Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Kateřina P.20.9.2017 08:09
Dobrý den,
asi půl roku navštěvuji tyhle stránky a čtu jen pozitiva. Ano není lehké si tady postěžovat pokud víte, že se některý z vašich blízkých nebo vy sami na příslušné oddělení můžete vrátit.
Na podzim loňského roku se můj vnuk dostal do péče na infekční oddělení v DN Černopolní 9 v Brně. Během mých několika návštěv jsem byla nemile překvapena chováním a přístupem některých ze zdravotních sester k jejich pacientům (tedy podotýkám dětem) na tomto oddělení. Nikdy nezapomenu na chování zdr. sestry, která během chvilky dokázala svůj naučený milý přístup a úsměv proměnit v hrubé slovní urážky, neochotu a drzost jak vůči těmto dětským pacientům, tak jejich návštěvám. Jsem přesvědčena, že slova typu " parchanti a blbec" právě do tohoto prostředí rozhodně nepatří. Stejně tak, jako vyjadřovat se o příchozích návštěvách "co zase otravují" a nebo "Ať táhnou už do prd**e", tohle opravdu považuji za vrchol nehoráznosti. Stejně tak mi přijde podivné jak se někdo může chlubit svojí kolegyni tím, že dotyčnému pacientovi lék nepodala, protože mu stejně nic není a přišel se sem jen umýt a najíst. Ptám se tedy zda je naše zdravotnictví už tak daleko, že o nutnosti podávání léků nerozhodují lékaři, ale zdr. sestry?
Dlouho jsem přemýšlela zda sem tyhle negativa a zjištění napsat, ale stejně tak jako mi dodal odvahu předchozí negativní článek pacienta čekajícího na vyšetření, tak mi dodala odvahu i situace, že se návštěva mého vnuka ve Vašem zařízení nebude již opakovat.
S pozdravem Kateřina P.
Napsal(a) Pavel Žára20.9.2017 13:09
Vážená přispěvatelko do Návštěvní knihy FN Brno,

dovoluji si reagovat na Vámi zaslaný příspěvek a to především na poznámku, že jsou zde uveřejněny pouze pochvaly, což není pravda. Pokud jde o negativní hodnocení naší práce, které vyhodnotíme jako stížnost, potom tento příspěvek uveřejněn není a je řešen našim Oddělením interního auditu a kontroly přímo s autorem dle platných legislativních podmínek jako stížnost. Jinak uveřejňujeme i negativní sdělení, ale až po vyjádření osob nebo útvaru, kterého se příspěvek týká. Vyjádření ke vaší kritice k chování všeobecné sestry připojuji.


Mgr. Erna Mičudová
náměstek ředitele pro NLZP
FN BRNO
Jihlavská 20
Vážená paní magistro,

Text z návštěvní knihy jsem projednala se staniční sestrou oddělení 40, uvedenou sestrou i celým pracovním týmem.
Všechny se shodujeme na tom, že informace jsou nepravdivé. Za sebe mohu říct, že uvedenou sestru považuji za jednu z nejlepších.
Takové vulgární výrazy na našem pracovišti od sester rozhodně neuslyšíte.

S pozdravem


Bc. Jana Šíblová
Vrchní sestra
Klinika dětských infekčních nemocí
Napsal(a) Mgr. Miroslav Vlk6.9.2017 22:09
Vážený pane řediteli, upřímně chci poděkovat celému personálu oddělení 2 Kliniky infekčních nemocí. Na tomto oddělení jsem strávil podstatnou část měsíce srpna s nejasným horečnatým onemocněním. Jen díky poctivému pátrání po příčině mých obtíží a důslednosti místních lékařů (MUDr. Hany Kocourkové a poté MUDr. Romana Stébela), pracujících v nelehkých podmínkách historické části Vaší nemocnice, mi byla stanovena správná diagnóza revmatologického onemocnění, se kterou jsem byl přeložen do Prahy. Podle sdělení zdejších revmatologů mi už u Vás nasazená léčba kortikoidy možná doslova zachránila život. Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré. Mirek Vlk
Napsal(a) Radek Baláž6.9.2017 15:09
Dobry den,
chtěl bych touto cestou moc poděkovat personálu infekčního oddělení JIP,lékařům i sestřičkám, především zdravotní sestřičce Bronislavě Babáčkové, která mě díky svojí vrozené empatii a osobnímu přístupu ke mě jako k pacientovi přesvědčila, že práce kterou vykonává,je téměř poslání.Její přístup mě opravdu velice překvapoval a v mé, v ten okamžik složité situaci byl opravdu jako životabudič.
Jako majitel firmy, který zaměstnávám již mnoho let pracovníky, tak mohu plně konstatovat, že bych alespoň jednoho tak oddaného zaměstnance velice rád měl ve své firmě.

S pozdravem Radek Baláž
Napsal(a) Lada Ambrosová4.9.2017 13:09
Dobrý den,
ráda bych za naši rodinu a hlavně za syna Karla chtěla moc poděkovat všem lékařům a sestřičkám co pracují a pracovali v posledních 22 letech v dětské nemocnici na oddělení dětské hematologie. Za velmi profesionální a téměř mateřskou péči. Za to, že umožnili být mému synovi, těžkému hemofilikovi, samostatným mužem ve velmi dobrém zdravotním stavu. Hlavně prim. MUDr. J. Blatnému, který zajišťuje veškerou léčebnou péči pro děti s poruchami srážení krve a MUDr. S. Köhlerové za vše co pro nás udělala, to se nedá ani vypsat. Také bychom chtěli poděkovat všem rehabilitačním pracovníkům z dět. nem., kteří s námi spolupracovali. Nesmírně si práce všech moc vážíme. A už se těšíme na spolupráci s oddělením hematologie dospělého věku.
Moc děkujeme rodina Ambrosova
Napsal(a) Magdaléna Čuhelová4.9.2017 09:09
Dobrý den,
dnes je to čtyři měsíce, co se mi v porodnici - bohunice narodila dcera Magdaléna. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat porodní asistentce Lucii Čuperové za skvělou péči při porodu. Děkuji také celému personálu porodního sálu, oddělení šestinedělí a novorozeneckého oddělení.
Napsal(a) Anna Šebestová24.8.2017 14:08
Ráda bych poděkovala za úžasnou profesionální a hlavně lidskou péči MUDr. Kupkové Miluši a MUDr. Šárce Buřilové a nejhodnější zdravotní sestřičce jakou jsem poznala paní nebo slečně Lucii Pohankové z Interní kliniky. Kéž by byli všichni takoví.
Napsal(a) Andrea Sobolová23.8.2017 20:08
Dne 16.8.2017se nám v porodnici na Obilném trhu narodil syn Tadeáš, chtěla bych touto cestou hrozně moc poděkovat as.mudr.Gerychové,která mě sledovala již během těhotenství a por.asistentce Andrei Huňkové, oběma za profesionální a lidský přístup během porodu , jako zdravotník vím, že to není vždy samozřejmostí.Ještě bych chtěla moc poděkovat dětským sestrám Michaeli Dvořákové, Anetě Kotrsalové, Marceli Pochopové a spoustě dalších (bohužel všechna jmena neznám) za obrovskou oporu a pomoc při péči o syna , hlavně kojení.Ne se vším jsem byla ovšem spokojena, chtěla bych upozornit na hrubé chování př vyšetření ještë v těhotenství na dr . Husera, který svým vulgárním a arogantním chováním znepříjemnil období , které by pro rodiče mělo být to nejhezčí.Tento názor není jenom můj , ale bohużel více pacientek .
Napsal(a) Iveta K.22.8.2017 17:08
Moc děkuji všem sestřičkám na oddělení 20 ORL. S malou dušičkou jsme šly s dcerou na odstranění mandlí. Sestřička Gabriela na příjmu byla dokonalá, Dr. Táňa Novotná mi všechno vysvětlila, trpělivě odpovídala na otázky a zákrok provedla absolutně skvěle. Sestřička Andy s náma prožila první noc po operaci a nenechala mne na pochybách, že jsme v rukou profíků. A nesmím zapomenout na dámy ve žlutém, které každý den nastoupily s úsměvem a ten jim z tváře nezmizel. Kočky, děláte to skvěle a máte rády děti, to je vidět. Jste top!
Napsal(a) Veronika Ullmannová20.8.2017 13:08
Dobrý den, touto cestou bych se chtěla podělit o mé zkušenosti s porodnicí Obilní trh a chtěla bych takto poděkovat paní As. Mudr Gerychové a Mudr. Kozlové za velmi vstřícný přístup v období mé skoro měsíční hospitalizace. Dále bych touto cestou chtěla poděkovat paní Mudr. Lukášové a Mudr. Petrové za vedení porodu. Hospitalizovaná jsem byla v 35tt v říjnu minulého roku s preeklamsiií. Podstoupila jsem snad všechny možné metody umělého vyvolání porodu včetně obratu, který mi byl úspěšně proveden v Bohunicích, ale bohužel jsem nakonec stejně porodila po nepostupujícím 6hodinovém snažení 36+2tt císařským řezem to bylo asi tak jediné co mě dodnes mrzí, že když už byly všechny možné snahy o vaginální porod stejně se nezdařil:(Ale za to bohužel nikdo nemůže a s manželem se těšíme zdravému synu, který i když se narodil dříve všechno krásně dohnal.Ještě jednou za něj děkujeme!:-)
Napsal(a) alex8.8.2017 19:08
přístup zaměstnaců (sestera na přepážce a sestra na ambulanci ) na gastru je katastrofa .... pokud se jim prace nelibi at jdou raději na úřad práce.... dneska jsem měl pocit že je hodně obtěžuji v jejich zaměstnání.... čekat na vyšetření 3 hodiny bylo silně jaké .... v této nemocnici bych čekal slušnější chování
Napsal(a) Hana Cenková25.7.2017 15:07
Dne 12.7.2017 se ve FN Brno Bohunice narodil náš syn Matěj Kalužík.
Ráda bych touto cestou poděkovala porodní asistentce Pavlíně Hudcové za perfektní vedení porodu, pozitivní atmosféru a empatii s jakou mi pomáhala přivést na svět našeho syna.
Dále děkuji lékařům a sestřičkám na oddělení šestinedělí, kteří o mě vzorně pečovali. Velmi oceňuji snahu domluvit se na léčebných postupech a rovnocenný přístup při řešení mých zdravotních potíží.
Na závěr bych chtěla velmi poděkovat paní doktorce a všem sestřičkám z novorozenecké JIP, které vždy velmi ochotně odpovídaly na mé dotazy, pomáhaly s technikou kojení, prakticky vysvětlily péči o miminko, dodávaly mi optimismus a cenné rady kdykoli jsem potřebovala a k tomu se vzorně staraly nejen o našeho syna.

S úctou
Hana Cenková a syn Matýsek

« Předchozí 1 2 3 4 30 58 87 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
Ochrana proti robotům
 

zde může být Vaše reklama logo Zbrojovky Brno logo Lékaři bez hranicCZ ENG DE

změnit velikost písma

Jihlavská 20, 625 00 Brno
+420 532 23 1111

NIAHOSM ISO 9001:2008 ISO 14001:2001