Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

COVID-19: *** TESTOVÁNÍ COVID *** Informace o NÁVŠTĚVÁCH ve FN Brno *** Očkování ve FN Brno (včetně samoplátců / Self-payers )

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Bednárová Ivana22.9.2021 14:09
Dobrý den,ráda bych touto cestou poděkovala paní doktorce Vojtilové Lence
za péči o moji maminku paní Kočkovou Evu,která ležela bohužel opakovaně na klinice infekčních chorob,odd5.Díky jejímu lidskému přístupu a milému slovu se mamince dařilo den ode dne lépe.Sama pracuji jako zdarvotní sestra a dokáži ocenit práci,která opravdu není jednoduchá.
Napsal(a) Lenka Němcová9.9.2021 12:09
Ráda bych touto cestou poděkovala celému oddělení jednodenní chirurgie č. 6 - KDCHOT, zvláště sestřičkám, které se úžasně staraly o syna. Je vidět, že práci dělají srdcem. Synovi se ani domů nechtělo. Ještě jednou děkujeme!
Napsal(a) Marie Hlavsová9.9.2021 09:09
Chci poděkovat lékařům a sestřičkám z urgentního příjmu, koronární jednotky a oddělení Interní kardiologické kliniky (odd. B.) za jejich vstřícný přístup, slušnost, laskavost a péči o mého tatínka, který se dostavil do nemocnice v Bohunicích dne 8.9.2021 pro srdeční slabost. Přeji klidné služby a množství vyléčených pacientů.
Napsal(a) Zdeňka Seredová24.8.2021 20:08
Dobrý den,
před několika dny se mi v Bohunicích v porodnici narodil syn. Chtěla bych moc poděkovat za špičkovou péči a velmi milý lidský přístup nejen všem zaměstnancům na porodním sále, ale také zaměstnancům na oddělení šestinedělí a všem sestřičkám a lékařům, co se starali o mého novorozence během jeho prvních dní.
Moc děkuji porodní asistence paní Nadě Moravcové a porodní asistence studentce Aničce Lukášové za bezproblémový průběh porodu a za jejich profesionální a velmi empatický přístup.

Děkuji.

Zdeňka Seredová
Napsal(a) Lenka Hanáková23.8.2021 18:08
Ráda bych poděkovala personálu gynekologicko-porodnické kliniky a neonatologického oddělení za skvělou péči a milý přístup ke mně, prvorodičce, i mému novorozenému dítěti. Veškerý personál, počínaje sestřičkou v příjmové ambulanci porodních sálů přes porodní asistentku Naďu Moravcovou, laktační sestřičky a konče paní sanitárkou Martinou, která nám pomáhala upevňovat dětskou autosedačku do auta, byl vždy ochotný a vstřícný. Porod ve FNB tak mohu vřele doporučit:-)
Napsal(a) Markéta Plhalová22.8.2021 12:08
Chtěla bych vyzdvihnout špičkovou práci oddělení intermediální péče (11) na Obilním trhu.
S naší dcerkou jsme byly hospitalozovány 4.8.2021 a prožily jsme především díky skvělému personálu - od skvělých doktorek až po obětavé sestřičky 13 dní na tomto oddělení.
Skvělé vedení staniční sestry Blanky Janíčkové se odráží nejen ve velice přatelském prostředí tohoto oddělení, kde jsou miminka, která potřebují speciální péčí, ale také ve skvělé péči sestřiček.
Především bych chtěla touto formou poděkovat sestřičkám Marcele Navrátilové, Renátě Kemelové a Renatě Franclové - je důležité Vaši práci a podporu nebrat jako samozřejmost a vážit si takových profesionálek jako Vy.
Mockrát Vám za celou rodinu děkujeme a snad se někdy zase shledáme, ale za příjemnějších okolností. Rodina Plhalových
Napsal(a) Dana Řezáčová7.8.2021 19:08
Dobrý den, dnes byl můj manžel Lubomír Řezáč ošetřen na urgentnim oddélení, sice nebyl hospitalizovan ale úžasný přistup pana doktora Tytykala zaslouži velkou pochvalu, profesionální a velmi lidský přistup, moc dékujeme, pan doktor léčí i slovem.
Dana Řezáčová.
Napsal(a) Jana Geidlová28.7.2021 11:07
Dobrý den,
ráda bych poděkovala za skvělou práci, kterou odvádí doktoři i sestřičky na oddělení Chirurgie B,
Moji operaci vedl pan doktor MUDr.Mitáš se svým týmem asi před měsícem, díky přístupu jak odbornému, tak lidskému člověk zvládne i složité chvíle, které s sebou jakákoli operace přináší.
Velké díky za práci, kterou odvádíte.
Napsal(a) David Glatzner22.7.2021 13:07
Právě jsem ukončil 4 denní pobyt na ORL oddělení. Byl jsem velice příjemně překvapen, jak byl kompletně celý personál příjemný, ochotný a vstřícný. Servis byl bezkonkurenční. Děkuji Vám všem od doktorů, operatérů, sestřiček i NLZP. Velký palec nahoru.
Napsal(a) Andrea Matoušková8.7.2021 21:07
Ráda bych tímto příspěvkem vyjádřila velký dík celému týmu porodnice Bohunice. Můj porod bohužel doprovázely nečekané komplikace, ale díky týmu skvělých odborníků vše dopadlo dobře.
Především chci vyzdvihnout pana doktora, který v den meho porodu-6.6., sloužil na noční směně ( ze 6.6. na 7.6.). Bohužel nevím, jak se jmenoval a velmi mě to mrzí. Věřím, ze díky němu jsme tu živí a zdraví já i náš krásný chlapeček.
Jako druhorodička jsem zde byla tedy už 2x, a stejne jako s porodnim, tak i s oddělením sestinedeli jsem byla opakovaně spokojena. Byl to pro mě zde příjemný, i když samozřejmě nelehký čas pro mě a moje miminko.
Cítím velkou potřebu vyzdvihnout především práci dětské sestřičky , paní Ireny Malinkové, která mi dala velmi cenné rady ohledně kojení a trpělivě a vstřícně se mi věnovala. I přesto, ze už jsem kojení jednou absolvovala, tak mě naučila spoustu novych věcí, díky kterým je teď pro mě kojení úspěšnější, než s prvním synem, kdy jsme dost bojovali.
Závěrem chci říct, ze si velmi vážím práce lékařů a sestřiček ( nejen) zde v porodnici. Pro hodně lidi “jen dělají svoji práci”, ale v momentě, kdy zachrání život vašemu miminku, si uvědomíte, ze tohle není jen práce a jsou prostě úžasní…
DĚKUJI🙏
Napsal(a) Martina Višňanská7.7.2021 13:07
Dobrý den, jsem již 4 měsíce po porodu (5. března 2021) a stále vzpomínám na úžasný přístup as. MUDr. Romany Gerychové z Gynekologicko-porodnické kliniky, která mě provázela rizikovým těhotenstvím, porodem i poporodní péči. Od narození jsem nevidomá a o to více oceňuji její vysokou míru profesionality, lidský přístup a laskavost k celé naší rodině, která mě na všechna vyšetření doprovázela. Můj syn Jonášek mi dělá velkou radost. Ještě jednou moc děkujeme nejen as. MUDr. Romaně Gerychové, ale i celému týmu z FN Brno, který se o nás po celou dobu pečlivě staral. Martina Višňanská
Napsal(a) Roman Svoboda23.6.2021 11:06
Rád bych touto cestou poděkoval sestřičce Veronice Šterclové za naprosto skvělý přístup ke mně jako pacientovi. Na oddělení úrazové chirurgie jsou pacienti ve velkém stresu a obav, jak se bude jejich stav po operaci vyvíjet. Každý převaz je velmi citlivá záležitost. S jakou jemností dokáže Veronika vyjmout svorky z operační rány, je téměř neuvěřitelné. Jen tak dál! Děkuji mnohokrát.

« Předchozí 1 2 3 4 40 78 117 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji