Rehabilitační a doléčovací centra

Na základě smluvního vztahu má pacient hospitalizovaný ve FN Brno možnost být v rámci své léčby přeložen bezprostředně do níže uvedených zdravotnických zařízení.

 

Odborný léčebný ústav Beskydské rehabilitační centrum Čeladná

najdete na úpatí horského masivu Ondřejníku. Díky mimořádně příznivým klimatickým podmínkám a vysoké úrovni  rehabilitace  a zdravotní péče je BRC vyhledávaným zdravotnickým zařízením s vynikající pověstí. Více na: www.brc.cz.

 

Apartmánový dům LARA

Apartmánový dům LARA

Rehabilitační ústav Hrabyně

je špičkovým zařízením poskytujícím nejlepší možnou péči klientům po úrazech, cévních mozkových příhodách nebo s onemocněním pohybového ústrojí či nervového aparátu.

Samotný ústav se skládá ze dvou areálů. První se nachází v Hrabyni a specializuje se na dospělé pacienty s neurologickými a poúrazovými stavy. Druhou částí je detašované pracoviště v Chuchelné zaměřené mimo ortopedických a neurologických diagnóz i na pacienty po amputacích, kam mohou být přijaty i děti, kterým je v průběhu školního roku zajištěna řádná výuka. Více na: www.ruhrabyne.cz.

 

Rehabilitační ústav Hrabyně

Rehabilitační ústav Hrabyně

Lázně Darkov

mezi jejich hlavní specializace patří léčba stavů po úrazech a operacích, léčba pohybového, nervového a oběhového ústrojí a popáleniny. Přírodní léčivý zdroj – jodobromová solanka a moderní rehabilitace jsou ideální kombinací efektivní léčby. Více na: www.darkov.cz.

 

Lázně Darkov

Lázně Darkov

Sanatorium Klimkovice

Sanatoria Klimkovice jsou moderní lázně s unikátním léčivým zdrojem. Je jím jodobromová voda pocházející z podzemního moře vzniklého v období třetihor, která obsahuje mimořádně vysoké koncentrace účinných minerálních látek a jódu. Sanatoria Klimkovice jí využívají v podobě koupelí i zábalů k léčbě pohybového ústrojí, nemocí neurologických i gynekologických, příznivě ale působí též na cévní systém. Více informací na: www.sanatoria-klimkovice.cz.

 

Lázně Slatinice

Lázeňská léčba obecně patří k tradičním postupům při potížích s plodností a nemělo by se na ni zapomínat ani v éře asistované reprodukce. Speciální doprovodný program při léčbě poruch plodnosti navazuje v Lázních Slatinice na tradici z minulosti, kdy se zde s úspěchem léčily gynekologické obtíže. Komplexní pojetí lázeňské léčby v Lázních Slatinice, jejímž hlavním přírodním faktorem jsou prameny středně mineralizované léčivé vody s obsahem sirovodíku, zahrnuje fyzioterapeutické a balneologické procedury zaměřené na harmonizaci celého organismu klientky i jejího partnera, nezapomíná ani na vliv příjemného lázeňského prostředí, relaxace a klidu na lidský organismus. Lázně Slatinice úzce spolupracují při procesech léčby poruchy plodnosti s centrem asistované reprodukce při Gynekologicko-porodnické klinice Fakultní nemocnice Brno. Více informací najdete na www.lazneslatinice.cz.

 

Lázně Slatinice u Olomouce

 


zde může být Vaše reklama logo Zbrojovky Brno logo Lékaři bez hranic
Kalendář akcí
červen
Po Út St Čt So Ne
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
2017
Anketa
Setkali jste se ve FN Brno s korupčním jednáním?CZ ENG DE

změnit velikost písma

Jihlavská 20, 625 00 Brno
+420 532 23 1111
fnbrno@fnbrno.cz

NIAHOSM ISO 9001:2008 ISO 14001:2001