O nás

Centrum pro precizní medicínu FN Brno sdružuje odborníky z různých oblasti precizní medicíny a jejich klinické a výzkumné aktivity v rámci jednoho společného mezioborového pracoviště. Centrum si klade za cíl koordinovaný a efektivní rozvoj v této oblasti, což následně umožní také rychlou implementaci nových technologií a postupů precizní medicíny do klinické praxe, a tak i zajištění dostupnosti těch nejmodernějších diagnosticko-terapeutických řešení pro pacienty FN Brno.

Kmenové útvary, které jsou součástí výkonné části Centra precizní medicíny:

Tato pracoviště úzce spolupracují s dalšími útvary FN Brno, mj. s Konziliárním paliativním týmem při Interní hematologické a onkologické klinice (pro dospělé pacienty) a s Paliativním týmem pracoviště DN a Centrem provázení (pro dětské pacienty).

Klíčové orgány pro implementaci precizní medicíny jsou mezioborové indikační komise.

Centrum precizní medicíny je samostatná organizační jednotka v rámci struktury FN Brno, jejímž poradním orgánem je poradní rada, výkonným orgánem výkonná rada, a kterou řídí vedoucí Centra precizní medicíny.

Kontaktní osoba:

Prof. Ondřej Slabý

prof. RNDr. Ondřej Slabý, Ph.D.

Vedoucí Centra precizní medicíny FN Brno
Vedoucí Laboratoře molekulární patologie, Ústav patologie, FN Brno a LF MU