Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Václav Kovařík7.12.2022 11:12
Chtěl bych poděkovat zdravotní sestře p. Orlické z očního oddělení, za citlivou přípravu, lidský přístup a provázení při očním vyšetření. Ze srdce děkuji.
Napsal(a) Radana6.12.2022 17:12
Ráda bych touto cestou poděkovala laktačním poradkyním z poporodního oddělení šestinedělí. Především paní Iloně Malinkové. Její lidský přístup byl pro mě v prvních dnech po porodu velmi důležitý a pomohl mi nastartovat laktaci. Je radost vidět specialisty jako je ona při práci.
Napsal(a) Marie T.30.11.2022 11:11
Chtěla bych velice poděkovat za péči, která se mi dostala během porodu v Bohunické nemocnici a za následnou péči o mě a miminko na novorozenecké JIP. Vedení porodu probíhalo na jedničku s hvězdičkou, vše mi bylo jako prvorodičce řádně vysvětlováno co a proč se děje, jaké možnosti mám například při volbě prostředků tišících bolest. Má rozhodnutí byla plně respektována bez jakéhokoli nátlaku a protlačování názoru personálu a pod. Cítila jsem se velmi dobře a věřím, že i díky tomu porod proběhl zcela přirozeně, bez komplikací a poranění. Miminko bylo následně ošetřováno na dětské JIP (kvůli nízké porodní hmotnosti), kde jsme strávili 10 dní. Po celou dobu jsem nezažila žádné pochybení či zaváhání personálu. Sestry, lékaři i další odborný personál byli vždy velmi vstřícní a trpěliví, když jsi představím, že zodpovídají stejné (mnohdy banální až hloupé) dotazy každý den několikrát, musím před nimi opravdu smeknout. Naučili mě také, jak o miminko správně pečovat a manipulovat s ním, abych vše následně zvládla i doma sama. Velmi si cením také služby laktační poradkyně, která za mnou docházela téměř každý den a pomáhala, aby se kojení správně nastartovalo a miminko se přes nízkou hmotnost naučilo sát. Oceňuji také práci fyzioterapeutky, která se zabývá jak poporodní péčí o maminky, tak miminka - opět - vše vysvětluje, předvádí a učí tak, aby pacienti byli schopní fungovat i následně doma po propuštění. Ještě jednou obrovské díky, odvádíte opravdu skvělou práci a kudy budu chodit, tam vás budu chválit.
Napsal(a) Jana Múčková29.11.2022 09:11
Chtěli bychom velice poděkovat lékařům a sestřičkám z Pediatrické kliniky z oddělení 69 za velice profesionální a zároveň milý a vstřícný přístup, s jakým se starali o našeho šestitýdenního chlapečka.
Velice děkujeme za vaši ochotu a laskavost. Múčkovi
Napsal(a) Pavel Stojkovič27.11.2022 20:11
Velké poděkování paní MUDr. Monice Bratové a sestřičkám z pavilonu A (klinika nemocí plícních a tuberkulózy)KNPT 11 C oddělení onkologie a taky všem lékařům,co se starají o pacienty s těžkými plícními chorobami. Děkuji za příkladnou péči ,kterou dáváte mojí mamimnce Anně Stojkovičové. Moc Vám všem za naši rodinu srdečně děkujeme
Napsal(a) Jana Čechová27.11.2022 16:11
Dobrý den, děkuji touto cestou lékařům a zdravotním sestrám oddělení 1 na Klinice infekční chorob za péči o mého 98letého manžela, pana Milana Čecha, který úspěšně překonal těžký zápal plic při nemoci COVID19. Děkuji srdečně ošetřujícím lékařům manžela - panu MUDR. Vydráři a panu MUDR. Stebelovi. Přeji Vám všem poklidné dny Adventu a radostné Vánoce!

Jana Čechová (manželka) a Radek Čech (syn)
B. Pažoutové 8
Brno 624 00
Napsal(a) Jana Stehlíková18.11.2022 15:11
Moc děkujeme všem v ambulanci i na porodním sále ve FN v Bohunicích za obětavou péči před i během narození naší dcery Markétky. Zejména moc děkujeme za ochotu, trpělivost a velkou pomoc paní porodní asistentce Marii Xenophontos, bez které by Markétčin příchod na svět byl mnohem těžší. Byla nám velkou oporou. Děkujeme! Přejeme hodně sil a ať se vám všem daří!
Jana Stehlíková
Napsal(a) Ilona Krestanova14.11.2022 18:11
Děkuji celému
zdravotnimu personálu psychiatrického odděleni 22 za profesionální péči a lidský přistup.
V danou chvíli mi to velmi pomohlo za což vám patři velké díky.Ilona
Napsal(a) kotoučkova danuše8.11.2022 11:11
chtěla bych velmi poděkovat personál na oční klinice fn bohunice, za jejich profesionální práci a hlavně velice lidský přístup k pacientum , prosím o poděkování mudr Beránka a sestřičku Antalovou , děkuji ,moc
Napsal(a) Vladan Hjadaj7.11.2022 10:11
Rád bych touto cestou chtěl poděkovat všem sestřičkám a lékařům hlavně MUDr. Janě Lancové za provedenou operaci, dále pavilon CH 4. patro i JIP 2 pavilon L 7 NP.
Dne 17.10.2022 jsem byl přijat na operaci .Byl jsem mile překvapen. Personál byl velice přívětivý, usměvavý, vstřícný. Moc Vám děkuji za kvalitní péči, výborný přístup, ochotu a laskavost. Moje hospitalizace trvala 6 dní , byl jsme moc spokojen a budu Vás všude vřele doporučovat. Přeji Vám hodně síly do Vaší další práce. Snad Vám tato pochvala, pomůže k úsměvu. Děkuji
Napsal(a) Zdeňka Pazourková5.11.2022 15:11
Byla jsem hospitalizována od 30.10. do 4.11. na chirurgické klinice oddělení B. Chtěla bych tímto poděkovat lékařům a sestrám za obětavou péči, která mi byla poskytnuta
Napsal(a) Souralová3.11.2022 13:11
Dobrý den, chtěla bych touhle cestou napsat neskutečné "DĚKUJI" na gynek.porodnickou kliniku. Rodila jsem zde podruhé a vždy k největší spokojenosti!
Nejsrdečnější děkuji patří porodní asistence paní Kateřině Jurdové, která odvedla profesionální práci u celého mého porodu s nejlidštějším přístupem a pochopením a splněním všech mých požadavků. Věřím, že takových asistentek je tam víc a že budoucí maminky narazí na stejně úžasné porodní asistentky jako je paní Kateřina.
Upřímně děkuji patří rovněž celému personálu porodních sálů. Všichni byli opravdu milí, vstřícní, napomocní a především s lidským přístupem.
Děkuji a přeji klinice samé úspěchy.
Souralová

« Předchozí 1 2 3 4 42 84 125 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji