Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Terezie Procházková10.6.2021 17:06
Chtěla bych zde sdílet své zkušenosti. Rodila jsem na obilním trhu, kde jsem chytla naprosto ÚŽASNÝ personál od sester až po doktory! Jsem jim nesmírně vděčná za jejich přístup a práci. Nic méně na šestinedělí jsem byla naprosto zklamaná.. zaplatila jsem si nadstandart s tím, aby tatínek kvůli práci za námi kdykoli mohl. To že mi nepustili celou rodinu kvůli covidu, naprosto chápu, ale že tatínek nám dojel 20min po 17h kdy údajně už nesmí návštěvy.. mě dostalo !! Po porodu byl maličký hned odvezen na neonatologii a tudíž tatínek malého ani neviděl a moc se na něj těšil.. ovšem sestry na 6nedělí to viděly jinak.. strašný přístup a neochota! Nelidskost..
ovšem né všechny.. ale tohle je strašný!
Napsal(a) Dana Klimešová8.6.2021 22:06
Dobry den, ráda bych poděkovala kolektivu Kliniky infekčních chorob, oddělení 2, kde jsem byla hospitalizována. Setkala jsem se s velmi vstřícným a profesionálním přístupem všech zdravotníku, již po pár dnech léčby se můj stav výrazně zlepšil, průjem a horečky pominuly, dnes jsem mohla být propuštěna domů. Děkuji za respektování mých dalších nemocí, z důvodu kloubní boreliózy jsem nucena užívat řadu léků na bolest, úlevu mi přeneslo až tabletové konopí. Mé poděkování patří zejména panu MUDR. Bezděkovi, který byl mým lékařem a měl velké pochopení. Je to pravý odborník a zlatý člověk! V úctě, Dana Klimešová.
Napsal(a) Tereza Slováková3.6.2021 10:06
Dobrý den,

velmi ráda bych poděkovala porodní asistentce p. Romaně Vackové a studentce Kristýně Kaliničové, které mě empaticky, laskavě a velmi profesionálně provedly porodem, na který budu s láskou vzpomínat. Veškerému personálu z porodního sálu není absolutně co vytknout!

Dále bych chtěla vyzdvihnout rady a přístup laktační poradkyně p. Malinkové, která byla úžasným průvodcem při začátcích laktace.

Ještě jednou Vám velmi děkuji.

Dovolím si poznamenat, že obecně na oddělení šestinedělí empatie a lidský přístup často scházely... Bohužel bylo vidět, že ne všichni zaměstnanci chodí do práce rádi.

S pozdravem

Tereza Slováková
Napsal(a) Jaromír Bena26.5.2021 09:05
Vážený personále fakultní nemocnice Brno,

chtěl bych vám velmi poděkovat za Vaši péči.
Byl jsem u vás hospitalizován před cca měsícem strávil jsem u vás několik týdnů.

Jsem vám velmi vděčný za váš úžasný přístup k pacientům.
Na Covid JIP oddělení v nelehkých podmínkám byla vaše péče a starostlivost perfektní. Stále příjemný přístup mi velmi pomohl zvládnou tuto tíživou situaci a následné operace.

Chtěl bych vám ještě jednou velmi poděkovat. Velké díky i bratrovi Vikrotovi a sestřičce Míše z provizorního Covid JIP oddělení.

Přeji vám jen příjemné pacienty, kteří neberou, že je naše zdravotnictví zadarmo a neberou vše samozřejmě. Je třeba vážit si toho, co pro pacienty děláte. Vaše práce není rozhodně jednoduchá a pozitivní přístup nám pacientům neuvěřitelně pomáhá.

Držte se!

Jaromír Bena
Napsal(a) Kalinová J.19.5.2021 14:05
Dobrý den, jsem pacient v ambulanci v 5poschodí. Od lékaře odcházím po 10.hod, medikace přijde po 11hod . Ve 14.25hod ještē čekáme na stacionář.
Vážíme si práce lékařů i sestřiček, ale stacionář nemá pořadí?
Napsal(a) FN Brno21.5.2021 11:05
Vážená paní Kalinová,

ošetření na stacionáři v DTC IHOK v 5 NP není na pořadník. Pacienti po odchodu z ambulance od lékaře čekají, než je lék připraven a přinesen z lékárny. Dále máme omezenou kapacitu stacionáře pro všechny aplikace, stacionář je denně přetížen a první v pořadí se ošetřují pacienti, kteří potřebují akutní podání léčiva.
Velice si vážíme Vaší zpětné vazby a milé hodnocení personálu, bohužel v současném stavu nárůstu počtů pacientů nelze garantovat, že se všichni dostanou okamžitě k podání medikace.
Vaší připomínkou jsme se zabývali a pevně věřím, že Vaše čekací doba již nebude mít při dalších aplikacích takovou prodlevu, která vznikla řešením akutních aplikací krevních derivátů jiným nemocným.
Napsal(a) Michaela Ondrová19.5.2021 06:05
Ráda bych touto cestou poděkovala personálu porodních sálů za neuvěřitelně vstřícný přístup. Při volbě porodnice jsem chtěla hlavně profesionalitu a dostatečnou vybavenost pro případ komplikací, od tak velké nemocnice jsem neočekávala mnoho ze strany osobního přístupu, ale opak byl pravdou.
Od příjmu až po překlad na gyn. odd bylo vše úžasné, profesionalni, milé, osobní. Největší dík patří porodním asistentkám KATEŘINĚ JURDOVÉ Dis. a Bc. KRISTÝŇĚ JAKEŠOVÉ za pomoc, podporu, vedení a trpělivost a neuveritelnou lidskost jaké se nám všem třem dostalo. Skvěle se postaraly ne jen o mě, ale i partnera a následně miminko.
Napsal(a) Irena Jančářová18.5.2021 13:05
Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat doc. MUDr. L. Minářovi, Ph.D. a jeho operačnímu týmu za perfektně provedenou operaci na Gynekologicko - porodnické klinice, odd. 7. Dále bych chtěla poděkovat za milou a obětavou péči všem lékařům a zdravotníkům na pooperačním oddělení.

I. Jančářová
Napsal(a) Petr Šmíd17.5.2021 16:05
Dobrý den,

v dubnu 2021 jsem byl hospitalizovaný na oddělení JIP 1 v 7.patře po operaci tlustého střeva. Chtěl bych poděkovat za operaci a přístup Mudr. Moravčíkovi. Zároveň bych chtěl poděkovat doktorům i sestrám za neskutečnou péči, kterou mi věnovali. Dále chci poděkovat Mgr. Antonové za přístup při seznamování a problematikou ze stomií.
Ještě bych chtěl poděkovat sestrám z lůžkového oddělení v 6.patře za jejich ochotu a péči.
DĚKUJI Petr Šmíd
Napsal(a) Petra Závodská15.5.2021 19:05
Chci vyjádřit obrovský dík celému personálu v rámci porodnice v Bohunicích. Na porodním boxe jsem zažila obrovsky vstřícný přístup a otevřenost hledat tu nejvhodnější pozici pro rodičku, aby se vše mohlo vyvíjet přirozeně. Na oddělení šestinedělí jsem zase potkala neskutečně pozitivně naladěné lidi, kteří se opět snaží udělat maximum pro všechny ty vyřízené maminky a hladová miminka. Ještě jednou velké díky všem a zvlášť paní porodní asistentce Xenofontos, díky které jsem měla pocit, že snad v daný den rodím jediná na světě.
Napsal(a) Jaroslav Bílek10.5.2021 15:05
Erupce pozitivní energie!
Rád bych poděkoval všem, kteří se podílí na fungování očkovacího centra na výstavišti.
Dnes jsem se byl očkovat! A fakt jsem se nestačil divit. Na takovém místě, kde za hodinu projde několik stovek lidí, jsem takovou míru empatie a porozumění opravdu nečekal. Organizace byla úžasná, lidé spořádaně proudili tam, kam měli. Všude byli k dispozici lidé, kteří s úsměvem (mohu potvrdit, že i pod respirátorem je poznat, že se člověk usmívá) a milým vystupováním člověka navedli, poradili. Nikde jsme zbytečně nečekali. Samotné očkování prováděly moc milé sestřičky, které trpělivě vysvětlovaly vše potřebné a ochotně odpovídaly na dotazy, i když se pořád opakovaly. Čekal bych ve 13 hod. už únavu z tolika lidí, ale opak byl pravdou. Každé setkání s kýmkoliv v rámci mého očkování bylo plné porozumění a pozitivní energie.
Děkuji všem, kteří v centru působí i těm, kteří jim vytváří podmínky. Dokonalý systém, úžasný personál!! Opravdu děkuji!!!
Napsal(a) martin janicek7.5.2021 10:05
Dobrý den,

byl jsem hospitalizovaný na Chirurgickém oddělení v 6. patře (A) a moc děkuji celému personálu za to, jak me rychle pomohli od bolesti a starali se o mě ve dne, v noci.

« Předchozí 1 2 3 4 39 78 116 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji