Navštěvní kniha

Vážený návštěvníku internetový stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkal.

Vulgární a nemorální příspěvky nebudou zveřejňovány!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme a s jejich řešením budete seznámeni prostřednictvím Vašeho e-mailu.

Děkujeme.

přidat příspěvek do návštěvní knihy

Seznam příspěvků

Napsal(a) ROMANA ŘÁDKOVÁ25.4.2017 18:04
Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat celému personálu na oddělení ortopedie 8B ,byli velice příjemní a profesionální .
Děkuji Řádková
Napsal(a) Katarína Manosalvas Tomanová25.4.2017 10:04
Rada by som sa podelila o negatívnu skúsenosť s oddelením gynekológie vo FN Brno-Bohunice. Mala som 3 dni pred termínom keď som prestala cítiť pohyby môjho dieťatka, prišla som na pohotovosť do nemocnice kde ma vyšetrila lekárka a skonštatovala, že asi strácam vodu keďže sa jej tam zdalo málo. Hospitalizovali ma na 24 hodín. Za toto obdobie mi urobili dva monitory po cca 20 min. Na druhý deň mi pobyt predĺžili, ja som sa stále pýtala na to, či sa vedia pozrieť koľko vody malému zostáva keďže lekárka na pohotovosti sa nad stavom plodovej vody pozastavila. Žiadneho sona ani vyšetrenia som sa nedočkala, takto plynul deň, nič sa nedialo až večer pred ukončením služby mi sestra znovu pripojila monitor na kontrolu oziev dieťatka, kedy po pár minútach monitor nezaznamenal žiadne ozvy. Lekárka rozhodla, akútna sekcia v plnej narkóze keďže podľa ich slov na epidural nebol čas. Manžela som pred operáciou kontaktovala, hneď bežal s kuframi za nami, avšak nikto mu nepodal žiadne informácie o stave dieťaťa ani mojom,je španiel ale česky sa dorozumie. Čakal 4 hodiny kým som sa prebrala z narkozy a dostala sa k mobilu. Nevedel o ničom, dieťa nevidel, pričom ostatní otcovia vchadzali a vychádzali bez problémov. Samozrejme som vyplnila papier o tom, že chcem aby bol plne informovaný o našom stave. Ani toto sa nedodržalo, musel odísť domov aj s kufrom keďže sa k nám nijak nemohol dopátrať, odpoveď sestry bola najskôr " počkajte" potom už len mávnutie rukou. Chápem, bola sobota ale to nie je dôvod na takéto zachadzanie s ľuďmi. Okrem toho z toho traumatickeho zážitku viním postoj ošetrujúcich lekárov, ktorí náš stav neskontrolovali žiadnym vyšetrením. Keby sa ten monitor neurobil v správnu chvíľu, mohlo to dopadnúť inak. Na druhej strane vďačím šikovným lekárom, ktorí v operačnej sále priviedli na svet naše dieťatko. Už sú tomu tri mesiace ale až teraz som sa cítila na to, sa o túto skúsenosť podeliť.
Napsal(a) Rudolf Gec22.4.2017 14:04
Dne 13.4.2017 jsem na oční klinice postoupil operaci oka a chtěl bych touto cestou poděkovat všem lékařům na očním oddělení a samozřejmě i sestrickam a pomocného personálu za profesionální přístup k pacientům.Dekuji Gec
Napsal(a) Jana Jourová20.4.2017 08:04
Porodila jsem na Obilňáku dva syny, první má 3 roky a druhý 2 měsíce a díky porodnímu personálu-lidský přístup a obrovské zkušenosti,jsme všichni zdraví a kluci rostou jak z vody!
Sestry na poporodním oddělení by zasloužily dvojité platy! Komunikovat s něčím tak "zvláštním" jako jsou matky po porodu,k tomu pečovat o děti a dělat další práci...opravdu klobouk dolů!
Máte tu nejdůležitější práci na světě a děláte ji skvěle,díky!!!
Napsal(a) Romana19.4.2017 19:04
Dobrý den,ráda bych moc poděkovala MUDr.Lejla Imširagič s ústní a obličejové chirurgie ,která mě ošetřila v neděli 16.4. odpoledne za její zlaté ruce které mě zbavily bolesti.Byla velice ochotná vše mě vysvětlila,kořeny vytrhala, vše vyčistila a to bezbolestně.
Také poděkování sestřičce která byla velice ochotná a hodná. Ještě jednou moc děkuji
Napsal(a) S.K30.3.2017 18:03
Dobrý den, ráda bych poděkovala mladé slečně, která poskytovala první pomoc 30.3.17 u pána kterého srazilo auto. Jediné co vím je, že pracuje u vás v nemocnici na jednotce spinální. Velmi si vážím takových lidí.
Napsal(a) Šárka Peterková28.3.2017 13:03
Dobrý den, ráda bych poděkovala oddělení 69, slečně doktorce Tereze Fialové a všem sestřičkám za ochotu,informace a péči při hospitalizaci s osmiměsíční dcerou Agátkou.
Ještě jednou děkuji Šárka Peterková
Napsal(a) Lucie Nečasová27.3.2017 20:03
Velice ráda bych touhle cestou chtěla poděkovat celému týmu na KPRCH dětské oddělení. Všem pánům doktorům kteří se o mého syna starali patří velké děkuji!! Nesmím však zapomenout poděkovat sestřičkám, všechny jste báječné, milé a velice ochotné. Jste ženy s velkým Ž. Ještě jednou Vám moc děkujeme Lucie Nečasová a Zbyněček
Napsal(a) Marie Pokorná21.3.2017 09:03
Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Daňkovi z chirurgie za jeho vstřícnost a pochopení při ošetřování mé dcery Martiny po úraze na kole.
Napsal(a) Jana Šichová2.3.2017 15:03
Chtěla bych moc poděkovat a pochválit personál neurologické kliniky Dětské nemocnice, zvláště ošetřujícího lékaře MUDr. Jiřího Nečase. S devítiměsíční dcerou jsem byla na oddělení od 5. do 11. 1. 2017 a pan doktor i všechny zdravotní sestřičky se o dceru velmi ochotně starali. Všichni byli velice milí, vše vždy vysvětlili a i díky nim nebyl žádný problém a dcera se i v nemocniční postýlce usmívala. Přeji celému personálu hlavně pevné zdraví a hodně spokojených pacientů a jejich rodičů.
Napsal(a) Valešová27.2.2017 09:02
Poděkování za ochotu a vstřícnost lékárně v pavilonu X.
Valešová
Napsal(a) Hamilton Hanka23.2.2017 08:02
Chtela bych poděkovat za při kladnou a vstricnou peci, které se dostalo memu synovi Harrymu při navsteve oční ambulance mu byla poskytnuta perfektní pece.
Moc děkujeme panu doktorovi Lokajovi a jeho tymu.

« Předchozí strana 1 2 3 4 29 56 84 Další strana »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
Ochrana proti robotům
 

zde může být Vaše reklama logo Zbrojovky Brno logo Lékaři bez hranicCZ ENG DE

změnit velikost písma

Jihlavská 20, 625 00 Brno
+420 532 23 1111
fnbrno@fnbrno.cz

NIAHOSM ISO 9001:2008 ISO 14001:2001