Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Veronika Mutlová14.1.2020 04:01
V této porodnici jsem rodila 2x. První porod ve 32tt byl velice jemný, ale nezdařil se, po zakázané metodě tlaku na fundus syn měl krvácení do mozku, které řešíme do teď. Nicméně jsem měla dobré zkušenosti s neonatologií. Takže jsem se pro tuhle porodnici rozhodla znovu. Odtekla mi plodová voda, která mi odtékala měsíc mikrotrhlinkami. Kontrakce co 3 minuty a PA Vogelová mě poslala domů. Doma jsem vydržela v tomto stavu 10 minut a jela tam znovu. Odmítala mě přijmout a posadila mě na monitor, který se dělal před půl hodinou. Prý předpisy. Nevzala si ani doklad, neudělala ani příjem a nikde ani žádný personál. Manžel pro ni šel až na porodní sály, protože jsem už tlačila. Když přišla, sundala jsem si kalhoty a byla vidět hlavička. Nemít manžela, tak porodím sama na monitorech někde v sedě. Pak měla tu drzost mě vláčet na porodní sál od pasu dolů nahou před personálem a cizími lidmi. S hlavičkou, kterou sama viděla. Jak jsem si lehla, měla na mě tu drzost pokřikovat jak na fotbale ať tlačím. Abych tlačila mimo kontrakce, které tím stresem ustaly. A po porodu dítěte jsem ji poprosila, aby nechala dceři dotepat pupečník. Šmikla ho celý od krve, že už dotepal. Takže lhala. Děkuji sem už rodit nepůjdu. Mutlová
Napsal(a) K. Poláková22.12.2019 19:12
V listopadu se nám předčasně narodila dcerka a rádi bychom tu ocenili personál porodnice na Obilním trhu. Od samotného porodu, přes pobyt na gynekologii, péči na novorozenecké JIP a novorozeneckém oddělení 12, jsem se všude setkala se skvělou péčí, ochotou a pochopením. Tímto ještě jednou velké díky sestřičkám z JIP, sestřičkám z oddělení 12, Mudr Sochorové, Mudr. Fridrichové a paní Mgr. Jahnové.
Napsal(a) Jan Žedek20.12.2019 08:12
Chtěl bych touto cestou poděkovat za úžasnou péči o manželku Zdeňku Žedkovou, a to především Mudr. Pavlovi Kvasničkovi, celému operačnímu týmu KUCH COS pod vedením staniční sestry Kateřiny Opálkové a všem lékařům a sestrám oddělení KUCH A.
Děkuji a přeji krásné svátky.
Jan Žedek
Napsal(a) Šárka Kužílková19.12.2019 15:12
Chtěla bych ze srdce poděkovat celému oddělení 11 Porodnice Obilní trh. Z důvodu předčasného porodu jsem zde s dcerkou Aničkou strávila dva týdny. Díky laskavému a přátelskému přístupu sestřiček a lékařů to nebyly dva týdny v nemocnici, ale dva týdny v přátelském, rodinném prostředí, kde jsme se cítily jako doma a bylo nám více než dobře. Díky lidskému přístupu se Aničce podařilo rychle dohnat, co v počátku zameškala, teď je z ní spokojená zdravá holčička. Děkuji vám za Aničku! Vždycky na vás budeme s láskou vzpomínat!
Napsal(a) Michaela Matoušková17.12.2019 09:12
Dobrý den, chtěla bych vyjádřit poděkování paní sociální pracovnici Aleně Kýnové, která mi velmi pomohla s řešením svízelné situace poté, co můj otec prodělal akutní cévní mozkovou příhodu. Paní Kýnová nás jako rodinu nejen provázela při řešení situací, které v souvislosti s hospitalizací otce nastaly, ale pomohla zejména v době, kdy bylo vzhledem k bezmocnosti otce potřeba zajistit další péči o něj a hrozilo jeho přeložení do Moravské Třebové. Aktuálně je otec na Doléčovacím a rehabilitačním oddělení v Novém Lískovci, kde jsme spokojeni. Ještě jednou děkujeme a přejem nejen paní Kýnové krásné svátky a hodně zdraví. Matoušková
Napsal(a) David Březina8.12.2019 20:12
Chci moc poděkovat na infekční kliniku dětské nemocnice, vsichni byli úžasní a pomohli jak jenom mohli. Dalsi velke diky patří na chirgické odd. č 8 pod profesorem Plànkou taktéž v dětské. Našeho 3 letého syna operovali v 1 ráno s akutni tříselnou kýlou a byli vážne šikovní a profi přístup, velmi lidské zacházeni. Děkujeme
Napsal(a) Kateřina Strnadová6.12.2019 17:12
Moc bych chtěla poděkovat ambulanci dětské diabetologie, že po celý rok semnou měly tu trpělivost a ochotu ke mně jako k pacientovi. Setra velmi ochotná a milá a též i u paní doktorky Hajkové. Chtěla bych tímto říct že je mám velmi ráda a navázat se sestřičku takový dobrý dojem, chci jen vzkázat že i nadále do této ambulance budu chodit s úsměvem a dojmem že mi pomůžou.
Napsal(a) Natálie Šlesingerová5.12.2019 14:12
Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat celému personálu chirurgie CH za moji maminku.
Opravdu úžasná a skvělá péče. Osobní přístup zde samozřejmostí.
Ještě jednou všem děkujeme, od lékařů přes báječné sestřičky až po paní uklízečku. Jen tak dál, jste prostě úžasní! S velkým pozdravem, Šlesingerová
Napsal(a) Lucie Seménková3.12.2019 22:12
Dne 28.10. jsem rodila v Bohunicích. Porod přes komplikace dopadl dobře, což je hlavně obrovskou zásluhou všech, kteří v tu chvíli věděli, co dělat. Jak jsem se později dočetla, dystokie ramínek je velkou komplikací, ale syn vyvázl bez dalších následků. Chtěli bychom moc poděkovat paní porodní asistentce, doktorům a všem, kteří se o nás hlavně v ten den starali. Za nás Bohunickou nemocnici a všechny (od porodního sálu po neonatologii) můžeme jen doporučit. Moc děkujeme!!
Napsal(a) Markéta Šemorová1.12.2019 11:12
Dobrý den, dne 25.11.jsem porodila ve FN Bohunice. Chtěla bych tímto poděkovat všem zaměstnancům od porodních asistentek, který byly skvělé a pečovaly o mě jak to jen šlo po doktory kteří také dělali vše co jen šlo. A jelikož můj porod skončil císařským řezem tak velké díky patří i anestezioložkám, které byly také skvělé a hezky se o mě postaraly a uklidňovali mě. Mrzí mě, že neznám jména, protože byly vážně úžasné. Ale největší díky patří paní Malinkové z novorozeneckého oddělení. Byla mi oporou kdy jsem to nejvíc potřebovala. Ukázala mi jak správně nakrmit miminko, uklidňovala mě, že vše se rozjede jelikož malá málo papala. Řekla přikládat častěji a uvidíte že to půjde. A ejhle opravdu ještě ten den večer se laktace rozběhla a malá krásně papala. Byla jsem šťastná. Tímto bych ji už asi po stý chtěla moc poděkovat chovala se k nám opravdu hezky a opravdu se nám snažila pomoct jak to jen šlo. Moc jí chválím a velice doporučuji a ještě jednou MOC DĚKUJI. Tato nemocnice může být na tuto paní velice hrdá.
Napsal(a) Hana Nováčková29.11.2019 11:11
Dobrý den,
dne 8.10.2019 jsem byla na operaci bederní páteře na NEUROCHIRURGICKÉ KLINICE FN BRNO BOHUNICE.
Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat panu MUDr. Milanu Vidlákovi, který mne operoval, za profesionální a také velice lidský přístup, ochotu a pečlivost.
Dále děkuji celému personálu NCHK lůžkového odd. A (11.patro) za úžasnou péči.
Cítila jsem se tu příjemně.
Napsal(a) Jana Sýkorová28.11.2019 14:11
Během listopadu 2019 musel být můj syn hospitalizovaný na infekčním oddělení 54 v Dětské nemocnici. Moje obavy byly obrovské, hlavně z důvodu, že syn je autista a tím pádem těžko snáší cizí prostředí a zásahy.
Byla jsem však moc mile překvapena.
Chtěla bych tímto poděkovat všem zaměstnancům infekčního oddělení. A to od ambulance až po lůžkovou část. Našli jsme spolu se synem u sestřiček i lékařek všechno, co jsem potřebovali - laskavé chování, ochotu, trpělivost, starost i úsměv. Zkrátka dokonalý profesionální přístup. Důležité pro nás oba bylo, že jsem mohla být po celou dobu hospitalizace se synem. Děkuji, děkuji vám všem milé sestřičky i paní doktorky.
Zároveň bych chtěla povzbudit i další maminky - konkrétně na tomto oddělení budou vaše děti v dobrých a laskavých rukách.
S pozdravem Jana Sýkorová a malý/velký pacient Tomášek :-)

« Předchozí 1 2 3 4 36 70 105 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji