Nové číslo účtu FN Brno od 1.12.2016 je 712 346 21/0710. Více informací

Navštěvní kniha

Vážený návštěvníku internetový stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkal.

Vulgární a nemorální příspěvky nebudou zveřejňovány!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme a s jejich řešením budete seznámeni prostřednictvím Vašeho e-mailu.

Děkujeme.

přidat příspěvek do návštěvní knihy

Seznam příspěvků

Napsal(a) Ing. Michaela Vránová12.1.2017 10:01
Dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali FN Brno a celému personálu gynekologicko-porodnického oddělení, zejména potom porodní asistentce paní Ivetě Stankovičové a MUDr. Nikoletě Halászové, které můj porod vedly. Naprosto profesionální ale především milý přístup a celkově perfektní obětavá péče, které mi bylo při porodu dostáno, bych ze srdce přála každé nastávající mamince. Porod nebyl jednoduchý, miminko bylo malinko větší a mělo 2x kolem krku omotanou šňůru, ale i tak se vše zvládlo naprosto bez komplikací. Jsem ráda, že jsme si jako porodnici zvolili práve FN Brno.
Ještě jednou díky, manželé Vránovi s dcerou Julinkou.
Napsal(a) Monika Kučerová-Karásková11.1.2017 21:01
Dobrý den,
ráda bych poděkovala za vzornou péči, empatický přístup a především za profesionalitu celému pracovnímu týmu- lékařům, zdrav. sestřičkám a všem zaměstnancům oddělení 69 FDN, kteří se o mě a mého novorozeného syna Tomáška v době naší hospitalizace 18.8. - 21.8.2016 starali s neuvěřitelným nasazením, ohleduplností,úctou, porozuměním, trpělivostí a ochotou vše vysvětlit, co nás bude čekat a jak vše bude probíhat...
Všichni na nás byli po celou dobu hospitalizace moc milí a ochotní, čehož si moc vážíme.
Ještě jednou Vám všem z oddělení 69 FDN velké díky za Vaši péči a máte náš velký obdiv.

Mgr. Monika Kučerová - Karásková
Napsal(a) Monika Kučerová-Karásková11.1.2017 21:01
Dobrý den,
velmi ráda bych prostřednictvím těchto stránek upřímně poděkovala za velmi profesionální přístup všem zaměstnancům FDN oddělení rehabilitace-fyzioterapie, především však paní fyzioterapeutce Mgr. Marii Katzerové, která velmi intenzivně a cílevědomě pracuje již tři měsíce s mojí pětiletou dcerou Melinkou. Dcera podstoupila dvě operace LHK v důsledku úrazu způsobeného pádem z trampolíny.
Paní fyzioterapeutka je velmi empatická, vstřícná a laskavá. Vždy nám v naší nelehké životní situaci vyšla vstříc, nikdy nebyl v ničem problém, čehož si moc vážíme. Dcera si paní fyzioterapeutku velmi oblíbila a na cvičení, které je pro ni několikrát týdně velmi náročné se moc těší a nás jako rodiče zase těší neuvěřitelný pokrok a zlepšení, kterého dcera během cvičení dosáhla vlastní pílí a především díky profesionálnímu přístupu Mgr. Katzerové, za který ji ještě jednou nesmírně děkujeme.

Také bych chtěla ještě poděkovat panu MUDr.Laštovičkovi, který naši dceru 21.10.2016 operoval, za jeho profesionalitu, lidskost, empatii a za jeho ,,umění" , protože bez jeho operativního zákroku by zřejmě naše dcera prsty LHK asi nikdy nerozhýbala... Ještě jednou děkujeme všem!!!

Mgr. Monika Kučerová - Karásková
Napsal(a) Anna Šebestová10.1.2017 10:01
Ráda bych poděkovala za vzornou péči, která mi byla poskytnuta během mé hospitalizace na přelomu prosince a ledna v budově E na oddělení KIGOPL A. Tímto děkuji celému kolektivu zdravotních sester
a jmenovitě především MUDr. Petru Hlořankovi.
Celý kolektiv se ke mně choval velice ohleduplně, s velkou úctou, porozuměním
a trpělivostí vzhledem k mému pokročilejšímu věku.
Velice mi tím zpříjemnil celý můj pobyt v nemocnici.
Na všechny budu moc ráda a s velkou vděčností vzpomínat.
Napsal(a) Milan Urík6.1.2017 14:01
Dobrý den, chci moc poděkovat personálu koronární jednotky IKK v Bohunicích, zvláště pak MUDr. Lokajovi, Ph.D., za vynikající péči a velmi lidský i profesionální přístup k pacientovi. Děkuji a přeji hodně úspěchů.
Napsal(a) Šárka Ondráková4.1.2017 19:01
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou co nejsrdečněji poděkovat celému týmu JIP B Neurochirurgické kliniky za péči, kterou věnovali mému otci - p. Jaroslavu Lazovi.
Velmi si Vaší péče vážím a i když už mu současná medicína nedokáže pomoci, vím, že byl u Vás v těch nejlepších rukou.
Děkuji a přeji mnoho úspěchú v pracovním i osobním životě.
Š. Ondráková
Napsal(a) Z.Némethová4.1.2017 19:01
Dobrý večer, ráda bych poděkovala as.MUDr. Janků za vstřícný a milý přístup při dnešním vyšetření. Také sestřička, která dnes byla s panem doktorem v odpolední ambulanci 16-17hod. (na dveřích jméno Bc.Halouzková) byla velmi příjemná a usměvavá. Děkuji. Némethová Z.
Napsal(a) Kateřina Chalupníková2.1.2017 22:01
Vážený a milý personále gynekologicko-porodnické kliniky,

v tomto případě se nejedná pouze o zdvořilostní oslovení, ale skutečně o vyjádření mého postoje k vám. 10. října 2016 jsem byla přijata v 8. měsíci těhotenství na JIPku a den poté porodila svoji holčičku. Byla jsem moc spokojená s péčí, které se mi dostalo. V současnosti vídáme hodně negativní kritiky a na pochvaly zapomínáme, proto je pro mne důležité vám veřejně poděkovat. Všichni jste se chovali velmi vstřícně, chápavě, profesionálně, měla jsem ve vás plnou důvěru. Ať už se jednalo o lékaře, uklízečky či sestry. Ráda bych ale vypíchla úžasné empatické chování jedné sestřičky na novorozenecké jipce (menší, tmavé, velmi krátké vlasy, mladá - měla za můj týdenní pobyt nejčastěji službu) a sestřičky, co nosila jídlo (vysoká, štíhlá, krátké vlasy s melírem, starší, opět měla nejčastěji službu za můj pobyt), která mi opravdu moc pomohla například tím, že když jsem měla scvrklý žaludek, tak mi půlku oběda sama od sebe schovala a za dvě hodiny přinesla ohřátý znovu. Takováto gesta jsou pro hojící se novopečenou maminku hodně důležitá. Co se týče samotného porodu, tak děkuji doktorce Vendule Andonovové a porodní asistence Šárce.

Přeji vám, milý personále, do nového roku potěšení z práce a spoustu spokojených pacientek.
Napsal(a) Veronika Smékalová2.1.2017 16:01
Dobrý den,
chtěla bych vyjádřit svoji nespokojenost s přístupem ve Vaší nemocnici. Dne 28.12.2016 jsem se kolem 9:00 dostavila do Vaší nemocnice na oddělení neurochirurgie s akutní bolestí zad, která mě postihla tentýž den kolem 08:00. Chodit jsem mohla jen s pomocí a každý pohyb bolel. Bohužel mi ale bylo řečeno, že ve Vaší nemocnici nemohu být ošetřena, protože nemám doporučení od praktického lékaře a protože na mě paní doktorka nemá čas. S tímto jsem byla poslána do nemocnice u Svaté Anny, kde jsem se díkybohu setkala s naprosto opačným přístupem a neexistence doporučení od praktika nebyl problém. Chápu, že když nemám doporučení a jdu neobjednaná, tak je to asi komplikace, na druhou stranu jsem nečekala, že se mi něco takového stane a určitě jsem neměla ani pomyšlení jet nejdříve za praktickým lékařem, kterého mám 60 km od Brna.
Dle mého názoru bylo celé jednání velmi neprofesionální a neochotné a příště by bylo vhodné se na pacienty dívat jako na lidi a ne jen jako na čísla. Až se totiž kvůli neochotě někoho vyšetřit stane něco vážného, tak bude pozdě přehodnocovat rozhodnutí ohledně vyšetření.

S pozdravem
Ing. Veronika Smékalová
Napsal(a) Eva Novosádová2.1.2017 06:01
Ráda bych poděkovala všem lékařům a zdravotnickému personálu jako celku v nemocnici v Bohunicích za péči, kterou věnovali mému tatínkovi - p. Karlu Brančovi. Moje díky patří jmenovitě MUDr. Brančíkové a Protivánkové z oddělení IHOK B a kolektivu zdejších sester, které mu v posledním roce života pomáhaly svou profesionalitou i laskavostí se zvládáním léčby těžké nemoci.
Také chci poděkovat lůžkovému oddělení KIGOPL, kde tatínek v posledním roce často pobýval a v neposlední řadě MUDr. Štefinové a sestřičkám oddělení KIGOPL A, na kterých zejména ležela tíha náročné péče o člověka, který odchází z tohoto světa.
Všem přeji do dalšího roku hodně zdraví, úspěchů a síly ke zvládání náročné práce.
Napsal(a) František Buchta31.12.2016 18:12
Moje srdečné poděkování za péči při operaci kýly, kterou jsem podstoupil 20.-24.12.2016 na chirurgickém oddělení B ve FN Brno Bohunice patří MUDr. Rovnému a celému týmu lékařů, rovněž všem sestřičkám a ostatnímu personálu. Hodně zdraví, rodinné pohody a duševní síly v jejich těžké a obětavé práci přeje pacient František Buchta z Krumvíře.
Napsal(a) Jana Zavřelová24.12.2016 09:12
Chtěla bych moc poděkovat lékařům a sestřičkám z oddělení Klinika úrazové chirurgie, kde jsem ležela v červenci tohoto roku po nehodě na skútru. Měla jsem tříštivou zlomeninu bérce, ve Vaší nemocnici jsem stravila skoro tři týdny. Díky perfektni péči sympatických lekařů a šikovných milých sestřiček, mám na tento pobyt dodnes, kdy už mám nohu zdravou, jen ty nejlepší vzpomínky a na Brno nedám dopustit.
Hezké svátky a ješte jednou děkuji
Jana Zavřelová Plzeň

« Předchozí strana 1 2 3 4 28 56 83 Další strana »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
Ochrana proti robotům
 

zde může být Vaše reklama logo Zbrojovky Brno logo Lékaři bez hranicCZ ENG DE

změnit velikost písma

Jihlavská 20, 625 00 Brno
+420 532 23 1111
fnbrno@fnbrno.cz

NIAHOSM ISO 9001:2008 ISO 14001:2001