Nové číslo účtu FN Brno od 1.12.2016 je 712 346 21/0710. Více informací

Aktuality - Brno

Vážení dárci krve,

věnujte prosím  zvýšenou pozornost sdělením o odkladu odběru krve při návratu ze zahraničí (týká se i některých evropských států v souvislosti s případy západonilské horečky v EU). Při objednávání k dárcovství krve se informujte na bezplatné lince 800 900 097 na  případný odklad k odběru. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Další informace najdete na www.fnbrno.cz v odkazu dárcovství krve-další informace-plánování odběru v souvislosti s pobytem v exotické oblasti.

kolektiv TTO FN Brno

____________________________________________________________________________________________

Vážení dárci,

v případě obsazeného hlavního parkoviště na ul. Netroufalky (svítí oranžové světlo na příjezdu), máte možnost  zajet po příjezdové komunikaci až k budově vrátnice (u začátku pěší zóny, poblíž vstupu na TTO) a zde budete mít možnost, po domluvě s vrátným, vozidlo odstavit.

!!! VÝZVA PRO DÁRCE KRVE !!!

Hledáme dárce pro přístrojové odběry

Vážení dárci krve,
v současné době stále potřebujeme dárce na přístrojové odběry (plazmy a krevních destiček), abychom byli  schopni zajistit požadované transfuzní přípravky pro pacienty.
Prosíme Vás tedy, abyste věnovali pozornost doprovodným textům, které mají za cíl vysvětlit průběh a také důležitost těchto typů odběrů. Pokud budete splňovat předpoklady k dárcovství a budete chtít pomoci pacientům, pro které přípravky vyrábíme, oznamte prosím tuto skutečnost při příštím odběru našim sestřičkám v Evidenci dárců krve.

Děkujeme :)

fnbrno@fnbrno.cz