Menu
Česky English
532 23 1111

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Dovolujeme si Vás upozornit, že osobní údaje o Vás či dalších osobách, které ve svém příspěvku uvedete, budou volně přístupné pro všechny  návštěvníky internetových stránek FN Brno bez omezení, proto prosíme zvažte, které údaje chcete publikovat.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Zdeňka17.6.2024 16:06
Vážení,
byla jsem velmi spokojená s přístupem zdravotnického personálu Lůžkového oddělení A chirurgické kliniky k pacientovi. Strávila jsem zde jako pacient neplánovaně pár dnů a dostalo se mi nejen veškeré potřebné péče, ale i lidského pochopení a vstřícnosti.

Mnohokrát za vše děkuje pacientka Zdeňka L.

Pacientka
Napsal(a) Miroslav Čaněk13.6.2024 14:06
Dobry den, chtel bych opravdu velmi pochvalit za mily a vstricny pristup sestricek smena 10.6. a 13.6. dopoledne na oddeleni klinika infekcnich chorob, prijmova ambulance. Toto jsem jeste nezazil. Dekuji.
Napsal(a) Lenka6.6.2024 14:06
Chceme moc poděkovat porodní asistentce Z. Veselé a doktoru K. Semanovi. Díky nim na svět vykouklo naše nedonošeňátko (33+1).
Nemohla jsem mít větší štěstí než že zrovna 31.3. při střídání směn přišla paní Veselá. Díky ní vykouklo na svět 1.4. naše druhorozené mimčo, syn Roman.

A druhé díky letí na oddělení 11, intermediární péče, kde se po dobu 22 dní o našeho chlapečka perfektně a trpělivě starali.

Moc děkujeme
Skřečkovi
Napsal(a) Pavlína Fajglová31.5.2024 13:05
Velmi děkuji za skvělou práci všech pracovníků Dětské oční kliniky. Byla jsem zde s dcerou hospitalizována dva týdny. Velmi oceňuji zejména přístup sester a lékařů na lůžkovém oddělení, kde k nám všichni byli vždy vstřícní a příjemní.
Napsal(a) Michaela Bandy23.5.2024 23:05
Chtěla bych moc poděkovat za lidský a profesionální přístup všem lékařům a sestřičkám na oddělení ORL.
Kteří o mě pečovali před i po operaci nosních a krčních mandli.
Pečlivě jsem vybírala nemocnici kam nastoupim z důvodu operace, bydlím hodinku od Brna ale nelituji.
Moc Vám všem děkuji a jsem vděčná za to, že jsem mohla být ve Vaší péči, která byla opravdu příkladná.
Bandy
Napsal(a) D. Ševčíková16.5.2024 07:05
Ráda bych vyzdvihla klidné, pečující, pozitivní a respektující prostředí neonatologické jipky Obilní trh, kde jsme strávili s předčasně narozeným miminkem naše první společné chvíle. Právě díky sestřičkám a “bratrovi” patří tyto vzpomínky z mnoha týdnů v nemocnici k těm nejpozitivnějším. Děkujeme i za péči doktorům a ostatnímu personálu na JIRPN. Vážíme si Vaší práce a přístupu, který byl na příč odděleními, kde jsme za celý pobyt byli ten nejpříjemnější. Děkujeme. Ševčíková
Napsal(a) M. Žažová12.5.2024 15:05
Děkuji prim. MUDr. Petru Bendovi, MHA a jeho týmu za záchranu mého života, stejně jako mu děkuji za provedení plánované druhé operace po půl roce s tímto mým návratem do života souvisejícím. Děkuji také za péči na JIP, odkud jsem pokaždé putovala ještě na chirurgii - oddělení A. Je s podivem, jak při celodenním shonu a velkém množství činností se sestřičky na chirurgii - oddělení A dokáží neustále usmívat, jsou vždy ochotné, příjemné, milé, vstřícné. S ohledem na moje nemoci hematologického, neurologického a alergicko-astmatického charakteru byla péče o mne komplikovanější, o to víc si všeho pozitivního velmi vážím. Můj velký dík patří lékařům v čele s charismatickým vedoucím lékařem MUDr. Oldřichem Robkem, Ph.D., sestrám v čele s vždy veselou a příjemnou staniční sestrou Michaelou Kokešovou a nejčastěji o mne na pokoji pečující - příjemné a milé sestry Radmila a Alžběta. Můj dík patří i sanitářům, kteří se také mají během dne co otáčet a dobrou náladu a ochotu neztrácejí. M. Žažová
Napsal(a) Zdeněk Smolík8.5.2024 13:05
Vážená primářka Mudr Pařízková ,vážený celý tým infekční kliniky 5 oddělení.
Chtěl bych jménem celé rodiny poděkovat za péči a profesionalitu i lidský přístup moji maminky Ludmila Smolíková, naše velké dýky paří všem kdo se podílel na péči naši maminky s úctou,
Rodina Smolíková ,Červinková, Dostalová a Labský
Napsal(a) Klára Homolová3.5.2024 21:05
Vážený pane profesore Autrato, vážené sestry,

chtěla bych Vám jménem naší rodiny upřímně poděkovat za péči, kterou jste poskytli naší dceři během jejího pobytu na dětské oční klinice. Vaše profesionalita, lidský přístup a schopnost zajistit, aby se naše dcera cítila v bezpečí, přispěly k tomu, že operace proběhla úspěšně a rekonvalescence byla rychlá a bez komplikací.
Zvláště bych chtěla vyzdvihnout pana profesora Autratu, jehož expertní zručnost a jemné vedení operace nám daly jistotu, že jsme ve správných rukou. Sestry na oddělení si zaslouží obrovskou pochvalu za jejich profesionalitu, laskavost a ochotu, které pomohly naší dceři zvládnout obavy z lékařských zákroků.
Díky Vaší péči byl celý zážitek pro naši dceru méně stresující, a za to jsme Vám nesmírně vděční. Prosím, přijměte naše upřímné poděkování za vše, co děláte, a za pozitivní dopad, který máte na životy Vašich pacientů.
S úctou,
Klára Homolová
Napsal(a) Martina28.4.2024 21:04
Velké poděkování a obdiv za jejich nasazení patří sestřičkám ze 7.patra chirurgické kliniky lůžkové oddělení B. Obrovské nasazení, příjemné vystupování, nepřetržitá péče a starost o stav všech pacientů na oddělení. Opravdu profesionální přístup. Mockrát děkuji.
Napsal(a) Jitka Langová23.4.2024 16:04
Ze srdce děkuji všem, kteří se vzorně starali na neurologickém oddělení (JIP) o moji dceru Moniku. Odborný přístup, ale také obětavost a pochopení jsme zažívaly na tomto oddělení každý den její hospitalizace.
Radostné pro nás bylo také každé setkání se zdravotní sestřičkou Laďkou.
Všem ještě jednou veliké DÍKY.
Jitka Langová
Napsal(a) M. Shorban17.4.2024 10:04
Chtěl bych moc poděkovat za profesionální a lidský přístup všem lékařům, sestřičkám a veškerému personálu na Klinice nemocí plicních a TBC, pavilon A, odd 11c v Bohunicích, kteří o mě pečovali a léčili mě po dobu mojí hospitalizace na tomto oddělení. Všichni se zde ke mně chovali tak pěkně, že jsem se s tím ještě dosud nesetkal. Moc Vám všem děkuji a jsem vděčný za to, že jsem mohl být ve Vaší péči, která byla opravdu příkladná.
M. Shorban

« Předchozí 1 2 3 4 46 91 136 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji