Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Hana Bártů19.9.2019 11:09
Posíláme pozdrav na Obilní trh.
Ráda bych touto cestou poděkovala za vaši odvedenou práci a péči v rámci oddělení porodního sálu a šestinedělí na Obilním trhu. Již před porodem, během něj i následující tři dny se nám s dcerou a partnerem dostávalo příjemného přijetí a pomoci od všech lékařů, porodních asistentek i sester. Velmi oceňuji zavedený systém bondingu, lidský přístup a následné laktační poradenství na oddělení pro novorozence. Díky těmto "maličkostem" pro nás bylo narození naší dcery zážitkem, na který budeme vzpomínat s příjemnými pocity a bez stresu. Jmenovitě bych chtěla poděkovat paní asistentce Gerychové a porodním asistentkám Markétě Zemanové a Aleně Novákové. Bohužel neznám jména dalších doktorů a sester, kteří nám byli také velmi nápomocni. Přeji vám všem hodně energie do další práce, která má velký smysl a děkujeme!
Napsal(a) Michaela Holíková18.9.2019 19:09
Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala paní doktorce Janě Treglerové a její sestřičce z oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie za velmi profesionální a citlivý přístup. Při akutním zánětu pod osmičkou přesně věděla, co má dělat a dokázala mě zbavit zánětu bez řezání zvenku. (což již někteří doporučovali). Po jejím zákroku se mi již druhý den ulevilo. Se svoji sestřičkou jsou sehraný tým a jsem moc ráda, že jsem se dostala právě do jejich péče.
Napsal(a) Poskočilová Miroslava18.9.2019 16:09
Dobrý den.
Cca 2 měsíce zpět jsem měla super zkušenost na kardio lůžkovém. Bohužel to vše pokazil 1 den strávený na interně. Po výsledcích krve následoval okamžitý příjem. Po dalších odběrech lékaři usoudili, že v laborce museli zaměnit vzorky. Samozřejmě se to stát může, jsme jenom lidé. Zaráží mě ale přístup lékařů. Ani omluva, ani vysvětlení. Když jsem se šla u propuštění zeptat, zda ta krev tedy byla či nebyla moje, tak mi odpověděli, že neví, jen že to skoro není možné. Odcházela jsem s tím, že nikdo neví nic. Ve zprávě ty první výsledky smazali! Tečku tomu dodali, když ani paní doktorka nevěděla co vše mně brali za vzorky. Jen mi oznámila, že tato informace se k ní nedostala. Opravdu velice neprofesionální přístup. O sestřičkách na tomto oddělení ani raději nemluvím!
Napsal(a) Caklos17.9.2019 10:09
Velice špatný přístup vratnych k postiženým lidem jejich chování patří do lesů a ne k lidem kteří mají dceru nebo syna v nemocnici a jdou ho jenom vyzvednout a co by se stalo kdybych tu musel zůstat dále nev jak by se zachovali j asi hůř jak ku zviratim
Napsal(a) Jaroslav Stohl18.9.2019 12:09
Dobrý den,
při větším náporu vjezdu do areálu bývají řidiči požádáni o odstavení vozidla za již zaparkovaná vozidla držitelů průkazu ZTP a požádáni o pár minut strpení, než se odbaví vozidla na výjezdu, aby jim mohli vrátní následně ukázat, kde vozidlo odstavit. Mnozí řidiči nevydrží a mají časté komentáře, ale bohužel v těchto případech neumíme vjezd do areálu urychlit.

S pozdravem
Jaroslav Stohl, vedoucí Úseku zabezpečení objektů
Napsal(a) Augustin Svoboda10.9.2019 10:09
Vážení, ve dnech 27.-51. srpna 2019 jsem byl hospitalizován na chirurgické klinice odd. C, na pokoji č.6. Dne 28.8. jsem byl operován na tříselnou kýlu. Rád bych vyjádřil svou vděčnost za skutečně nevšední péči ošetřovatelského týmu sester, lékařů a pomocného personálu a rovněž ocenil vysokou odbornost operačního týmu . Zvlášť mě zaujala velmi dobrá organizace předoperačního vyšetření, odbornost a příjemné chování sester jak na odd. IP, tak na oddělení C.
Prof. MUDr. Augustin Svoboda, CSc.
Napsal(a) David Skočík4.9.2019 13:09
Paní doktorka Jana Treglerová a paní sestřička jsou skvělé, úžasné a fantastické! Moc děkuji za ukončení několikadenního trápení s krvácejícím zubem!

Moc milé, odborné a neuvěřitelně rychlé ošetření v pozitivní atmosféře!

Díky, díky, díky!
Napsal(a) Jana Hajkova29.8.2019 06:08
Milióny díků patří porodnici v Bohunicích. Jmenovitě pan doktor Viktora byl od prvního vyšetření naprosto úžasný. Největší díky patří porodní asistentce paní Gabriele Hruškové!! Skvělá žena a velká profesionálka, která mi svým přístupem pomáhala kazdičkou sekundu, která se u porodu odehrála. Do konce života jí budu vděčná a jsem šťastná , že zrovna ona byla u příchodu na svět mého syna. Jana Hájková
Napsal(a) Martina Tichovska23.8.2019 14:08
Chtěla bych moc poděkovat celému personálu gynekologicko porodnické kliniky FN Bohunice za péči a přístup jaký měl ke mě a partnerovi během celého pobytu - od mého telefonátu zda vyrazit do porodnice, přes příjem k porodu, porodní sál, oddělení dětské JIP i oddělení šestinedělí. Za celou dobu byl všechen personál velmi vstřícný a milý, ochotný poskytnout kdykoliv informace, podat pomocnou ruku ale i odlehčit situaci. Ještě jednou moc děkuji, neshledala jsem, co by se dalo vylepšit a v případě dalšího potomka k vám velmi ráda znovu zavítám.
Napsal(a) Nečasovi18.8.2019 11:08
Dobrý den,
dovolte mi prosím, abych touto cestou poděkoval a vyjádřil obdiv gynekologii a neonatologii v porodnici na Obilním trhu - po všech stránkách, především personální. Na začátku srpna se nám zde narodila dcera. Celý tým lékařů a sester na obou pracovištích byl skvělý - po profesní i lidské stránce. Dobře rozdělené kompetence, fungující organizace, ochota všech pomoci při velkém množství nových situací pro mladé rodiče, nadstandardní laktační poradenství. Velice děkujeme celému kolektivu, jmenovitě panu primáři Janků, staničním sestrám Šárníkové a Kameníkové, paní sestřičce Marice. Děkujeme!
Napsal(a) Zuzana Rambousková15.8.2019 10:08
Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní Bc. Anně Kostkové, nemocniční kaplance, která po celou dobu hospitalizace poskytovala mojí mamince a NÁM celé rodině svou podporu. Celá rodina jsme s ní navázali velmi dobrý vztah založený na vzájemné důvěře a úctě. Velmi nám pomáhala časově zvládat všechny útrapy spojené s hospitalizací, časovou náročností návštěv, kdy dokázala zastoupit v okamžiku, kdy jsme nemohli přijít. Kéž by bylo více takové pomoci pro nemocné ve všech zařízeních.
Děkuji touto cestou paní Kostkové za všechno, co pro nás a naši maminku udělala.

Zuzana Rambousková
Napsal(a) Eva Otiepková14.8.2019 18:08
Dobrý den, dne 14.7.2019 v 14:20 přišla na svět naše milovaná holčička Eliška. Dnes je tomu přesně měsíc a i za takovou dobu, a kdykoli bude zase dalšího 14.tého, si vždycky vzpomenu nejen na to jak malá přišla na svět, ale i na to, jak to všechno probíhalo a kdo u jejího narození "stál". Protože Eliška je naše dlouho očekávané a prvorozené dítě, všechno pro mě bylo "velké neznámé". Díky vašemu skvělému personálu na JIP, gynekologicko-porodnickém a novorozeneckém oddělení se mé obavy zcela vytratily. Všem sestřičkám i lékařům bych tímto chtěla poděkovat za jejich přístup, trpělivost, úsměv na tváři, ochotu a všechny rady, kterých se mi dostalo. Opravdu velké díky patří všem sestřičkám na novorozenecké oddělení, které se o ty naše "dětičky" starají s opravdovou láskou. Také věřím, že vedení vaší kliniky a nemocnice si svých zaměstnanců váží a dokáže patřičně ocenit, protože právě tito lidé dělají nemocnice takovou jaká je. Děkuji za sebe i za Elišku.
S pozdravem Eva Otiepková

« Předchozí 1 2 3 4 35 69 103 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.

E-mail nebude zobrazen
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji