Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Zuzana Rambousková15.8.2019 10:08
Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní Bc. Anně Kostkové, nemocniční kaplance, která po celou dobu hospitalizace poskytovala mojí mamince a NÁM celé rodině svou podporu. Celá rodina jsme s ní navázali velmi dobrý vztah založený na vzájemné důvěře a úctě. Velmi nám pomáhala časově zvládat všechny útrapy spojené s hospitalizací, časovou náročností návštěv, kdy dokázala zastoupit v okamžiku, kdy jsme nemohli přijít. Kéž by bylo více takové pomoci pro nemocné ve všech zařízeních.
Děkuji touto cestou paní Kostkové za všechno, co pro nás a naši maminku udělala.

Zuzana Rambousková
Napsal(a) Eva Otiepková14.8.2019 18:08
Dobrý den, dne 14.7.2019 v 14:20 přišla na svět naše milovaná holčička Eliška. Dnes je tomu přesně měsíc a i za takovou dobu, a kdykoli bude zase dalšího 14.tého, si vždycky vzpomenu nejen na to jak malá přišla na svět, ale i na to, jak to všechno probíhalo a kdo u jejího narození "stál". Protože Eliška je naše dlouho očekávané a prvorozené dítě, všechno pro mě bylo "velké neznámé". Díky vašemu skvělému personálu na JIP, gynekologicko-porodnickém a novorozeneckém oddělení se mé obavy zcela vytratily. Všem sestřičkám i lékařům bych tímto chtěla poděkovat za jejich přístup, trpělivost, úsměv na tváři, ochotu a všechny rady, kterých se mi dostalo. Opravdu velké díky patří všem sestřičkám na novorozenecké oddělení, které se o ty naše "dětičky" starají s opravdovou láskou. Také věřím, že vedení vaší kliniky a nemocnice si svých zaměstnanců váží a dokáže patřičně ocenit, protože právě tito lidé dělají nemocnice takovou jaká je. Děkuji za sebe i za Elišku.
S pozdravem Eva Otiepková
Napsal(a) Věra Kratochvílová14.8.2019 09:08
Ráda bych touto cestou poděkovala lékařům, sestřičkám, sanitárkám a fyzioterapeutům odd. rehabilitace A, hlavně fyzioterapeutce Terezce Suchánkové za velmi profesionální, individuální a obětavou péči zdraví vděčná pacientka Věra Kratochvílová
Napsal(a) Zuzana Rokošinyi12.8.2019 16:08
Chtěla bych poděkovat celému gynekologicko-porodnickému oddělení za jejich přístup a péči. Počínaje předporodními vyšetřeními u paní doktorky Papíkové, přes vyšetření na porodní ambulanci, samotný porod až po péči na oddělení šestinedělí. Opravdu smekám před celým týmem (doktoři, sestřičky, sanitárky i úklidový personál), který mně a všem dalším maminkám věnoval a věnuje naprosto profesionální a přitom velice lidský přístup. I přes hektické a nikdy nekončící tempo byli všichni neuvěřitelně milí! Ještě jednou VELKÉ DÍKY! Zuzana Rokošinyi
Napsal(a) Burget Vladka8.8.2019 14:08
Velmi by jsem chela podekovat a pochvalit tym na gynekologicko-porodnickem oddeleni FN Brno Bohunice a take tym na oddeleni sestinedeli FN Brno Bohunice,specialne pak sestricky pani Lenku Vodackovou a pani Radmilu Gottvaldovou za jejich uzasny a mily pristup,
Napsal(a) Bořilová Anežka6.8.2019 20:08
Milá FN Brno!
Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, které se mi dostalo ve Vaší nemocnici. Když mi bylo oznámeno, že kvůli hematologické chorobě musím rodit ve fakultní nemocnici, přepadl mě strach a obavy. Poprvé jsem rodila v malé porodnici na Vysočině a byla jsem spokojená. Ale ,,fakultka"? Veliká nemocnice, kde nikoho neznám. Jaké bude prostředí? A hlavně personál? Moje obavy se ale ukázaly jako naprosto zbytečné. Prostředí jak porodního sálu, tak i gynekologického oddělení v 7. patře, bylo velice pěkné a příjemné. Ale co opravdu stojí za pochvalu je přístup všech, kteří se o nás starali. Na porodních sálech s námi byla porodní asistentka Liduška Vítková. Její profesionální přístup, lidskost a klid nám během porodu pomohl. Díky ní jsme přivedli na svět naši druhou dceru.
Následně se o nás staraly sestřičky z dětského a gynekologického oddělení. Všechny byly moc milé, ochotné a přes svoji ne vždy lehkou práci usměvavé. Zde bych chtěla jmenovitě poděkovat porodní asistentce-sestřičce Hedvice Coufalové za její empatický přístup a za to, že svoji práci vykonává s radostí, která je na ní vidět. Poděkování patří i ošetřovatelskému personálu. Na závěr bych samozřejmě chtěla poděkovat i týmu lékařů. Jak na porodních sálech, pediatrům, lékařům gynekologického oddělení, tak i hematologům, kteří za mnou docházeli na konzilia. Všichni byli velice milí a vstřícní. Ještě jednou veliké díky!
S pozdravem Bořilová Anežka.
Napsal(a) Michaela Kmeťová2.8.2019 16:08
Chcela by som podakovat za skvelu pracu a ludsky pristup celemu personalu sestonedelia ako aj detskym sestram a laktacnym poradkyniam na oddeleni.Zaciatky sa s ich citlivym pristupom dali zvladnut s vacsim kludom.
Napsal(a) Lada Ambrosová16.7.2019 08:07
Dobrý den, rády bychom touto cestou poděkovaly lékařům, sestřičkám, sanitárkám, pomocnému personálu a fyzioterapeutům oddělení rehabilitace A, zvláště pak Mgr. H. Prokopové za velmi profesionální, individuální a obětavou péči a rovněž milý přístup. Mnohokrát všem děkujeme, že nás po operaci postavili na nohy a umožnili nám nový start do života.
S pozdravem vaše moc spokojené pacientky L. Ambrosová a B. Šebková
Napsal(a) Andrea Veselá15.7.2019 11:07
Ráda bych touto formou vyjádřila velké poděkování slečně porodní asistentce Ludmile Vítkové za její empatický a plně profesionální přístup během mého porodu. Díky její péči jsem se cítila v těch nejlepších rukou a na svět přivedla malého Bertíka, který jí touto cestou zdraví :)
Dále bych ocenila náročnou práci celé gynekologicko-porodnické kliniky, kterou všichni pracovníci odvádějí s plným nasazením, pochopením a úsměvem na tváří.
Děkuji!
Napsal(a) Jana Šichová10.7.2019 20:07
Chtěla bych poděkovat všem,co se o mne starali na ortopedii B v době od 16. do 20.6.2019. Zvláště velké díky personálu na operačním sále, hlavně MUDr. Robertu Vyskočilovi,který mne operoval. A nesmím zapomenout i na trpělivou sestřičku na JIP,bohužel si nepamatuju její jméno.
Napsal(a) Martina Vránová7.7.2019 09:07
Touto cestou bych chtěla moc poděkovat personálu Kliniky dětských infekčních nemocí, oddělení 54. Jejich přístup k pacientovi je úžasný a velmi nám usnadnil 14 denní pobyt na tomto oddělení. Kolektiv byl velmi přátelský a milý a moc si toho vážíme. Děkujeme Mudr. Klapačové, Mudr. Čapovové a všem sestřičkám, které nikdy nešetřily úsměvem a milým slovem.
Napsal(a) Iveta Rozehnalová3.7.2019 15:07
Milá FN Brno, měla jsem tu čest strávit u Vás necelé tři týdny od 12.6.-1.7.2019. Prošla jsem si oddělením ORIM 1, gynekologií, a měla jsem možnost se svým synkem poznat i JIP dětské. Chtěla bych všem lidem, které jsem na těchto odděleních potkala, ze srdce poděkovat za profesionální přístup, ochotu a rodinné prostředí. A dětské JIP díky, že jsem si mohla zvolit variantu, jak krmit svého nedonošeného syna, poněvadž jsme se potom oba zklidnili a začali jsme krásně přibývat na váze a mohli jít s klidným srdcem domů. Jste úžasní a vřelé díky za lidskost.

« Předchozí 1 2 3 4 35 68 102 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.

E-mail nebude zobrazen
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji