Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Zdenek Zahradník7.4.2021 18:04
Chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Janu Blatnému za to, co udělal pro Českou republiku a její obyvatele v boji proti nemoci Covid-19. Děkuji. Zdeněk Zahradník
Napsal(a) Eva Nováková7.4.2021 11:04
Dobrý den
děkuji panu MUDr. Janu Blatnému za jeho obětavost při boji proti pandemii.
Napsal(a) Jan Bartončík2.4.2021 20:04
Dne 31.3.2021 jsem navštívil naplánované vyšetření na urologické ambulanci v DTC. Byl jsem velice spokojený s přístupem sestry na evidenci, pana doktora i ostatního personálu.
Napsal(a) Kristýna Oujezdská31.3.2021 11:03
Ráda bych poděkovala porodní asistence Romaně Vackové. Je to už nějaký pátek, kdy jsem u vás rodila (12.12.2020), ale doteď i díky porodní asistence na svůj porod ráda vzpomínám. PA byla moc hodná, ochotná, vstřícná, věřím, že hlavně díky ní porod proběhl hladce. Všem nastávajícím maminkám bych přála stejně milou a ochotnou porodní asistentku.
Napsal(a) Kristýna Ušpáková30.3.2021 16:03
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní doktorce Gerychové a Bílkové za úžasnou péči a empatii na porodním sále. A dále mé poděkování patří sestřičce Malinkové, za její vstřícnost, cenné rady a pochopení ohledně kojení, a mladé blonďaté dětské sestřičce, jejíž jméno si bohužel nepamatuji, za její energii a lidskost :-) celkově pobyt hodnotím velmi kladně, 99% všech lékařů a sester bylo úžasných. Děkuji vám.
Napsal(a) Jarmila Němcová29.3.2021 15:03
Děkuji všem z Infekčního oddělení,pavilon B za péči a přístup při mé hospitalizaci a taktéž posádce sanitního vozu,konkrétně panu Klimešovi a kolegovi.
Napsal(a) Jolanta Dedková26.3.2021 20:03
Minulý týden jsem byla očkována proti Covid-19 na Výstavišti. Setkala jsem se s perfektní organizací a příjemným přístupem. Byla jsem překvapena, že bylo i zohledněno . že jsem alergička. Všem za vstřícný přístup moc děkuji a přeji hodně energie v další práci.
Napsal(a) Eliška Haratyková21.3.2021 17:03
Dobrý den,

14.3. mě čekala běžná kontrola a monitoring ve 40tt. Během pár okamžiků se ale začaly rozjíždět kontrakce a vypadalo to na brzký porod. Bohužel člověk míní a děti mění. Dcera nesestupovala tak, jak měla a jak se později ukázalo, nebyla hlavou ve správné poloze, byla několikrát omotaná do pupeční šňůry a čekal mě akutní císař. Moje první poděkování tak patří Mudr. Crhovi, který včasně rozhodl o sekci. Moc hodné na mě byly i sestry na JIP i šestinedělí. Musím velmi vyzdvihnout a poděkovat sestřičkám z novorozeneckého a to konkrétně sestřičce Vodáčkové, Malinkové a Štouračové. Každá z nich mi dala cenné rady, byly úžasné!! Celý pobyt hodnotím velmi kladně od příjmu až po propuštění. Kéž bych měla tuto zkušenost i u prvního porodu, který jsem absolvovala v jiné brněnské porodnici. Takže ještě jednou velké DĚKUJI všem, kteří se o mě a dceru starali!
Napsal(a) Alena Buranskká21.3.2021 09:03
Dobrý den,

Dne 18.3.2021.
Jsem podstoupila vyšetření PETMR a chci touto cestou, poděkovat za lidský přístup a milé chovaní pracovníku.

S pozdravem a díky

Alena Buranská
Napsal(a) Zbyšek Zabloudil15.3.2021 14:03
Dobrý den , dnes jsem se podrobil vyšetření na klinice plicních nemocí, Ambulanci všeobecné a příjmové. Za dobu, co jsem na tomto světě, jsem nezažil tak pěkný a vstřícný přístup personálu k pacientům. Jmenovitě chci poděkovat paní doktorce Bratové a všem sestřičkám na ambulanci i na oddělení funkčního vyšetření plic.
Zabloudil Zbyšek
Napsal(a) Bohumil Maulis15.3.2021 12:03
V době od 28.2. do 12.3.2021 jsem byl hospitalizován na Urologické klinice FN Brno. Tímto chci moc a moc poděkovat za velmi kvalitní péči a profesionální přístup ke všem pacientům celému vedení kliniky, všem lékařům a především všem zdravotním sestrám a ostatnímu personálu. Rozhodující část pobytu jsem strávil na JIP a znovu jsem si uvědomil, jak náročnější je práce zdravotníků v této těžké době. Jsem vděčný, že jsem měl to štěstí a svůj zdravotní problém jsem mohl řešit právě u vás. Moc děkuji!
Napsal(a) Petra Šamalíková11.3.2021 14:03
Chtěla bych za mě i za partnera moc poděkovat porodní asistentce Marii Xenophontos, se kterou jsem rodila 6. 3. 2021. Byla neprosto skvělá, profesionální, vstřícná, milá, ochotná, měla jsem v ní maximální důvěru a dokázala mě uklidnit. Díky ní budu na porod vzpomínat jen v tom nejlepším! Děkujeme!!

« Předchozí 1 2 3 4 39 76 114 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji