Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Podmínky pro umožnění návštěv pacientů naleznete zde. *** Informace o testování na koronavirus zde.

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Lýdia Šušlíková9.8.2020 20:08
Chci se moc poděkovat paní sanitáře Baďurové, za její lidskost, ochotu a množství pozitivní energie. Někdy sem si říkala, jestli to není anděl, zdali je skutečná.Po narozeni syna mi bylo prostředí nemocnice cizí a nevlídné,cítila jsem se ztracená a nevědela jsem na koho bych se mohla v tom množství cizích lidí obrátit. Když jsem pak dostala zápal prsníku a vysoké horečky a nevědela jsem co dělat, byla to pani sanitářka co mi srovnala myšlenky a navedla kam jít a jak situaci řešit. Kromě toho byla výborný provianťák. Veliké dík!Lýdia Š.
Napsal(a) Marie Němcová9.8.2020 17:08
Tímto bych chtěla moc poděkovat za vzornou péči chirurgické kliniky, oddělení A, ARO a JIP. Všem lékařům, sestřičkám a celému týmu těchto oddělení. Za jejich profesionalitu, empatii a lidskost.
S pozdravem
Napsal(a) Hana Hájková6.8.2020 10:08
Dobrý den, pane řediteli,
ráda bych Vašim prostřednictvím poděkovala všem pracovníkům na neurologickém oddělení JIPB, kde byl v době od 31.7. do 5.6. 2020 hospitalizován můj manžel Vladimír Hájek.
Vzhledem k tomu, že práce na tomto oddělení není lehká, zaslouží si všichni zaměstnanci obdiv a poděkování za svůj profesionální a empatický přístup k pacientům.
Pracovníkům JIPB přeji hodně sil do další práce a Vaší nemocnici přeji co nejvíce takových sester a doktorů.
S pozdravem RNDr. Hana Hájková
Napsal(a) Ing. Jana Geidlová1.8.2020 10:08
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za skvělou práci týmu lékařů, kteří se s panem doktorem MUDr. Radoslavem Hrivnákem podíleli na mém uzdravení. Zvláště bych ráda poděkovala i za úžasnou práci, kterou odvádí sestřičky na jednotce CHIR JIP2, kde jsem s nimi byla téměř celý týden. Vysoké nasazení, profesionalita a především lidský přístup. Ještě jednou děkuji a přeji hodně sil do další náročné práce, protože tou ta Vaše určitě je.

S pozdravem
Ing. Jana Geidlová
Napsal(a) Helena Urbanová30.7.2020 22:07
Chtěla bych tímto poděkovat sestřičkám a lékařům lůžkového oddělení v 7. patře GPK za jejich skvělou péči. Dále také sestře Martině Baďurové, která svým pozitivním přístupem působí jako "lůžkový terapeut" a dokáže velmi kladně ovlivnit psychické rozpoložení pacienta.
Děkuji,
Helena Urbanová
Napsal(a) em. doc. Rudolf VONDRÁČEK29.7.2020 09:07
Vážení,
byl jsem hospitalizován 5 dní na Chirurgické klinice FNB - lůžková část oddělení B.
Dovolte, alespoň touto cestou poděkovat celému oddělení za příkladnou odbornou péči a empatii v přístupu k jednotlivým pacientům.

Zvláště chci ocenit profesionální přístup a vedení operace panem prim. MUDr. Petrem BENDOU.
S podobným přístupem k práci jsem se v ostatních (3) nemocnicích v Brně nesetkal.

S poděkováním a pozdravem všem Ing. Rudolf Vondráček, Starý Lískovec.
Napsal(a) Jana Baudyšová27.7.2020 14:07
Chci tímto poděkovat celému gynekologicko-porodnickemu oddělení, kde jsem byla na konci května hospitalizována, za poskytnotou péči. Vřelý dík patří také paní sanitářce Martině Baďurove, vždy mi její přítomnost zvedla náladu. Věřím, že se ještě potkáme, až budu u vás za pár týdnů rodit.
Největší dík patří as. MUDr. Romaně Gerychové - mé ošetřující lékařce z rizikové poradny, za její skvělý lidský přístup, ochotu a podporu.
Mgr. Jana Baudyšová
Napsal(a) Helena Prudká26.7.2020 09:07
Moc děkuji pí. Malinkové o kurzu o kojení a bez její podpory bych to asi nedala. Rodila jsem nakonec císařským řezem a na mléko jsem čekala, jak na smilování. Díky její spolupráci a ochotu mě po celou dobu v nemocnici moc pomáhala, i o technice kojení. Děkuji moc🙂
Napsal(a) Dáša Odehnalová23.7.2020 09:07
Byla jsem velice nespokojena s tím, že v celém areálu FNBrno-Bohunice, když se dostavíte na text Covid19 a potřebujete potvrdit propustku, jako omluvenku do zaměstnání-není nikdo schopen Vám tento doklad potvrdit.Byla jsem na vrátnici-centrální příjem, informační centrum a nikde mi to nebyli schopni vyřídit -s tím jsem byla naprosto nespokojena, každý se musí v práci omluvit když jde na vyšetření.
Napsal(a) Gabriela Benešová21.7.2020 15:07
Dobrý den,
Chtěla bych touto formou moc poděkovat do dětské nemocnice, chirurgické oddělení, panu MUDr. Janu Škvařilovi za úžasnou péči o našeho syna Šimona, kterého operoval, za jeho informace o zdravotním stavu kdykoliv jsme potřebovali, i za jeho vstřícnost a příjemnou komunikaci na pravidelných kontrolách. Stejně tak chceme poděkovat i panu doktoru MUDr. Jakubovi Turkovi, který nás přijímal s pozitivní a pohodovou náladou a byl velice vstřícný při objednání termínu po covidových opatřeních. I jemu velice děkuji za všechna ošetření na kontrolách v ambulanci a úžasnou komunikaci. Ráda bych poděkovala za jejich empatii k pacientovi i k nám rodičům.
Moc Vám děkujeme.
Gabriela Benešová
Napsal(a) Lenka Dvorakova18.7.2020 12:07
Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila velkou spokojenost a poděkování za služby na gynekologicko porodnické klinice, kde jsem dne 23.6. porodila. Konkrétně bych chtěla poděkovat panu doktoru Antonovi za profesionální přístup, trpělivost s vysvětlením všech zvolených lékařských postupů a lidskost.Dále pak děkuji dětské sestře paní Lence Vodáčkové za nedocenitelné rady ohledně péče o novorozence, za nadstandardní ochotu a taktéž za lidský přístup.
Napsal(a) Barbora Dvorakova16.7.2020 08:07
Dobrý den, ráda bych vám ještě touto cestou moc poděkovala. V lednu jsem rodila u vás ve FN Brno Bohunice, děkuji personálu za milé, vstřícné a empatické chování, tak jak na porodním sálu tak i na novorozeneckem oddělení. Vše probíhalo tak jak se má a porod pro mě tak byl krásný zážitek. Byla jsem unesena z toho jak se všichni mile chovaji, vystupují. Vůbec jsem neměla strach protože jsem věděla že mám kolem sebe profesionální tým. Ještě jednou děkuji a jste nejlepší!!

« Předchozí 1 2 3 4 37 73 109 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji