Navštěvní kniha

Vážení návštěvníci internetových stránek FN Brno,

na tomto místě nám můžete sdělit veškeré pozitivní i negativní poznatky, zážitky či postřehy, se kterými jste se na pracovištích Fakultní nemocnice Brno setkali.

Vulgární a nemorální příspěvky nezveřejňujeme!

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za vaše podněty, připomínky, pochvaly či stížnosti. Upozorňujeme ale, že můžeme řešit pouze takové podněty, které přicházejí z existujících e-mailových adres. Ostatní vnímáme jako ANONYM, a proto budou z Návštěvní knihy odstraněny.

Vašimi podněty se vážně zabýváme.

Děkujeme.

 

přidat příspěvek do návštěvní knihy

 

Seznam příspěvků

Napsal(a) Brázdil Lukáš12.10.2017 08:10
Dobrý den, velice děkuji veškerému personálu popáleninového oddělení. Byl jsem velice překvapen prostředím, hlavně však profesionalitou opravdu veškerého personálu. Od uklízečky po paní primářku.
Vstřícné, příjemné sestry i v hektických situacích tohoto oddělení, snaha všech na brzké a kvalitní vyléčení. Nemohu říci, že doporučuji, pokud bych však měl úraz vyžadující hospitalizaci, tak bych se hodně snažil se dostat právě sem, ačkoliv jsem z daleka. Na závěr bych chtěl poděkovat lékařům a paní primářce za skvěle odvedenou práci a ochotu.
Napsal(a) Nela Kuglerová8.10.2017 13:10
Dobrý den,

byla jsem hospitalizovaná na odd. šestinedělí porodnice FN Brno, Jihlavská 20 na nadstandardním pokoji. Bohužel jsem nebyla spokojena, že zde byla stará postel.
Dívala jsem se na fotografie nadstandardní pokoje na jiných odděleních FN Brno a byly tam krásné nové postele.
Zvažuje vedení FN Brno, že i v porodnici FN Brno na Jihlavské vymění staré postele na na nadstandardních pokojích za nové, které by se daly bez problémů polohovat? Jsem toho názoru, že pokud se za takovýto pokoj platí cca 1500 Kč za noc, měly by pacientky dostat za to určité pohodlí.

Děkuji.
Napsal(a) Pavel Žára9.10.2017 11:10
Dobrý den,
Fakultní nemocnice Brno v současné době realizuje zakázku na nákup nových polohovacích postelí a samozřejmě dojde i k výměně na vámi uváděném oddělení.
Napsal(a) Jiřina Loupová2.10.2017 15:10
Chtěla bych poděkovat oddělení 14 dětské neurochirurgie při dětské nemocnici Brno za péči o mého syna Patrika. Byl zde hospitalizován po úrazu. Děkujeme celkove za vstřícnost a ochotu.
Loupová
Napsal(a) Mgr. Lenka Zbořilová26.9.2017 13:09
Dobrý den, ráda bych poděkovala zdravotním sestrám (především pí. Jordánové a Antlové) a panu doktoru Radku Girglemu z oční ambulance za lidský, empatický a zároveň profesionální přístup ke mně a rovněž k mému dvouletému doprovodu. Děkuji. LZ
Napsal(a) Martina Luzertová21.9.2017 19:09
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou vyjádřit obrovské poděkování zdravotním sestrám a lékařům z Kliniky dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie, kteří vzorně pečovali a stále ještě pečují o mého syna Dominika Luzerta. Syn byl hospitalizován v pátek po autonehodě. Laskavý a mateřský přístup od zdravotních sester na JIP oddělení 11 byl naprosto dokonalý. Jak lékaři tak i zdravotní sestry byli prostě neskuteční. Syn tak hospitalizaci snášel naprosto v klidu a pohodě. Úžasný byl i kamarádský přístup lékařů vůči synovi. Současně je přeložen na oddělení 8 a tam je to taktéž skvělé prostředí s výborným a profesionálním týmem lékařů a zdravotních sester. Personál vždy usměvavý a pozitivně naladěný, který léčí i tím, že "jen projde". Všude vládne pohoda, dobrá nálada, což má velice kladný vliv na pacienty i rodiče. Prostě celá parta kliniky je fajn. Moc děkuji za sebe i syna a přeji jen samé pohodové pacienty i jejich rodiče.
Napsal(a) Kateřina P.20.9.2017 08:09
Dobrý den,
asi půl roku navštěvuji tyhle stránky a čtu jen pozitiva. Ano není lehké si tady postěžovat pokud víte, že se některý z vašich blízkých nebo vy sami na příslušné oddělení můžete vrátit.
Na podzim loňského roku se můj vnuk dostal do péče na infekční oddělení v DN Černopolní 9 v Brně. Během mých několika návštěv jsem byla nemile překvapena chováním a přístupem některých ze zdravotních sester k jejich pacientům (tedy podotýkám dětem) na tomto oddělení. Nikdy nezapomenu na chování zdr. sestry, která během chvilky dokázala svůj naučený milý přístup a úsměv proměnit v hrubé slovní urážky, neochotu a drzost jak vůči těmto dětským pacientům, tak jejich návštěvám. Jsem přesvědčena, že slova typu " parchanti a blbec" právě do tohoto prostředí rozhodně nepatří. Stejně tak, jako vyjadřovat se o příchozích návštěvách "co zase otravují" a nebo "Ať táhnou už do prd**e", tohle opravdu považuji za vrchol nehoráznosti. Stejně tak mi přijde podivné jak se někdo může chlubit svojí kolegyni tím, že dotyčnému pacientovi lék nepodala, protože mu stejně nic není a přišel se sem jen umýt a najíst. Ptám se tedy zda je naše zdravotnictví už tak daleko, že o nutnosti podávání léků nerozhodují lékaři, ale zdr. sestry?
Dlouho jsem přemýšlela zda sem tyhle negativa a zjištění napsat, ale stejně tak jako mi dodal odvahu předchozí negativní článek pacienta čekajícího na vyšetření, tak mi dodala odvahu i situace, že se návštěva mého vnuka ve Vašem zařízení nebude již opakovat.
S pozdravem Kateřina P.
Napsal(a) Pavel Žára20.9.2017 13:09
Vážená přispěvatelko do Návštěvní knihy FN Brno,

dovoluji si reagovat na Vámi zaslaný příspěvek a to především na poznámku, že jsou zde uveřejněny pouze pochvaly, což není pravda. Pokud jde o negativní hodnocení naší práce, které vyhodnotíme jako stížnost, potom tento příspěvek uveřejněn není a je řešen našim Oddělením interního auditu a kontroly přímo s autorem dle platných legislativních podmínek jako stížnost. Jinak uveřejňujeme i negativní sdělení, ale až po vyjádření osob nebo útvaru, kterého se příspěvek týká. Vyjádření ke vaší kritice k chování všeobecné sestry připojuji.


Mgr. Erna Mičudová
náměstek ředitele pro NLZP
FN BRNO
Jihlavská 20
Vážená paní magistro,

Text z návštěvní knihy jsem projednala se staniční sestrou oddělení 40, uvedenou sestrou i celým pracovním týmem.
Všechny se shodujeme na tom, že informace jsou nepravdivé. Za sebe mohu říct, že uvedenou sestru považuji za jednu z nejlepších.
Takové vulgární výrazy na našem pracovišti od sester rozhodně neuslyšíte.

S pozdravem


Bc. Jana Šíblová
Vrchní sestra
Klinika dětských infekčních nemocí
Napsal(a) Mgr. Miroslav Vlk6.9.2017 22:09
Vážený pane řediteli, upřímně chci poděkovat celému personálu oddělení 2 Kliniky infekčních nemocí. Na tomto oddělení jsem strávil podstatnou část měsíce srpna s nejasným horečnatým onemocněním. Jen díky poctivému pátrání po příčině mých obtíží a důslednosti místních lékařů (MUDr. Hany Kocourkové a poté MUDr. Romana Stébela), pracujících v nelehkých podmínkách historické části Vaší nemocnice, mi byla stanovena správná diagnóza revmatologického onemocnění, se kterou jsem byl přeložen do Prahy. Podle sdělení zdejších revmatologů mi už u Vás nasazená léčba kortikoidy možná doslova zachránila život. Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré. Mirek Vlk
Napsal(a) Radek Baláž6.9.2017 15:09
Dobry den,
chtěl bych touto cestou moc poděkovat personálu infekčního oddělení JIP,lékařům i sestřičkám, především zdravotní sestřičce Bronislavě Babáčkové, která mě díky svojí vrozené empatii a osobnímu přístupu ke mě jako k pacientovi přesvědčila, že práce kterou vykonává,je téměř poslání.Její přístup mě opravdu velice překvapoval a v mé, v ten okamžik složité situaci byl opravdu jako životabudič.
Jako majitel firmy, který zaměstnávám již mnoho let pracovníky, tak mohu plně konstatovat, že bych alespoň jednoho tak oddaného zaměstnance velice rád měl ve své firmě.

S pozdravem Radek Baláž
Napsal(a) Lada Ambrosová4.9.2017 13:09
Dobrý den,
ráda bych za naši rodinu a hlavně za syna Karla chtěla moc poděkovat všem lékařům a sestřičkám co pracují a pracovali v posledních 22 letech v dětské nemocnici na oddělení dětské hematologie. Za velmi profesionální a téměř mateřskou péči. Za to, že umožnili být mému synovi, těžkému hemofilikovi, samostatným mužem ve velmi dobrém zdravotním stavu. Hlavně prim. MUDr. J. Blatnému, který zajišťuje veškerou léčebnou péči pro děti s poruchami srážení krve a MUDr. S. Köhlerové za vše co pro nás udělala, to se nedá ani vypsat. Také bychom chtěli poděkovat všem rehabilitačním pracovníkům z dět. nem., kteří s námi spolupracovali. Nesmírně si práce všech moc vážíme. A už se těšíme na spolupráci s oddělením hematologie dospělého věku.
Moc děkujeme rodina Ambrosova
Napsal(a) Magdaléna Čuhelová4.9.2017 09:09
Dobrý den,
dnes je to čtyři měsíce, co se mi v porodnici - bohunice narodila dcera Magdaléna. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat porodní asistentce Lucii Čuperové za skvělou péči při porodu. Děkuji také celému personálu porodního sálu, oddělení šestinedělí a novorozeneckého oddělení.

« Předchozí 1 2 3 4 30 59 88 Další »


Přidat příspěvek
Zde prosím uveďte Vaše kontaktní údaje a text příspěvku. Děkujeme.
*
* E-mail nebude zobrazen
*
Ochrana proti robotům
 

zde může být Vaše reklama logo Zbrojovky Brno logo Lékaři bez hranicCZ ENG DE

změnit velikost písma

Jihlavská 20, 625 00 Brno
+420 532 23 1111

NIAHOSM ISO 9001:2008 ISO 14001:2001