Aktuality - Brno

Vážení dárci,

omlouváme se za komplikace s emailovou adresou. Chyba již byla napravena.

Děkujeme za pochopení.

...........................................................................

ON-LINE objednání od 1.12.2018 !!!

Vážení dárci,

od 1.12.2018 je pro Vás na webovém portálu FN Brno otevřena možnost on-line objednání k odběrům, objednávací systém naleznete na adrese https://darce.fnbrno.cz.

NEPLATÍ PRO PRVODÁRCE ! Prvodárci chodí bez objednání.

V případě problémů s objednáváním prosíme o jejich sdělení na adrese                                         nebo nás kontaktujte na bezplatné lince pro dárce krve 800 900 097.

Návod pro on-line objednání najdete na konci stránky.

Děkujeme.

Potvrzení na odpočet z daní

Vážení dárci,
už nyní si po odběru můžete vyzvednout potvrzení na odpočet z daní.

Na základě zákona 254/2017 Sb., kterým byl změněn § 15 odst. 1 zákona 586/1992 Sb. o daních z příjmu, je hodnota jednoho odběru od bezpříspěvkového dárce krve oceňována částkou 3000,- Kč.
V celkovém úhrnu lze odečíst nejvýše 15 % ze základu daně.

!!! Prosíme dárce, aby si veškerá potvrzení vyzvedávali OSOBNĚ na TTO !!!

Vážení dárci krve,

věnujte prosím  zvýšenou pozornost sdělením o odkladu odběru krve při návratu ze zahraničí (týká se i některých evropských států v souvislosti s případy západonilské horečky v EU). Při objednávání k dárcovství krve se informujte na bezplatné lince 800 900 097 na  případný odklad k odběru. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Další informace najdete na www.fnbrno.cz v odkazu dárcovství krve-další informace-plánování odběru v souvislosti s pobytem v exotické oblasti.

kolektiv TTO FN Brno

Možnost parkování pro dárce

Vážení dárci,

v případě obsazeného hlavního parkoviště na ul. Netroufalky (svítí oranžové světlo na příjezdu), máte možnost  zajet po příjezdové komunikaci až k budově vrátnice (u začátku pěší zóny, poblíž vstupu na TTO) a zde budete mít možnost, po domluvě s vrátným, vozidlo odstavit.

!!! VÝZVA PRO DÁRCE KRVE !!!

Hledáme dárce pro přístrojové odběry

Vážení dárci krve,
v současné době stále potřebujeme dárce na přístrojové odběry (plazmy a krevních destiček), abychom byli  schopni zajistit požadované transfuzní přípravky pro pacienty.
Prosíme Vás tedy, abyste věnovali pozornost doprovodným textům, které mají za cíl vysvětlit průběh a také důležitost těchto typů odběrů. Pokud budete splňovat předpoklady k dárcovství a budete chtít pomoci pacientům, pro které přípravky vyrábíme, oznamte prosím tuto skutečnost při příštím odběru našim sestřičkám v Evidenci dárců krve.

Děkujeme :)

Kde nás najdete:

Bohunice, pavilon I2, patro: 1.NP, 1.PP

Telefon:

Bezplatná linka pro dárce krve (FN Brno): 800 900 097
Bezplatná linka pro dárce krve (OS Třebíč): 800 700 061

Kontakty:

Primář: MUDr. Hana Lejdarová,
tel.: 532 232 172, e-mail:

Vedoucí laborant: Mgr. Martina Adamcová,
tel.: 532 232 997, e-mail:

Sekretariát: Lenka Janečková,
tel.: 532 232 172, e-mail:

Ambulantní doba:

Ambulance - autotransfuze
Odběry: středa 8:30-11:30 hod.
Objednávání: 8:00-14:00 hod.
tabulka ambulantních hodin