Laboratoř chůze

Kontakt:

Objednávání telefonicky po-pá 8-9 hodin na tel +420 532 23 45 99

Lékařský konzultant: MUDr. Karel Urbášek, Ph.D.
Biomedicínský inženýr: Ing. Pavlína Macková

Ordinační doba

Pondělí                8.00 – 15.00

Úterý                    8.00 – 15.00

Středa                  8.00 – 15.00

Čtvrtek, pátek  po domluvě

Cesta k vyšetření

Vyšetření v laboratoři chůze je primárně určeno dětem postiženým dětskou mozkovou obrnou či jinou vrozenou nebo získanou vadou pohybového aparátu. Pokud jste k vyšetření odesláni lékařem mimo FN Brno, je nutno nejdříve absolvovat vstupní prohlídku na ortopedické ambulanci FN Brno (objednání na 532234423), kde bude posouzena vhodnost pro vyšetření v laboratoři chůze. Vyšetření je nezbytné se telefonicky objednat. S sebou přineste doporučení k vyšetření.

Každý objednaný pacient se minimálně 10 minut před plánovaným vyšetřením  zaregistruje v centrální evidenci u okénka ortopedická ambulance a uvede pracovnici důvod návštěvy: Vyšetření v Laboratoři chůze. Z evidence bude nasměrován k označené lavičce (za chirurgickými ambulancemi) určené pro pacienty laboratoře chůze, kde vyčká příchodu pracovníka laboratoře. Vyšetřovací místnost laboratoře chůze je v suterénu budovy F, hned vedle centrální sterilizace. Vyšetření  zabere  obvykle hodinu.