Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Od soboty 17. 2. 2018 platí ve FN Brno kvůli chřipkové epidemii zákaz návštěv.

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Némethová20.2.2018 11:02
Velký dík sestřičce Šarounové (ambulance Obilní trh)
za ochotu, vstřícnost a empatii.
Napsal(a) Vlachová Jana12.2.2018 10:02
Dobrý den,ráda bych poděkovala kolektivu lékařů a sester Jednodenní chirurgie CH. Jmenovitě děkuji paní doktorce Linhartové za vynikající péči a nesmím opomenout velké díky všem sestřičkám .Velké překvapení pro mě bylo,že se mi vždy každá sestra představila a sdělila mi, že se o mě bude v průběhu služby starat. Poučení před operací bylo nejen od lékařů dvakrát, ale i od sester. Pooperační péče byla výborná, veškeré přání ohledně analgetik byly řešeny ihned .Sestřičky na tomto oddělení velmi dbají na soukromí pacienta a jeho přání, jsou milé, usměvavé a ochotné.Vynikající péče, velká spokojenost
Napsal(a) Radka29.1.2018 13:01
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům na porodnickém oddělení a oddělení šestinedělí v Bohunicích. Chodila jsem k Vám ke konci těhotenství na monitory, několikrát jsem přijela na pohotovost, porodila jsem tu dvojčátka, v pořádku se mi spustila laktace a po čtyřech dnech, po akutním císaři, jsem odcházela s plně kojenými dvojčátky. I přes to, že jsem většinou na pohotovost přijela vlastně zbytečně vyplašená, nikdy jsem neslyšela jedinou uštěpačnou poznámku, ale vždy ujištění, že je lepší přijet dvakrát zbytečně, než abychom něco podcenili. Dvojčátka jsou donošená, cítila jsem silnou podporu při přirozeném porodu, bez vyvolávání, bez strašení císařem. Bohužel nastaly komplikace a opět oceňuji okamžitou reakci a celkově chování personálu. Na oddělení šestinedělí jsem měla nadstandardní pokoj, kde se mnou byl i manžel, aby mi po císaři pomáhal s péčí o dvojčátka. Sestřičky ochotně radily s laktací, miminka nám nikam neodnášely, nechávaly to plně na nás, což jsem vděčná. Jediné, co mi přišlo škoda, bylo řešení přistýlky pro manžela. Jeho nocování jsme platili, byli jsme na nadstandardu a přesto spal na zemi na velice provizorní matraci, ale to už není nic, co by nám kazilo vzpomínky na naše první dny s našimi dětmi. Děkujeme celému Vašemu týmu, Radka s rodinou.
Napsal(a) Tomáš Vlado29.1.2018 06:01
Chtěl bych touto cestou poděkovat lékařům a zdravotním sestrám na porodnickém oddělení FN Brno na Jihlavské. Poporodní péče byla příkladná. Moc nám radami i péčí pomohla Hana Kožnarová. Moc děkujeme! :-)
Napsal(a) Simona24.1.2018 12:01
Musím říct, že moje poslední zkušenost s IGEK je naprosto otřesná. Chápu, že jde o akutní provoz, nicméně považuji za absurdní čekat na jeden papír čtyři hodiny s tím, že pacienti se ošetřují, jak přidou, a pak být upozaděna kvůli neakutní pacientce jen proto, že ta má chování řeznického psa. Nyní jsem strávila 4 hodiny v čekárně naprosto zbytečně, protože nemám výsledky a nemohu déle čekat kvůli zaměstnání. Připadá Vám normální, aby si člověk kvůli jednomu papíru musel brát dovolenou?
Napsal(a) Pavel Žára31.1.2018 06:01
Dobrý den,
chápeme Vaše rozčarování, ale pochopte také Vy mnohdy složitou situaci na pracovišti či v ordinaci. O pořadí totiž vždy rozhoduje lékař. Děkujeme za pochopení.
Napsal(a) Iveta Sucháčková23.1.2018 08:01
Chtěla bych touto cestou poděkovat doktoru z neurologie MUDr. Ondřej Havlín a ocenit příkladnou a nesmírně milou a empatickou péčí . Mile mne zaskočil, když volal a ptal se jak se dceři daří . Nedá mu spát , proč dcera nechodí. Děkuji .
Napsal(a) Mgr. Leoš Guryča14.1.2018 10:01
Vážení,

je smutné, že po téměř půl měsíci účinnosti novely zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech, vaše nemocnice tento zákon porušuje a lékaři stále předepisují recepty klasicky na předtištěné tiskopisy, minimálně 2 vaše kliniky elektronickou preskripci (tzv. eRecept) vůbec nepoužívají.

Připadá mi nespravedlivé a trapné, že po každé malé lékárně a po všech samostatně podnikajících praktických lékařích a ambulant. specialistech je povinnost využívat eRecept vyžadována a největší zdravotnické zařízení v kraji tento zákon vesele ignoruje.
Napsal(a) Pavel Žára15.1.2018 07:01
Vážený pane,
příslušný zákon platí pro všechna zdravotnická zařízení, tedy i pro FN Brno. My jsme jako druhá největší nemocnice v ČR splnili veškeré zákonné podmínky pro vydávání takových to receptů. Ke konci loňského roku však MZ ČR umožnilo vydávat stále ještě listinné, chcete-li papírové recepty a to z toho důvodu, že mnozí lékaři nebyli na přechod k eReceptům dobře připraveni. Také proto tuto možnost využívají i někteří naši lékaři. Ale opakuji, že FN Brno bylo plnohodnotně připraveno na vydávání eReceptů od 1. 1. 2018.
Napsal(a) Miroslava Kolářová10.1.2018 16:01
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat personálu Kliniky dětské ORL v dětské nemocnici (oddělení jednodenní chirurgie), paní doktorce a sestřičce v příjmové ambulanci ORL, operatérce paní doktorce Haně Černé i anesteziologům, kteří 9.1. 2018 měli službu a vykonávali odstranění nosní mandle u dcerky. Také sestřičkám na lůžkovém oddělení, které se o pacienty před a po operacích starají. Děkujeme všem! Hlavně musím zdůraznit velmi, velmi milý, obětavý, citlivý, lidský a trpělivý přístup k dětem i k rodičům. Na oddělení vládla klidná atmosféra bez napětí a stresu. Spolu s dcerkou všechny zdravíme a přejeme mnoho spokojených pacietů a také hodně pozitivní zpětné vazby :-)
Napsal(a) Veronika Otřísalová30.12.2017 16:12
Chtěla bych takto veřejně poděkovat pediatrické klinice lůžkovému oddělení 69 za vstřícnost,péči,pochopení i profesionalitu,které se mi dostávalo během pobytu se synem na tomto oddělení.Sestřicky milé,ochotné a hodné,to same samozřejmě plati i pro naši paní doktorku Rekovou a Tremlovou,která nás přijímala.Děkuji Vám.Veronika Otřísalová
Napsal(a) Hlavinka Milan26.12.2017 22:12
Chtěli bychom za naši rodinu poděkovat lékařům, sestřičkám a celému personálu Iktové jednotky neurologické kliniky, za péči o našeho dědečka Vladimíra Sobotu. Děkujeme

« Předchozí 1 2 3 4 31 60 90 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.

E-mail nebude zobrazen
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji