Ještě jednou moc díky, přejeme mnoho dalších úspěšných porodů. Se srdečným pozdravem, Katarína a Radovan Machálkovi
Napsal(a) Stanislav Polách3.10.2019 10:10
Poděkování a pochvala oddělení interní a hematologické onkologie za naprosto profesionální a přitom lidský a vstřícný přístup po celou dobu pobytu jak doktorům, tak i sestřičkám a ostatnímu personálu. Velké díky patří zejména MUDr. Yvoně Brychtové, MUDr. Anně Panovské a MUDr. Stanislavě Mašlejové, které se o manželku staraly také v době ambulantní léčby.

« Předchozí 1 2 3 4 35 70 104 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji