Navštěvní kniha

Vážený návštěvníku internetový stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkal.

Vulgární a nemorální příspěvky nebudou zveřejňovány!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme a s jejich řešením budete seznámeni prostřednictvím Vašeho e-mailu.

Děkujeme.

přidat příspěvek do návštěvní knihy

Seznam příspěvků

Napsal(a) Hana Loukotová11.7.2017 14:07
26.6.2017 jsem rodila v porodnici FN Brno Obilní Trh.

D.Ě.K.U.J.I. :

- PORODNÍ ASISTENTCE Bc. NIKOLE KRAMPLOVÉ za aktivní vedení během celého porodu, perfektní oporu, pozitivní atmosféru a rady co a jak obrovskou trpělivost s úsměvem na rtech :), a také paní doktorce Kateřině Faltýnkové a vlastně VŠEM, kteří se podíleli k mému úspěšnému přirozenému porodu :).

- ODDĚLENÍ 7P - skvělá péče, vstřícný a usměvavý přístup sestřiček po porodu, perfektní pomoc s nástupem laktace a také super přístup paní sestřičky, která proškolovala ohledně stahování dělohy po porodu (už teď mám poloviční pupík :) ).

- ODDĚLENÍ 11 - z celého srdce a s úctou děkuji CELÉMU TÝMU SESTŘIČEK v Neonatologickém oddělení v čele s paní doktorkou LENKOU OŠKRDALOVOU za nadstandartní péči nejen o naše předčasňátko Tobiho, ale i za skvěle fungující poradenství, trpělivé odpovídání na otázky, fantastickou pomoc nejen přímo v péči o mimi, ale také pomoc při kojení a správného ručního odstříkávání mléka... To a mnohem více, 24. hodin se skvělou náladou, úsměvem na rtech a v příjemně pozitivním prostředí, které dělalo dobře nejen našemu drobečkovi, ale také mě :).

D.Ě.K.U.J.I.

S obdivem, k tak velké chuti ne vždy lehké práci, šťastná a spokojená novopečená máma Hana Loukotová.
Napsal(a) Klára Homolová11.7.2017 12:07
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělý přístup při hospitalizaci našeho syna Matouše. Vše bylo neuvěřitelně rychlé, profesionální a přitom lidské. Chtěla bych poděkovat za ochotu a starostlivost dr. Musilovi a sestrám na JIP Kliniky dětských infekčních nemocí, kam byl náš syn akutně přijatý. Chtěla bych poděkovat doc. Skotákové a personálu na magnetické rezonanci za rychle dostupné a provedené vyšetření, po kterém se nám velmi ulevilo. Chtěla bych poděkovat prim. dětské neurologie dr. Horákovi za mimořádnou péči, trpělivé vysvětlování a profesionální přístup. A nakonec bych chtěla poděkovat sestrám na oddělení dětské neurologie za starání se o našeho syna, za trpělivé snášení jeho vrtochů a bolestí. I když nám synovo náhlé onemocnění přineslo do života hodně starostí, tahle zkušenost s dětskou nemocnicí nám to hodně ulehčila. Díky vám všem. Klára Homolová
Napsal(a) Veronika Horká11.7.2017 10:07
Dobrý den, dovolte mi prosím poděkovat celému týmu lékařů a sestřiček z porodnice FN Bohunice, hlavně pak 6. a 7. patru, kde se o mě a o mou dcerku, kterou jsem porodila 2.6.2017 císařem, perfektně starali. V neposlední řadě pak patří velké díky tomu nejhezčímu oddělení z celé nemocnice, sestřičkám, které ochotně a s milým přístupem opatrovali dcerku v době, kdy já toho ještě nebyla schopna. Moc děkujeme, maminka s dcerou Eliškou :)
Napsal(a) Marta Vyoralová9.7.2017 15:07
Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala všem pracovníkům porodních sálů, oddělení šestinedělí i neonatologie FN Bohunice. 01.07. 2017 jsem ve FN porodila zdravého krásného syna Ondřeje. Velké a srdečné poděkování patří porodní asistentce slečně nebo mladé paní p.Mgr. Zuzaně Procházkové - během porodu byla velmi empatická zároveň profesionální, milá, a byla mi velkou podporou. Další velké poděkování patří paní doktorce Zelmanové a paní doktorce Matskula za důkladnou péči, ošetření a vysokou profesionalitu a zároveň lidský přístup. Děkujeme a srdečně zdravíme. S pozdravem Mgr. Vyoralová Marta
Napsal(a) Veronika Zourková30.6.2017 17:06
Dobrý den,
dne 18.6. jsem ve FN Bohunice porodila zdravou krásnou holčičku Amálii. Děkuji mnohokrát porodní asistentce Šárce Harcové a také paní doktorce Vendule Andonovové za jejich vstřícný přístup, podporu, komunikaci, odbornost, pozitivní atmosféru. Cítila jsem se velmi dobře. Porodila jsem bez jakéhokoliv poranění fyzického či psychického. Přeji porodní asistence i paní doktorce mnoho sil, trpělivosti a spokojených maminek a miminek. Syndrom vyhoření ať Vás nepotká:-) Děkuji.
Napsal(a) Jarmila Kovaříková21.6.2017 10:06
Ráda bych touto cestou poděkovala všem sestřičkám i lékařům na II. ARO v Porodnici na Obilním trhu. Byla jsem zde hospitalizována ve dnech 15.-18.6.2017. Děkuji za vzornou péči, vstřícnost, obětavost i lidský přístup. Jsou to doopravdy lidé na svém místě.
Zároveň prosím předejte i poděkování a pochvalu personálu na odd. 7 v Porodnici na Obilním trhu. Během mé hospitalizace jsem měla všude 100% péči s pocitem příjemné atmosféry a klidu. Velký respekt,obdiv i poděkování lékařům za skvěle provedenou operaci. Jarka Kovaříková
Napsal(a) Martina Mickova16.6.2017 18:06
Dobry den, Rada bych podekovala celemu tymu na oddeleni sestinedeli, porodni asistence pani Janickove M. a v neposledni rade novorozeneckemu oddeleni zejmena pani Ilonce Malinkove za odbornou pomoc, vstricnost a lidsky pristup. S pozdravem Mickova
Napsal(a) Čechová11.6.2017 17:06
Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům na novorozeneckém oddělení v Bohunicích za milý přístup a péči o naše miminko, hlavně sestřičce Haně Kožnarové za velkou vstřícnost, empatii , pomoc s kojením, vytrvalé a milé odpovídání na mé neustálé dotazy. Moc děkuji, ráda přijdu zas. Čechová
Napsal(a) Monika Kučerová-Karásková10.6.2017 23:06
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou strašně moc poděkovat za opravdu profesionální přístup, vstřícnost a celkovou 100% péči všem odborníkům Dětské nemocnice, kteří se celý dlouhý rok perfektně podíleli na péči o moji 5-ti letou dceru Melinku, která si před rokem zlomila ruku pádem z trampolíny. Díky těmto všem odborníkům je dnes zase naše dcerka usměvavá, spokojená a to jak ve své mateřské škole, tak ve volnočasových sport. aktivitách, kde vlastně skoro celý rok stála ,,na konci řady" díky svému úrazu...
Dnes opravdu zvládá vše bez problémů a proto bych chtěla poděkovat panu MUDr. Horákovi za jeho chirurgickou operaci naší dcery, panu MUDr. Laštovičkovi za jeho neuvěřitelnou neurochirurgickou operaci, paní MUDr. Fialové za její lidskost, vstřícnost, odbornost a cenné rady a v neposlední řadě nesmím zapomenout na celé úžasné oddělení rehabilitace, kde se k nám vždy chovali ochotně, mile, empaticky, ať už šlo o elektroléčbu, laser nebo o samotné cvičení. Ráda bych ještě poděkovala opravdu ze srdce paní Mgr. Katzerové, kterou si moje dcera velmi oblíbila a 3x týdně po dobu 8 měsíců pravidelně a poctivě cvičily až dokázaly navrátit téměř vyřazenou LHK plně k aktivitě, síle a funkčnosti.

Moc děkujeme a jsme rádi, že jsme měli štěstí i při ,,našem neštěstí" na tak úžasné lidi a především odborníky na svém místě!!!

S pozdravem Mgr. Kučerová - Karásková
Napsal(a) Barbora Štouračová5.6.2017 18:06
Ráda bych touto cestou poděkovala všem sestřičkám i lékařkám, zejména paní doktorce Mudr. Marii Pejchlové a jedné sanitární sestřičce (jméno jsem bohužel zapomněla), z lůžkového oddělení 69, Dětské nemocnice, Černopolní, za velmi milý přístup a ochotu. Obdivuji jejich práci.
Napsal(a) Eva Rydzyk3.6.2017 20:06
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Iloně Malikové a Lence Langové na poporodním oddělení za jejich obětavý přístup a pomoc při rozkojení. Jejich lidkost, starostlivost, trpělivost a neuvěřitelná obětavost mě pomohla odejít z porodnice a kojit. Jsou to opravdu ženy na správném místě. Jsem nesmírně vděčná, že FN takové zaměstnance má.
Napsal(a) Ing.Oldřich Špatka2.6.2017 14:06
Vážený pane řediteli,
od 24.5.2017 do 29.5.2017 jsem byl hospitalizován a léčen ve FN Brno s akutním infarktem myokardu. Prosím Vás, poděkujte všem pracovníkům celého řetězce od příjmu a vyšetření na koronární jednotce, zákrok na angioplastice, koronární JIP po lůžkové oddělění. Velmi oceňuji odborný a lidský přístup k pacientům.Budu nadále docházet do FN Brno, protože jsem zařazen do studie DAL-GENE a od září do kardiovaskulární rehabilitace.
S pozdravem
Ing. Oldřich Špatka

« Předchozí strana 1 2 3 4 29 58 86 Další strana »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
Ochrana proti robotům
 

zde může být Vaše reklama logo Zbrojovky Brno logo Lékaři bez hranicCZ ENG DE

změnit velikost písma

Jihlavská 20, 625 00 Brno
+420 532 23 1111
fnbrno@fnbrno.cz

NIAHOSM ISO 9001:2008 ISO 14001:2001