Nové číslo účtu FN Brno od 1.12.2016 je 712 346 21/0710. Více informací

Navštěvní kniha

Vážený návštěvníku internetový stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkal.

Vulgární a nemorální příspěvky nebudou zveřejňovány!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme a s jejich řešením budete seznámeni prostřednictvím Vašeho e-mailu.

Děkujeme.

přidat příspěvek do návštěvní knihy

Seznam příspěvků

Napsal(a) Radka Májová15.2.2017 15:02
Dobry den.Dne 8.2.2017 se nam narodil syn Vojtíšek.Touto cestou chci podekovat celemu personalu v porodnim odeleni.Profesionalni pristup.Mimořádné podekovani asistence Stankovičové Ivetě.Jeji ochota ve vsech smerech výborná.Ješťe jednou mockrat dekujeme za zdraveho syna.
Napsal(a) Zahradníčková Danuše8.2.2017 13:02
Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala za vzornou péči ošetřující lékařce MUDr. Janě Raputové a tím celému personálu odd. neurologie odd. A Fakultní nemocnice Brno,Jihlavská 20. Byla jsem zde hospitalizována od 21.1.-26.1.2017.
Jmenovitě uděluji velkou pochvalu sanitářce paní Květoslavě Hájkové za její velmi obětavý a profesionální přístup k pacientům. Byla naším "sluníčkem!"
Děkuji a přeji co nejvíce spokojených pacientů.
Zahradníčková Danuše
Napsal(a) Šárka Wasgestianová29.1.2017 13:01
Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi profesionalní a citlivou pomoc při porodu převážně porodní asistence Xenophontos, při dalším porodu bude-li to možné budu prosit o její opět o její pomoc a dále také paní doktorce Vinklerové, ktera přes chaos, který v den mého porodu nastal byla stále velmi příjemná.

Dále výborné starostlivé sestřicče Malinkové, díky její pomoci jsme začaly bez problému kojit a hlavně u maličkého miminka přibýrat. Musím podotknout, že na konroly miminek chodila jistě nad rámec svých povinností oproti jiným sestřičkám.

S přáním pěkného dne

Šárka Wasgestianová, 7patro, pokoj 6.
Napsal(a) Jana28.1.2017 20:01
Dobrý den, rada bych poděkovala oddělení číslo 6. Všem třem sestřičkám, které se o nás v pátek a v sobotu (27. a 28.1.) starali. Byly moc milé, pozorné a hodné.
Dále také děkuji lékařům a sestrám, které provedli operační zákrok.
Děkujeme.
Napsal(a) Katka25.1.2017 22:01
Moc děkujeme odd.67 za spokojenost a přístup sestřiček i lékařů ☺Velká spokojenost☺
Napsal(a) Martina Michalisková25.1.2017 08:01
Dobry den ,
11.1.2017 se stal zázrak života zrození.Za pomocí porodní asistentky Hruškové začale po odtoku polodové vidy a malou pomocí na vyvolání vztahů .Jsem moc ráda za to že jsem mohla rodit u vás a že máte tak skvělé porodní asistentky , které jsou vam po ruce a snaží se splnit každičké vaše přání .Jelikož jsem byla upoutána na monitor ,tak to byly pro mně muka a bolesti do zad , prostě šílené .Chtěla jsem rodit přirozeně a to se docela povedlo a za to jsem moc ráda .Taky mně bylo hodně slyšet , Moc mi pomohlo když k porodubdojel manžel a ten už od minulého věděl co a jak a dal se do pomoci . Po jehon příjezdu se malá Barborka do 50 minut narodila s velkou pomocí personálu , všičhni mně hecovali ať tlačím a to bylo potřeba . Vše proběhlo podle mích představ , po porodu jsem měla svou dcerku u sebe , nechali mně odpočinout . Tím chci poděkovat porodní asistence Hruškové , mladé paní doktorce co mně zašila , taky pediatrům co se starali o Barču hned po porodu , sestrám a doktorům na šestinedělí .Prostě veljá pochvala všem .Byla jsem moc spokojená a děkuji za přístup ke mně i jdyž jsem byla trochu hlučná .Přeji nemocnici mnoho spokojených rodiček .
Napsal(a) Petra Slezáková23.1.2017 12:01
Chtěla bych velmi poděkovat sestřičce paní Malinkové za její skvělý přístup. Díky její péči a pomoci zvládáme začátek s naší malou snadněji. Dále bych chtěla poděkovat mojí PS K. Hrachovinové, že to se mnou vydržela a do poslední chvíle se chovala profesionálně. Rodila jsem 18.1.2017
Napsal(a) Aneta Strašáková20.1.2017 12:01
Dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali personálu gynekologycko-porodnickému odd. FN Brno v Bohunicích za profesionální a obětavou péči a empatický přístup během porodu naší dcery, která se narodila 29.12.2016. Jmenovitě chceme poděkovat porodní asistentce Markétě Stránské a paní doktorce Veronice Zajíčkové. Poděkování patří také personálu na novorozeneckém odd. a odd. šestinedělí.
S přáním pěkného dne
Strašákovi
Napsal(a) Andrea Kosařová18.1.2017 19:01
Chtěla bych touto cestou poděkovat a velmi pochválit personál infekční kliniky Dětské nemocnice, zvláště odd. 52 JIP, kde jsem byla s dcerou hospitalizována. Setkala jsem se s perfektním profesionálním a hlavně lidským přístupem od ambulance až po samotné oddělení. Velké díky MUDr.Žarošské, ostatním lékařům a super sestřičkám.
Napsal(a) Ing. Michaela Vránová12.1.2017 10:01
Dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali FN Brno a celému personálu gynekologicko-porodnického oddělení, zejména potom porodní asistentce paní Ivetě Stankovičové a MUDr. Nikoletě Halászové, které můj porod vedly. Naprosto profesionální ale především milý přístup a celkově perfektní obětavá péče, které mi bylo při porodu dostáno, bych ze srdce přála každé nastávající mamince. Porod nebyl jednoduchý, miminko bylo malinko větší a mělo 2x kolem krku omotanou šňůru, ale i tak se vše zvládlo naprosto bez komplikací. Jsem ráda, že jsme si jako porodnici zvolili práve FN Brno.
Ještě jednou díky, manželé Vránovi s dcerou Julinkou.
Napsal(a) Monika Kučerová-Karásková11.1.2017 21:01
Dobrý den,
ráda bych poděkovala za vzornou péči, empatický přístup a především za profesionalitu celému pracovnímu týmu- lékařům, zdrav. sestřičkám a všem zaměstnancům oddělení 69 FDN, kteří se o mě a mého novorozeného syna Tomáška v době naší hospitalizace 18.8. - 21.8.2016 starali s neuvěřitelným nasazením, ohleduplností,úctou, porozuměním, trpělivostí a ochotou vše vysvětlit, co nás bude čekat a jak vše bude probíhat...
Všichni na nás byli po celou dobu hospitalizace moc milí a ochotní, čehož si moc vážíme.
Ještě jednou Vám všem z oddělení 69 FDN velké díky za Vaši péči a máte náš velký obdiv.

Mgr. Monika Kučerová - Karásková
Napsal(a) Monika Kučerová-Karásková11.1.2017 21:01
Dobrý den,
velmi ráda bych prostřednictvím těchto stránek upřímně poděkovala za velmi profesionální přístup všem zaměstnancům FDN oddělení rehabilitace-fyzioterapie, především však paní fyzioterapeutce Mgr. Marii Katzerové, která velmi intenzivně a cílevědomě pracuje již tři měsíce s mojí pětiletou dcerou Melinkou. Dcera podstoupila dvě operace LHK v důsledku úrazu způsobeného pádem z trampolíny.
Paní fyzioterapeutka je velmi empatická, vstřícná a laskavá. Vždy nám v naší nelehké životní situaci vyšla vstříc, nikdy nebyl v ničem problém, čehož si moc vážíme. Dcera si paní fyzioterapeutku velmi oblíbila a na cvičení, které je pro ni několikrát týdně velmi náročné se moc těší a nás jako rodiče zase těší neuvěřitelný pokrok a zlepšení, kterého dcera během cvičení dosáhla vlastní pílí a především díky profesionálnímu přístupu Mgr. Katzerové, za který ji ještě jednou nesmírně děkujeme.

Také bych chtěla ještě poděkovat panu MUDr.Laštovičkovi, který naši dceru 21.10.2016 operoval, za jeho profesionalitu, lidskost, empatii a za jeho ,,umění" , protože bez jeho operativního zákroku by zřejmě naše dcera prsty LHK asi nikdy nerozhýbala... Ještě jednou děkujeme všem!!!

Mgr. Monika Kučerová - Karásková

« Předchozí strana 1 2 3 4 28 56 83 Další strana »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
Ochrana proti robotům
 

zde může být Vaše reklama logo Zbrojovky Brno logo Lékaři bez hranicCZ ENG DE

změnit velikost písma

Jihlavská 20, 625 00 Brno
+420 532 23 1111
fnbrno@fnbrno.cz

NIAHOSM ISO 9001:2008 ISO 14001:2001