Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Návštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Klara Kinclova12.5.2022 11:05
Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat Oddělení dětské chirurgie JIP 10 za nadstandardní přístup a příkladnou péči nejen o naši dceru, ale i o nás rodiče. Lékaři a sestřičky jsou vstřícní, empatičtí a vždy si najdou čas na zodpovězení a důkladné vysvětlení všech našich dotazů a obav. Zde má člověk pocit, že personál je s námi na stejné lodi s jediným cílem, a tím je co nejlepší stav a spokojenost naší malé dcerky. Speciální dík patří panu primáři Tůmovi za odvedenou práci na sále a trpělivost s námi rodiči, dr. Douškovi a sestřičkám za péči o dceru na oddělení a především ochotu naslouchat a důvěřovat rodičům stran potřeb dítěte.
Moc si toho vážíme a ještě jednou děkujeme,
Kinclovi
Napsal(a) Martina Miholová9.5.2022 10:05
Dobrý den, dne 22. dubna 2022 postoupil můj tatínek pan Jaroslav Dvořák na Interní kardiologické klinice srdeční katetrizaci na pracovišti AG/stacionáři a posléze byl hospitalizován na lůžkovém oddělení Interní kardiologické kliniky odd. B. Požádal mě, abych touto cestou poděkovala celému týmu IKK, včetně lůžkového oddělení B za profesionální péči, empatii a velmi milý přístup k pacientům. Ještě jednou moc děkujeme.
Napsal(a) Lada Ambrosová6.5.2022 09:05
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu prim. Vališovi z ORT za mou operaci TEP kolena, za jeho velmi profesionální a lidský přístup. Také Všem ostatním, kteří se na mé operaci a péči podíleli, operačnímu týmu, lékařům, sestřičkám na JIP, oddělení B i ostatnímu personálu za velmi trpělivou a obětavou pěči. Také sestřičce pí. Pospíšilové z amb. ORT za její ochotu a laskavý přístup.
Dále bych chtěla moc poděkovat Všem na oddělení IHOK B, kteří se ve stejnou dobu starali o mého syna Karla Ambrose.
Také panu MUDr. Smejkalovi a paní MUDr. Romanové z OKH za jejich velmi trpělivou, obětavou a profesionální péči o mého syna.
Náhoda tomu chtěla, že jsme se synem zároveň dostali do péče rehabilitačního oddělení C. Všem od lékařů, sestřiček, fyzioterapeutů a ostatního personálu moc děkujeme. Oba jste nás tzv. postavili na nohy.
Ještě jednou Všem moc děkujeme za přístup, lidskost a profesionalitu.
Lada a Karel Ambrosovi
Napsal(a) Michal Šebesta25.4.2022 10:04
Dobrý den,
chtěl bych touto cestou moc poděkovat všem ve FN BRNO na oddělení Gynekologicko - porodním a Neonatologickém. Od lékařů, po porodní asistentky až po operační tým.

Skvělí jste byli všichni. Ale nejvíce mi zůstal v hlavě opravdu lidský a trpělivý přístup sestřiček starající se o miminka. Setkali jsme se s mnoha osobnostmi a návrhy na řešení našich problémů, a každý měl něco do sebe. Jmenovitě bych chtěl poděkovat dvěma dětským sestrám a to paní MALINKOVÉ a bohužel u druhé jsem nestihl jméno, ale byla to korpulentní paní léčící se zrovna s ramenem a krkem, s blond mikádem a humornými vstupy, takže se člověk i zasmál. Těmto dvěma opravu velké díky.

Závěrem chci říci, že máte úžasnou práci, ale zároveň to nemáte vůbec lehké s maminkami, dětmi a s námi tatínky. O to více si vážím vašeho přístupu k práci a děkuji.
Napsal(a) LK6.4.2022 14:04
Děkuji touto cestou za duchovní služby Kaple sv. Anežky v pavilonu L.
P. ThLic. Leo Zerhau,Th.D., římskokatolickému knězi a nemocniční kaplance Bc. Anně Kostkové. Požehnané dny přeje LK bývalá pacientka neurochirurgického oddělení části B.
Napsal(a) LK6.4.2022 13:04
Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči mé operatérky MUDr. Ivaně Roškové. Poděkování patří i pro MUDr. Miloše Dubu, za předoperační, operační a pooperační péči. Dále děkuji za za péči na JIP Míši Zahradníkové. Všem lékařům i sestrám na neurochirurgickém oddělení 11. poschodí části B. Za pěkný přístup děkuji i Markétě Pokojové, sanitářce.
Napsal(a) Randusova Kateřina6.4.2022 09:04
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za péči o našeho syna Aleše, který byl hospitalizovaný na klinice ústní a čelistní chirurgie. Jmenovitě p. Dr. Lukáčovi za velmi profesionální, ochotný a lidský přístup, všem sestřičkám na lůžkovém oddělení za skvělou péči a také celému týmu anesteziologie. Moc si toho vážíme. Děkujeme.
Napsal(a) Martin Bratičák, Alena Trávníčková5.4.2022 09:04
Dobrý den,

dovolte nám poděkovat za úžasnou péči a vysoce profesionální přístup kterého se nám dostalo u narození naší dcery Alenky. Těžko nacházíme slova kterými bychom dostatečně vyjádřili vděčnost a úctu, které míří k MUDr. Veronice Ťápalové a MUDr. Michaele Koblížkové. Stejné díky patří i celému poporodnímu oddělení, zejména pak sestře Baďurové.

Nejhlubší vděk však chováme k práci porodní asistentky Kateřiny Jurdové. Její citlivý a osobní přístup ji předurčuje pro práci, kterou viditelně dělá s láskou na nejvyšší úrovni. Katka nás provedla celým porodem a ukázala nám jak pracuje profesionál, přitom s nejvyšší mírou empatie. Děkujeme za ten zápis do našich srdcí - malé Alenky i šťastných rodičů.

Děkujeme
Napsal(a) Světlana Vondrová1.4.2022 20:04
Dne 14.3.22 jsem měla porod, který řídili porodní asistentka J. Veletová a doktor M. Anton. Děkuji za jejich profesionální a vstřícný přístup. A také děkuji porodní a poporodní péči s kterou jsem byla také velmi spokojená. Ráda bych poděkovala jmenovitě dětské sestřičce Lence Vodačkové za její krásný přístup k novopečeným maminkám.
Napsal(a) Chvatalova iveta31.3.2022 19:03
Dne 27.3.2022 byla přijat na. KUCH JIP1 můj manžel Jaroslav Chvátal po těžké havárii.Jsem taky zdravotník a velm iDEKUJI za empaticky přístup v těžkých chvílích k naší rodině.VELMI SI VAZIM SETRICEK A LEKARU na tomto oddělení! Vděčná manželka ,syn a dcera.
Napsal(a) Hana Skurák30.3.2022 15:03
Dobrý den,
14.3.2022 jsem byla již po třetí během pěti měsíců hospitalizována na neurochirurgickém odděleni B kde mi následující den byla provedena plastika lebeční kosti. První operace proběhla v listopadu a byla to operace mozku.
Bohužel se vyskytly pooperační komplikace a já se musela vrátit.
28.3. 2022 jsem byla již propuštěna do domácí léčby.
Touto cestou bych chtěla velice poděkovat profesionálnímu přístupu lékařů panu doktorovi Mudr.Andrej Mrlian Ph.D , panu doktorovi Mudr.Ing.Eduard Neuman Ph.D a panu primáři Mudr.Vilém Juráň Ph.D. za jejich velkou péči,dále celému operačnímu kolektivu včetně paní anestezioložky velké díky.
A samozřejmě nezměrné díky patří všem sestrám na neurochirurgickém odd.B za jejich velkou péči a velmi lidský přístup,jsou to opravdu andělé také děkuji p.sanitárce Markétce Pokojové budu na vás stále vzpomínat díky.
Děkuji i celému odděleni JIP neurochirurgie B vaše práce opravdu zasluhuje velký obdiv. mohu jmenovat sestřička Lišková a Škodová.
Omlouvám se ale neznám všechna vaše jména ale to neznamená že si vás vážím méně,díky vám všem jsem svoji léčbu zvládla dobře a mohu se těšit na svůj další život.
Vždycky jsem si vážila práce lékařů a sester a teď o to víc....Děkuji....
Napsal(a) Jiří Aujesky26.3.2022 16:03
25.3. Jsem podstoupil zákrok prt. A tímto bych chtěl poděkovat panu doktorovy na ct za velice profesionální přístup a všem sestřička. Dále bych chtěl poděkovat sestřičkam a personálu lůžkové oddělení neurochirurgie oddělení B za super přístup .
Moc děkuji.

« Předchozí 1 2 3 4 41 81 121 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji