Menu
Česky English Deutsch
+420 532 23 1111

Od 27. 5. jsou umožněny návštěvy v celé FN Brno (areál Bohunice, Porodnice, Dětská nemocnice) za určitých pravidel, ty naleznete zde. *** Informace o testování na koronavirus zde. *** Informace o rezervačním systému pro testování na koronavirus zde.

Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Ilona Mejdrechová26.5.2020 21:05
Vážený pane řediteli,

dovolte mi prosím poděkovat všem lékařům a sestrám, které mi pomohli porodit zdravého chlapečka  a i s pomocí na péči v šestinedělí.

Největší díky a pochvalu si zaslouží porodní asistentka paní Kateřina Jurdová, která byla velmi empatická, hodná, vnimavá, soucitná, a chapavá dokázala mě podpořit, když jsem neměla už žádné síly. Radost z chlapečka nejde ani vyjádřit slovy, jak nesmírně jsem paní Jurdové vděčná!  Vděčím ji za život chlapečka a mně, tohle nejde ani vyčíslit penězi. Nesmírně si této osoby vážím a doufám, že se zase někdy potkáme a mohla jí to vyřídit osobně. Bohužel jsem p. Jurdové nestihla vše říct, protože se měl rychle uvolnit pokoj pro další paní. Takže jen malý vzkaz pro p. Jurdovou, pokud to bude číst, ještě jednou děkuji!!!!

Ráda bych se i vyjádřila na péči v šestinedělí. Chtěla bych nejvíce poděkovat 3 sestřičkám, bez kterých bych nezvládla péči o syna:

1. Paní Malinková, neskutečné sluníčko, takového pozitivního člověka k dětem a k maminkám v šestinedělí jsem neviděla hodně dlouho, vše mi vysvětlila na jedničku, mohu taky jen vzkázat, že děkuji za každé vysvětlení ohledně kojení. Nesmírně si Vás za to vážím.

2. Paní Vodáčkova, byla taky kouzelná, hodná, příjemná u koupání mého syna, z jakým citem a způsobem aplikovala své vědomosti a empatii, můj syn byl v sedmém nebi. Ještě jednou děkuji!

3. Paní Hrabovská, děkuji Vám za techniky kojení, a hlavně za ochotu vysvětlit věci vícekrát ikdyž to nejde hned napoprvé. Děkuji za Vaši trpělivost! :)

Ještě jednou Všem děkuji. Hodně zdraví, štěstí, úspěchů, jak v profesionálním, tak soukromém životě.

S pozdravem
Mejdrechová
Napsal(a) Dagmar Burešová26.5.2020 13:05
26. 5. 2020
Gynekologicko-porodní oddělení nemocnice Brno - Obilní trh
Touto cestou srdečně děkuji celému zdravotnímu personálu včetně operujících lékařů i všech dalších, kteří nás nemocné léčí. Ať už se jedná o IHOK, gynekologické lůžkové odd. č. 7, chirurgickou ambulanci. Moje poděkování patří všem, se kterými jsem se za 2,5 roku setkala.
Přístup k pacientům je vstřícný, kladný, ochotný, komunikativní, profesionální a odborný. Velice si toho vážím. V této náročné době je to jako pohádka, a pohádka v tom smyslu, že je skutečná. Ještě jednou všem děkuji. Hodně zdraví, štěstí, úspěchů jak v profesionálním tak soukromém životě.
Zdraví Dagmar Burešová

Cituji: Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta. "Seneca" Dodatek: A Vy jste to dokázali.

Čas ubíhá různě, podle toho s kým.
"Shakespeare"
Napsal(a) Dvořáková25.5.2020 11:05
Dobrý den, chtěla by jsem touto cestou poděkovat za péči na novorozeneckém oddělení, 6. patro, v Bohunicích, kde jsem byla po porodu syna. Všechny sestřičky byly moc milé a ochotné, hodně nám pomohli. Trpělivě odpovídaly na moje dotazy a pomáhaly s mojí neschopností. Největší dík patří sestřičkám Jaškové a Kožnarové. I lékaři , až na jednu, starší, byli fajn. Tato paní doktorka byla velice arogantní a myslím, že by neměla pracovat na takovém oddělení, kde jsou maminky po porodu rozhozené hormony a emocemi- neumí povzbudit a ještě je srazí k zemi. Ale to byla jen jedna.Toto
oddělení mohu jen doporučit a sestřičky si zasluhují vynachválit, až do nebes. Moc děkuji za péči všem, jste úžasní.
Napsal(a) Anna Burešová26.4.2020 08:04
V pondělí 20.4.2020 jsem absolvovala vyšetření na endoskopickém centru a ráda bych poděkovala všem pracovníkům za empatický přístup a kvalitní přívětivou péči. Díky tomu jsem vyšetření, které nepatří k nejpříjemnějším, zvládla.
Napsal(a) Monika Vaňková8.3.2020 14:03
Velmi ráda bych poděkovala za kvalitní péči, milým sestřičkám během pobytu na KIGOPL C a to nyní 6,7.3. Moc mě pomohla pohoda která tam vládla a s úsměvem jsme vše zvládly.
Napsal(a) Martin Zvědělík7.3.2020 15:03
Vážený pane řediteli,

dovolte mi poděkovat kolektivu Kliniky infekčních chorob, oddělení 1, kde jsem byl do pátku 6.3. hospitalizován pro podezření na infekci koronavirem po mém návratu z Itálie. Tato infekce se u mě naštěstí neprokázala, jednalo se jen o "obyčejný" zápal plic a antibiotika mi rychle z nemoci pomohly. Do vyloučení COVID-19 prováděná izolačních opatření nejvyššího stupně jsem doposud znal jen z amerických filmů, je to zkušenost opravdu na celý život. Oceňuji profesionální a přitom empatický přístup lékařů a zdravotních sester Vaší nemocnice, konkrétně paní doktorce Kovácsové, která mě přijímala a panu doktoru Stebelovi, který o mě dále pečoval a propouštěl mě domů. Ještě jednou děkuji a věřím, že doba koronavirová bude rychle za námi.

Ing. Martin Zvědělík
Babice nad Svitavou
Napsal(a) Kateřina Sobotkova7.3.2020 08:03
Dobrý den,
ráda bych poděkovala touto cestou gastroenterologickému oddělení B ve FN Brno Bohunice. MUDr. Šlapák, MUDr. Litzman, MUDr. Solil, MUDr. Faldík, MUDr. Šerháková, MUDr. Vaculová.Velké poděkování paní MUDr. Prokopové, dělala vše pro to, abych nemusela podstoupit vážné zákroky ( operace, atd. .) Dne 26.2.2020 jsem byla hospitalizována pro vážné zdravotní problémy. Díky velké starostlivosti, péči, hygieně, celkovému prostředí, milému vstřícnému přístupu a chování jak všech doktorů, sestřiček, personálu, celého oddělení B, jsem to velmi dobře snášela a můj zdravotní stav se den ode dne zlepšoval.Děkuji za navrácení pozitivního myšlení a zlepšení zdravotního stavu.
Napsal(a) Jitka Poláčkova6.3.2020 18:03
Chtěla bych poděkovat celému kolektivu Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie. Byla jsem na vyšetřeni v ambulanci, následně pak přijata na lůžkové oddělení. Podstoupila jsem operační zákrok, který byl proveden dr. Křivou. Všichni byli příjemní, vstřícní, jejich práce profesionální. Pomáhají pacientovi překonat obavy, vše vysvětlí. Chválím všechny od doktorů po sestřičky!
Napsal(a) Lenka Kubalová2.3.2020 08:03
Dobrý den, napsala bych dvě recenze..Jedna neuvěřitelně pozitivní a to na lékaře a sestřičky jak na gynekologickém tak i chirurgickém oddělení (JIP i standard). Neuvěřitelně krásně se o nás starali, profesionální přístup, naprosto vlídné chování..operace bez potíží, pomoc s rehabilitací perfektní a díky tomu jsem se rychleji dala dohromady :) Bylo to až neuvěřitelné a naprosto bez chybičky!

Bohužel to se nedá říct o interní gastroenterologicke klinice - sestra Marečková na odběru a recepci..Nepříjemná až za hrob, neuvěřitelně nadřazená a arogantní, pacietama opovrhuje ale jakmile se ukáže lékař nebo jiná sestra tak se přístup okamžitě změní a je z ní milius..Poprvé jsem byla na gastru,nevedela jsem jak to chodí takže je jasné,že z mé strany možná padlo víc otázek než je na standardního pacienta normální ale řídím se heslem "líná huba, holé neštěstí".. prostě, celé špatně! Jinak lékaři v pořádku, poradí,pomůžou vysvětlí, zlepší náladu a sestry v ordinacích jsou andílci :)
Napsal(a) Andrea Dvorakova23.2.2020 17:02
Dobry den,

Rada bych napsala hezkou zpetnou vazbu na porodni a novorozenecke a take gynekologicke A v Bohunicich.
Mela jsem vyvolavany porod, ktery nakonec skoncil akutnim cisarem.Cely den se o me starala porodni asistentka Šarka a vecer si me prevzala Iveta (nejsem si jista jmenem,ale byla to mila dlouhovlasa brunetka).
Obe dve byly skvele.Zaroven i diky patri vedouci porodniho salu a pani doktorce,ktere ve chvili poklesu tepu maleho,okamzite zasahly.Na operacnim sale jsem byla behem okamziku.Bohunice povazuji za profesionalni a sehrany tym.
Pochvalu zaslouzi take gynekologii A-vsechny sestricky byly velmi ochotne a mile-klobouk dolu.
Novorozenecke sestricky byly tez pomahajici a vysly mi vstric.
Napsal(a) Marie21.2.2020 21:02
Moc chci poděkovat panu Adamu Alexovi z oddělení CT, který nám ve středu, 19.2.2020 v dopoledních hodinách, velice pomohl. Sám se ujal problému a vyřešil ho během velice krátké doby. Také děkuji všem na plicní ambulanci za vstřícnost, slečně nebo mladé paní na CT, která tatínka pana Lázničku vyšetřovala, za klidný, profesionální přístup ke staršímu člověku, byla velice starostlivá a v neposlední řadě také paní na recepci CT, která byla velice příjemná a vstřícná. Já i táta jsme byli mile překvapeni profesionálním i lidským přístupem všech výše jmenovaných.
Napsal(a) Jitka Kotrlá20.2.2020 14:02
Dekujeme personalu oddeleni ORIM III, pred chvili nam u nich naposledy vydechl tatinek Z. Kotrly. Diky milemu a lidskemu pristupu personalu jsme s nim mohli byt v posledni chvili a doprovodit ho na cestu. Personal byl velmi privetivy, o tatinka se tam hezky starali s uctou a nam dovolili ho v poslednich chvilich navstevovat i pres chripkove zakazy. Diky tomu byla smrt tatinka dustojna a ackoliv nebyl doma, byl se svymi nejblizsimi. Dekujeme doktorum, zdravotnim sestram i bratrum za moznost prozit posledni okamziky zivota tatinka v kruhu rodinem.

« Předchozí 1 2 3 4 37 72 108 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.


E-mailová adresa nebude zveřejněna
Ochrana proti robotům
Informace o pohotovosti v Brně a Jihomoravském kraji