Menu
Česky English
532 23 1111

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Dovolujeme si Vás upozornit, že osobní údaje o Vás či dalších osobách, které ve svém příspěvku uvedete, budou volně přístupné pro všechny  návštěvníky internetových stránek FN Brno bez omezení, proto prosíme zvažte, které údaje chcete publikovat.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Čuperová26.1.2024 10:01
Ráda bych moc poděkovala kolektivu DOK za úžasnou péči o syna. Vstřícný personál - jak NLZP, tak lékaři. Nejen na oddělení, ale i na ambulanci.
Děkujeme já i syn Vítek.
Napsal(a) Jill1.12.2023 11:12
Test XNN8cdsjnhbr423bdshbfgsdfg dsahgt4eghsfg
Napsal(a) Kristýna Válková21.11.2023 09:11
Dnes je to přesně rok, co jsem poprvé přišla do nemocnice na Obilném trhu a ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří mě na této cestě provázeli.
Moc bych chtěla poděkovat panu docentovi Weinbergerovi za jeho empatii, odhodlání a přístup, kdy nám byl stále k dispozici i během své zasloužené dovolené. Moc děkuji paní doktorce Bednaříkové za profesionální, a přesto tak přátelský přístup. Moc děkuji panu primáři Hrubanovi za jeho pečlivost a soustředěnost. Měla jsem ty nejlepší doktory, které jsem mohla mít.
Veliké poděkovaní patří také všem na IHOKu za jejich dobrou náladu, vtípky a trpělivost při napichováni mizejících žil.
Z celého srdce děkuji všem z odděleni 9P – všem sestřičkám, sanitářkám i Andrejce, která tam uklízí – za starost a úžasné podmínky, které jste pro nás připravily. Vytvořily jste nám druhý dočasný domov. Díky Vám to všechno bylo hned příjemnější a vždy jsem se na Vás těšila.
Ráda bych také poděkovala sestřičkám z ARA, které se o mě skvěle staraly a novorozeneckému oddělení za užasnou péči o našeho Tomáška.
A nesmím zapomenout zmínit paní z evidence, které nás vždy s úsměvem a dobrou náladou vítaly.
Moc děkuji všem z porodnice v Bohunicích (oddělní A) a odděleni urologie, že nám pomohli vše dotáhnout do zdárného konce.
Na nemocnici na Obilném trhu nedám dopustit a jsem moc ráda, že jsem se dostala právě k Vám. Díky Vám jsme to všichni zvládli a moc ráda Vás všechny uvidím, jen ne jako onko pacient.
Moc Vám z celého srdce za všechno děkuji.

Kristýna Válková a Tomášek
Napsal(a) Dagmar Kudělová23.10.2023 10:10
Ráda bych touto cestou poděkovala Mudr. Janu Ciencialovi a jeho kolegům na sále, kteří byli u mé operace bederní páteře 25.9.23. První dny po operaci byly náročné, ale teď už mohu říct, že mé bolesti v kříži, levé noze, chodidlech a levé kyčli jsou téměř pryč. Jsem spokojená a jsem Vám všem velmi vděčná.
Děkuji rovněž všem pracovníkům na JIP a na lůžkovém oddělení ortopedické kliniky za jejich profesionální a zároveň milý a lidský přístup.
Napsal(a) Jana Polášková20.10.2023 11:10
Na KÚCH jsem byla hospitalizovaná 17.102023,operace menisku.
Chci touto cestou velmi poděkovat za profesionální a hlavně lidský přístup sester z oddělení C,5.patro.
Současně velký dík patří operatérovi MUDr. Pikulovi Ph.D a celému operačnímu teamu. Jako pacient jsem se cítila v bezpečí a bez stresu z operace.
Pooperační péče skvělá, práce fyzioterapeutky(jméno neznám)také.

Děkuji všem
Jana Polášková
Napsal(a) Kotrsalová Hana18.10.2023 20:10
Rády bychom touto cestou poděkovaly všem pracovníkům chirurgického lůžkového oddělení ve 4. patře za jejich velkou ochotu, vstřícnost a jejich lidský a milý přístup k nám. Lenka Parfusová a Hana Kotrsalová
Napsal(a) Petra Zvědělíková18.10.2023 19:10
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat na oddělení JIP neurologie .Mudr.Horák a sestřičky byli úžasní takový přístup jsem dlouho nezažila ,jak při telefonickém jednání tak osobním kontaktu.
Napsal(a) Marcela Sychrová9.10.2023 07:10
Dobrý den,
rádi bychom moc poděkovali celému personálu oddělení 54, Kliniky dětských infekčních nemocí za péči o našeho syna během jeho hospitalizace, za váš milý, přátelský a profesionální přístup. Ještě jednou děkujeme za vaši práci.

Marcela Sychrová
Napsal(a) Jaroslava Bajerová4.10.2023 19:10
Moc ráda bych poděkovala a poslala pochvalu na rehabilitační oddělení na lékařku MUDr. Kateřinu Vaverkovou a sestřičky Pavlasová Markéta a Nada Burianová-veliké poděkování za vzornou práci jak se o mě nádherně staraly.Moc děkuje a vaší práce si velice váží pacientka Jaroslava Bajerová.
Napsal(a) Jana Kuklová4.10.2023 13:10
Ráda bych moc poděkovala personálu gynekologicko-porodní kliniky za vstřícný a lidský přístup, se kterým jsem se setkala v průběhu mého těhotenství i porodu. Porodnici v Bohunicích jsem si vybrala po té, co jsem od května navštěvovala poradnu rizikového těhotenství u MUDr. Gerichové. Díky velmi laskavému přístupu paní doktorky a přátelské atmosféře v ambulanci jsem se těšila na každou další kontrolu. Potěšilo mě, že s tímto vstřícným přístupem jsem se po té setkala i na porodním sále a oddělení šestinedělí. Všechny lékařky, zdravotní sestry a porodní asistentky byly velmi chápavé, usměvavé a vstřícné. Díky této přátelské atmosféře moc ráda na chvíle strávené v FN Brno ráda vzpomínám. Musím říct, že ještě nikdy jsem se ve zdravotnictví nesetkala s takto vlídným personálem. Bohunickou porodnici proto budu každé ženě velmi ráda doporučovat.
Napsal(a) Judita Pleská27.9.2023 23:09
Dobrý den,
chci poděkovat primáři Křikavovi z Oddělení léčby bolesti za perfektní kořenový obstřik a obstřik SI skloubení. Také celému týmu sestřiček i děvčatům na recepci , které jsou velmi příjemné.
Tento invazivní zákrok mi pomohl už podruhé. Primář Křikava je fakt profík.
Judita Pleská
Napsal(a) Danuše Hönigová24.9.2023 13:09
2.9-18.9
Personál chirurg.kliniky od.”B +JIP
Dovolte mi ze vší úctou poděkovat jak lékařskému, tak sesterskému teamu odd.”B” za vzornou a příkladnou péči o moji osobu.Tímto vyjadřují svůj obdiv a dík za vše , co jste pro mé zdraví byli schopni a ochotni udělat .

« Předchozí 1 2 3 4 45 88 132 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji